Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.412
Cevap
320
Favori
252.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir müzik streaming servisi 5+1 ses kanalı kullanmaz.Dolby A. gibi kullanabilir.Müzik kayıtları 2+1 kaydedilir.5+1 sadece film kayıtlarında görülür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Niye 2+1 kaydediliyor. 5+1 de verse ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 26 Ocak 2020; 21:29:45 >
  • Sizde de Spotify pc sorunlu mu? Hep arama yapmak istediğimde bağlantısında sıkıntı oluyor ve uğraştırıyor. Premium'um bitti diye pcden listeye şarkı atmaya çalışıyorum ama maşallah yani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Arkadaşlar bi bakar mısınız...?
    Spotify'deki bir şarkıyı Instagram hikayelerde paylaşmak istiyorum. Bunun için "Instagram Hikayeler" butonuna tıklıyorum ve instaya yönlendiriyor orada sıkıntı yok. Daha sonda paylaşıyorum ancak üstte spotifyde çal demiyor. Bu sorunu nasıl hallederim?
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    hosts dosyasında ya da herhangi bir şekilde spotify reklamların engelleniyorsa olabiliyormuş. Ben öyle çözmüştüm.

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    gerek var mı sence?

• Yıllık olarak katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yerimiz mevcut yıllık 50TL

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

gerek var mı sence?
    Var tabii. Ben 5 hoparlörden de ses gelsin istiyorum
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    onun için program olması lazım diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulsefire Soraka

Yıllık olarak katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yerimiz mevcut yıllık 50TL
    Ben aylık ücret ödüyorum, yıllık 50 TL tarifesine nasıl geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Arkadaşlar bi bakar mısınız...?
    Spotify'deki bir şarkıyı Instagram hikayelerde paylaşmak istiyorum. Bunun için "Instagram Hikayeler" butonuna tıklıyorum ve instaya yönlendiriyor orada sıkıntı yok. Daha sonda paylaşıyorum ancak üstte spotifyde çal demiyor. Bu sorunu nasıl hallederim?
    Cevap verin artık.

• Yıllık olarak katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yerimiz mevcut yıllık 50TL

• Maalesef Telegram'dan Eray Yüksel (@erayxl) adlı bir piç tarafından resmen dolandırıldık. Kendisi premium aile paketini tanımladıktan 2 hafta sonra kapattı. IBAN numarasını da yazayım da belki Google'den aratan bir müslümana denk gelir de o kurtulur: TR150001000216789955085001
  • Aile Hesabımızda Yıllık olarak yerimiz mevcut katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yıllık 50TL

• Aile Hesabımızda Yıllık olarak yerimiz mevcut katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yıllık 50TL

• 1 kişilik yer aramaktayım

• Aile Grubumuzda Yıllık olarak boş yerler mevcuttur. 6ay yada 12 ay dahil olmak isteyenler DM atabilir
    Yıllık 50TL 6 AY 30 TL

• Benide gruptan çıkardı bir arkadaş, babası mesaj attı sonra oğlunun yaptığı üç kağıt için özür diledi, istersen paran kaldıysa geri ödeyim dedi. Kalsın oğluna kitap al dedim.

• Yazık valla yıllık 50 tl aya bölsen 4 küsür lira için millet birilerini dolandırmanın derdinde.

• Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 21 Şubat 2020; 0:35:8 >
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.