Şimdi Ara

Spora başlamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar zayıf birisiyim
    Boyum 1.82 kilom 60 spora başlamayı düşünüyorum aşırı bir kilo almak istemiyorum 66-67 ideal benim için 2 aydır kendi çapımda karın çalışıyorum bayağı belirginleşti şu fotoğraftaki vücut tipi çok hoşuma gidiyor acelem yok sizce azimli bir çalışmayla ne kadar sürede ulaşırım :) Teşekkürler
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQehRFDuw74Jj1WXGELFOim4TKeXkM3_hkzjL1_zorN1e5Z2HKFvLo8AhTXHQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yolladığın adam 1.75 boyunda 70 kiloymuş . 8-12 ayın var . Merak ettiğim neden böyle bi vücut istiyosun hedefini biraz yüksek tut .

• Omuz yok kol yok sadece çıplak dolasirsan bir işe yarar bu vücut

• Hevesini kırmayım ama bence 1.82 Boy 67 kg olarak pek bi vücut yapamazsın gerçekçi olalım. Şu anki halinden daha iyi olursun o ayrı konu tabi.

Farkedilir kaslı bir görüntü istiyorsan boyuna göre daha kilolu olman lazım.

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Yüzüm aynı bu şekil çocuksu olduğundan istiyorum çok zor kilo almamda ayrı bir konu :) Bilmiyorum başlayınca belkide hedefim değişir ben ilk aşama olarak bu vücut diyorum yoksa doğru boyuma göre 70-75 olmam lazım teşekkür ederim cevaplar için

• Öncelikle o fotoğraftaki sen değilsin hiçbir zamanda o kişi gibi olmacaksın :)
    hemen yanlış anlama ve bana kızma

her insanın el yapısı aynı mı ? böyle düşün ve öyle harekete geç

düzgün beslen ve antremanını zamanında ve doğru biçimde yap

gelişim kaydedeceksin

bisküvi gibi şeyleri çıkar hayatından kilo'da alırsın kiloda verirsin hedefine ulaşmak için biraz da araştırma yap internette
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.