Şimdi Ara

Sportsdirect bedava kargo (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
13.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 siparişimin 9'u gönderildi 7'si geldi. 2 tanesi zaten pre-order ay sonunda gönderilecek. Sabırlı olun pre-order değilse en geç haftaya gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkan_163 kullanıcısına yanıt
    Hocam değişim yapın diyecem de, ayakkabı gidip gelinceye kadar zaten çocuğun ayağı 25 numara olacaktır :) Çocuklar hızlı büyüyor, büyük yolladılarsa çok da sorun değil bence birkaç ay sonra giyer.Yine de müşteri hizmetlerine yazın belki hatalarını hediye çekiyle vs telafi ederler.

• Benim ürünlerde geldi. Eski siparişiminde pre order vardı. Onun iptalini istedim. O da yakında gelir.

Everlast ürünleri beklediğimden iyi çıktı. Kapşonlu polar ve eşofman altı almıştım. Eşofman altı çok iyi. Polarda TR de 150₺ civarına satılanlardan iyidir.

• Aldığım pantolon 20 pound ile gümrüğe takıldı ve 25 lira kargo ücreti çıktı.

• Palabıyık kullanıcısına yanıt
    Nasıl anladınız gümrüğe takıldığını hocam? Benim 18,5 ve 19,5 pound luk siparişlerimin de gümrüğe takılma olasılığı var mı?

• gümrük ihbar bildirimi geldi

• Benim kargom İstanbul'a gelmiş 15 pound mont vardı içinde

Forwarded for delivery yazıyor ayın 2 sinde verilmişti

• Merhaba sportsdirect ten bir siparişimde şu yazıyor ne anlama geliyor acaba? "Delivery arranged no details expected Get Proof of Delivery"

• Arkadaşlar 18.5 sterline kapsonlu sweat normal sweat ve esofman altı aldım hepsi everlast. İzmite 4 günde geldi. Sadece bir sipariş verdigime çok pişman oldum. Ürünler acayip kaliteli. L beden alıpta uzerinize olmayan şeyler varsa albilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Aslında Suan çocuğun ayağı 22 yaza 24 olur diye almıştım bunu. 25 ve 26 olmak üzere baska ayakkabılarda aldım onlar duruyor :) yanı sıcak fırsattan ucuz ürün stoklayalım diye zarara girdik 😁

• Ben nasıl kaçırırım bu kampanyayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl çok yavaşlar ,Awaiting Courier Pickup yazıyor halen.largo no halen girilmedi

• dhl ile takılıyor ya off... yüzde 18 gümrük ödeyeceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palabıyık

Aldığım pantolon 20 pound ile gümrüğe takıldı ve 25 lira kargo ücreti çıktı.
    hocam ne gıbı belgeler ıstenıyor, odemeyı nasıl yapıyorsunuz, gumrukten ne kadar surede cekılıyor urunler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_163

hocam ne gıbı belgeler ıstenıyor, odemeyı nasıl yapıyorsunuz, gumrukten ne kadar surede cekılıyor urunler?

Alıntıları Göster
    hocam onlar size belgeleri gönderiyor.

formu dolduruyorsunuz ardından ödeme yapmanız isteniyor.

ödeme yaptıktan sonra kargo size doğru yola çıkıyor.

• Palabıyık kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bılgı ıcın. 22 poundla kaldı benım urunlerde. mail geldı onunla bılgılerı gonderdım bakalım ne kadar surecek ve malıyet ne kadar olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Deniz şortum yoktu, yanına sweet ekledim 11 pound.

Hot Tuna | Tuna Mens Dive Shorts -https://www.sportsdirect.com/hot-tuna-tuna-mens-dive-shorts-479132?colcode=47913291

Kangol | Waffle Crew Knit Jumper Mens -https://www.sportsdirect.com/kangol-waffle-crew-knit-jumper-mens-558719?colcode=55871922
    İkisi de bugün DHL ile geldi. Ne yalan söyleyeyim bu fiyata bu kadar yüksek kaliteli ürünler beklemiyordum. Sweat kazak dökümlü, %100 pamuklu ve kalın. Deniz şortuna da aynı şekilde çok kaliteli ve güzel ayrıntıları var, sokakta bile giyebilirim. Gelecek sene de kargo bedava kampanyası yaparlarsa daha çok ürün almayı düşünüyorum.

• Everlast'dan aldığım ürünler geldi. Gerçekten çok kaliteli ürünler. Özellikle 8 Sterline sattıkları eşofman altları nike mağazalarında satılan 250 - 300 liralık eşofmanlarla yarışır.

10 pounda aldığım reflektörlü everlast monta ise diyecek birşey yok. Benzerini türkiyede minimum 200 liraya bulabilirdim. Haber veren arkadaşlara teşekkürler.
  • Arkadaslar lee cooper marka kapsonlu sweet xxl beden siyah ve lacivert renkli isteyen olursa aldigim fiyattan verebilirim

Sportsdirect bedava kargo

• Arkadaslar lee cooper marka kapsonlu sweet xxl beden siyah ve lacivert renkli isteyen olursa aldigim fiyattan verebilirim

Sportsdirect bedava kargo

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.