Şimdi Ara

spordan sonra aşırı ağrı için ne yapmalıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun süre ara vermitşim yeniden başladım geçen ahfta bacaklara fazla yüklendim anca kendime geldim bu seferde kollarta fazla yuklendım 6 ahreket yaptım 2 gundur o bıcımım kol gogus kaburga bıyun hertaraf asırı agrıyonca panık atakda var acaaba asırı spordan kalp eytmezlıgı k kalp krızımı gecırecegım dıyorum bugyn bıraz daha ıyıyım kl degılde bacak calısayım dıyorum aama baya bır agrı sersemlık vardı dun sızdede oluyormu olecekmıyım yoksa kalbe mı vuruyor kas mı gevsetıvcı almalyım yoksa kremı avrmı masaj salonlarına gıtsem faydası olurmu spor ıcın ve hangı masaj yagı krem ya da hkas gecvesitci hap tasfiye edersiniz tesekkurler

• ilk iki hafta cok fazla hamlık agrısı olur.Dersenki agrıyı ne geçirir ben GLUTAMIN kullanıyorum.
  • Eğer Spordan sonra kaslar ağrıyor ise bu iyi birşey. Panik yapmanıza gerek yok.

Gerekli besini, uykuyu alın. Ve en önemlisi Kasları dinlendirin. Glutamin ve BCAA kullanabilirsiniz. Panik yapmaya gerek yok.

Ben Bacağa çok yüklediğim günlerde aynı şeyleri yaşadım. Zamanla alışırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 aydır spor yapmama rağmen bu aralar benimde aşırı ağrılarım olmaya başladı.Beslenme ve uykum düzenli olmasına rağmen.Bir hafta ara vermiştim şimdi tekrardan başladım.Bakalım ağrılarım devam ederse bcaa-glutamin yada duruma göre vitamin takviyesi alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.