Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig - 2.Hafta Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş - 26.08.2013 - 21:45 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
1
Favori
14.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almeida'yı oynatmasını anlarım; 1-2 gol atsın da piyasası iyileşsin satalım mantığı.

Ama Pedro nerde? Oğuzhan nerde?

Futbolla bağını koparmış Escude'ye kaldık.

Sol bek desen hala somut birşey yok yine Ersan oynayacak.
  • Bence takım savunması oturana kadar Atiba-Veli izlemeye devam ederiz. Takım savunması oturduğunda zamanla kadronun ofansif yönü artar. Veli-Oğuzhan değişikliği gibi
  • Deplasmanda tedbirli çıkmakta yarar var, her ne kadar da Oğuzhan'ın kesik yemesi hoşuma gitmiyor olsa da. Maçı alalım da Oğuzhan'ı Tromsö maçında görürüz inş. Bu arada Ersan'ı solda görmek eziyet oluyor benim için, transferi bitirelim de rahatlayalım. Holebas'ı bence önümüzdeki seneyi düşündüğü için almıyor yönetim malum 5 yabancı olacak sadece sahada.
  • franco sadece kupa maçlarında falan oynayacak sanırım ya da sivok-escude ikilisinden birinin sakat veya cezalı olduğu durumlarda.
  • beyler maç saati çok geç ya evde izlemek için heyecandan vakit geçmiyor çok sıkılıyorum
  • son dakika golüyle galibiyeti kaçırırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

beyler maç saati çok geç ya evde izlemek için heyecandan vakit geçmiyor çok sıkılıyorum

Katılmamak elde değil, sanki Şampiyonlar Ligi maçını bekliyoruz.
  • Bjk ilk yari buldugu goller cok rahat bir cikaracak arkadaslar rahat olun ilk yari 0-2 mac sonu 0-3 biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohoo çok mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

beyler maç saati çok geç ya evde izlemek için heyecandan vakit geçmiyor çok sıkılıyorum

Al benden de o kadar. Umarım Gs maçı falan yine aynı saatte olmaz.
  • Aslında şu Dentinho kendini bulsa iyice, 70'e kadar Gökhan T sonra Dentinho girer, ilk 45 Veli - Atiba oynar öne geçer ve oyunu çözerse de ikinci yarı Veli - Oğuzhan değişikliği ile acayip olur.

Yalnız bu ne kadar güzel bir his, geçen sene yedek kulübesi a2 takımıydı.Şimdi sol bek hariç her bölgenin alternatifi var.Çok güzel bir his.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Aslında şu Dentinho kendini bulsa iyice, 70'e kadar Gökhan T sonra Dentinho girer, ilk 45 Veli - Atiba oynar öne geçer ve oyunu çözerse de ikinci yarı Veli - Oğuzhan değişikliği ile acayip olur.

Yalnız bu ne kadar güzel bir his, geçen sene yedek kulübesi a2 takımıydı.Şimdi sol bek hariç her bölgenin alternatifi var.Çok güzel bir his.

Bulur inşallah. Boğazın Neymar'ı o.

• sanırım oğuzhan birtürlü kendine gelemedi yoksa bilicte oynatmak ister oğuzhanı garip gerçekten :/
  • eneramo 60.dakika da oyuna girecektir
  • Mustafa'yı yedeklere almışsa çabuk iyileşmiş demek ki. Sevindirici.

quote:

Beşiktaşımız’ın Kayseri Erciyesspor maçında görev yapacak on bir kişilik kadrosu belli oldu.

Futbol Takımımız mücadeleye; Tolga Zengin, Tomas Sivok, Julien Escude, Ersan Gülüm, Serdar Kurtuluş, Manuel Fernandes, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Olcay Şahan, Gökhan Töre ve Hugo Almeida on biriyle çıkacak.

Cenk Gönen, Mustafa Pektemek, Oğuzhan Özyakup, İbrahim Toraman, Necip Uysal, Michael Eneramo ve Muhammed Demirci yedek soyunacak.

https://www.bjk.com.tr/tr/haber/56401/kadro_belli_oldu.html

•  Spor Toto Süper Lig - 2.Hafta Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş - 26.08.2013  - 21:45
  • Bilicin ozi ve franco inadini anlayamiyorum

• İlk yarı 2 olsun da.
  • Almeida atıcak 87. Dk da sakatlanacak 2 hafta uzak kalıcak gs maçında ilk 11 başlayıp 15-20. dklar arası sakatlanıp ilk yarıyı kapayacak. Yazın bi yere

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.