Şimdi Ara

Sportsdirect bedava kargo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
13.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.usc.co.uk/firetrap-rhino-childrens-boots-030009?colcode=03000906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 2 Ocak 2019; 2:2:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karl Lagerfeld | Boys Karl Print Skinny Jeans -https://www.usc.co.uk/karl-lagerfeld-boys-karl-print-skinny-jeans-307006?colcode=30700603

• 650 lira harcama yaptık, yurtdışı alışveriş taksitlendirilmiyormuş. Nasıl ödeyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Karl Lagerfeld | Boys Karl Print Skinny Jeans -https://www.usc.co.uk/karl-lagerfeld-boys-karl-print-skinny-jeans-307006?colcode=30700603
    Hocam burada da mı kod vardı kargo için? Ücret çıktı

• Her yıl olduğu gibi epey bir alışveriş yaptım ancak geçen yıl sterlin fiyatı 4.35 civarlarıydı, bu yıl 6.75 olduğundan fiyatlar çok zorladı. TL nin dünyada hiç değeri kalmamış maalesef. Emeği geçenlerin köküne kibrit suyu...
  • Bu sene sterlin nerdeyse 2 katı değerlendiği için fiyatlar da 2 katı kadar artmış görnüyor... Kıçı kırık şu kötü Suriye'nin bile parası TL'den daha değerli.. Memleketin bu hale gelmesine sebep olan ismi lazım değile yazıklar olsun diyorum... Her yerden bize zarar yazmaya devam ediliyor
  • Gene kaçırdık arkadaş, belki bir kez daha yaparlar indirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 aralıkta verdiğim sipariş bugün geldi. Aslında tatil olmasa dün teslim edilecekmiş.
    40 numara Karrimor ayakkabı 65 liraya geldi. Geçen yıl Türkiye'de 350 liraya satılan Merrell ayakkabıyı 70 liraya almıştım.

.

Sportsdirect bedava kargo

.
  • Bar_Fedaisi kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun gule gule kullanin.

Kargo nasil oluyo hangi kargoyla geliyor?

• randa R kullanıcısına yanıt
    DHL kargo ile eve teslim edildi. Kargo dağıtıma çıktığında sms ile bilgilendirdiler.

Bu arada dün verdiğim siparişlerden iki tanesini yarın teslim edeceklermiş. 48 saat bile sürmeyecek yani, bu ülkede bizi kalitesiz hizmete ve sürünmeye öylesine alıştırdılar ki, normal olan şeyleri görünce şaşırmaya başladık.
  • İmanPower kullanıcısına yanıt
    Evet ama gece 3 e kadardı kargo bedava.

• beyler ayın 1'inde sipariş ettiğim ürünler hala processing gözüküyor ilk sipariş verirken sorun yaşamış olup support'a bişey sormuştum onada cevap vermiyorlar normalmi bu site çok mu yavaş işliyor ?

edit: sipariş verdiğim ürünlerin linklere tekrar baktım biri 404 error açılıyor diğerinde ise farklı bir ürün gösteriyor..

SİTEDEN MÜMKÜNSE ALIŞVERİŞ YAPMAYIN bunun sıcak fırsatlardan dahi kaldırılması lazım şu yazılanlara bakarmısınız ben herkes alıyor diye bende alışveriş yaptım gerizekalı gibi. fakat ses çıkmıyor adamlar meğer çöpün önde gideniymiş ürünlerin kargolanmaması vs. durumları geçtim support 4 gündür cevap dahi vermedi bir soruya normal değil

edit: 8 gün oldu support diye bişey sitede yok cevap verilmiyor son durum bu şekilde ona göre işlem yapın
    https://www.trustpilot.com/review/www.sportsdirect.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 8 Ocak 2019; 0:13:43 >

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Benim de 1 ocakta verdiğim siparişler aynı şekilde process aşamasında kaldı. Sipariş, ödeme anında bir sorun yasamamistim ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim sipariş Processing görünüyor, stok sorunumu var acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çocuğum icin aldığım 24 numara ayakkabıyı 25 numara olarak göndermişler. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Nasıl bir yol izlemeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_163

Çocuğum icin aldığım 24 numara ayakkabıyı 25 numara olarak göndermişler. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Nasıl bir yol izlemeli?
    ne almıştınız?
  • Benim siparişi kargoya verdiler çok acele etmeye gerek yok adamlwar bir sürü ürün satmıştır. Biz bile aldik yani dünyanın nerelerinden sipariş almışlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tworule kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.