Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 18.Hafta | Beşiktaş - Mersin İ.Y. | 01.02.2015 | 16:00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
7.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Yediğimiz gol demeyeceğim hediye edilen gol!

Spor Toto Süper Lig | 18.Hafta | Beşiktaş - Mersin İ.Y. | 01.02.2015 | 16:00

Zaten bu çizgi hakemlerini Beşiktaşlı futbolcuya kırmızı kart gösterilsin, fb gs'ye rahat penaltı çalabilsin diye koymuşlar.

5. hakem bunu nasıl görmez abi. Bu 5. hakemler neden para alıyor, madem bu pozisyonları yakalayamıyorlar, olmasınlar abi, boşuna para veriyor federasyon bunlara. Gayet görebileceği de bir pozisyon bence.

• Beşiktaş çok iyi oynamış,tamamen hak etmiş maçı tebrik ederim.Mersin'in golü gol değil,Pedro'ya yapılan müdahele penaltı olarak çalınabilir ama şöyle birşey var,topa müdahale yapmak isterken kasıtsız olarak Pedro'ya gelmiş,verilir mi ben olsam penaltı verirdim.
    Bazı arkadaşlar Sow'un pozisyonundan bahsetmiş,bu kadar ufak müdahalelerle penaltı olmaz,basketbol oynanmıyor.Her neyse hakem hatalarının olmadığı maçlar dileğiyle
  • Hem hakemi, hem de Mersini sahaya gömdük. Bu galibiyet çok iyi oldu. Şimdi pizzamı alıp gs - bursa maçını keyifle izleyebilirim. İnşallah bursa yener.
  • quote:

Zaten bu çizgi hakemlerini Beşiktaşlı futbolcuya kırmızı kart gösterilsin, fb gs'ye rahat penaltı çalabilsin diye koymuşlar.

Herkese cevap bu arkadaş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakem baştan sona facia idi . .

Maç başında Serkan Ba'nın ayağını iki defa yerden kesti . . hadi ilkini ilk dakikalar diye es geçtin ama ikincide banko sarı kart çıkması lazımdı . .

Pedronun penaltı pozisyonuna denecek bişey bulamıyorum gerçekten , zaten gençlerbirliği maçında da halis özkahya denen şerefsizin önünde gosso 2. sarı kartını almak için oğuzhanı biçmişti ancak oynayın işaretini gördük en son . gerçi artık bizim oyuncular da alışmış duruma , aşırı tepki veren hakeme bağıran kimseyi göremiyorum takımda . . diğer takımlara laf atmak için demiyorum ama şu pozisyonda pedronun yerinde burak , emre , emenike , melo vb bir farklı takım oyuncusu olsa sahadan KAN çıkardı . Ki zaten bu pozisyona penaltı vermeyen hakeme karşı KAN çıksa kimse bişey diyemez . bu pozisyonu süzemeyen hakem acilen farklı bir mesleğe yönelsin .

Yediğimiz golde bana göre de top dışarda , topun en dış kısmı çizgiye teğet pieronun gösterdiğine göre . ama tabi orta hakemi bu kadar kalitesiz vasifsız olan olan bir hakem yönetiminde yardımcının bu posizyonu süzmesini beklemek de mucizeden başka bir şey değil .

Diyeceğim o ki bu kadar kötü hakemleri eğer ki art niyetli değillerse hiçbir takımın maçına vermesinler . Verenlerin de ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN .

• Beşiktaşımın 1 değil 2 tane net penaltısı verilmemiştir.Mersinin golünde top dışarıdan çevrilmiştir.Demba ba o golü şanstan atamasaydı..
  • Beşiktaş'ın yükselişi rakip takım taraftarı olarak beni ürkütmeye başladı... Kazanma alışkanlığını kazandılar... İyi kötü kazanıyor... Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barackobamaa

quote:

5. hakem bunu nasıl görmez abi. Bu 5. hakemler neden para alıyor, madem bu pozisyonları yakalayamıyorlar, olmasınlar abi, boşuna para veriyor federasyon bunlara. Gayet görebileceği de bir pozisyon bence.

Sonra besiktasa haksizlik yapılmıyor dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: digichaos

Beliktaş çok iyi pas yapıyor enteresan olan derbi maçlarda niye bukadar iyi pas yapamıyor anlamak mümkün değil

çünkü hepsi çok genç futbol dışında direnç gösteremiyolar.Sosa ve Ba dışında zaten koşan,iyi pas yapan,verkaç vs. yapan ama hepsi çömez çabuk oyuna geliyolar.
  • Bu topun içeride olduğunu savunanlar var ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Orijinalden alıntı: digichaos

Beliktaş çok iyi pas yapıyor enteresan olan derbi maçlarda niye bukadar iyi pas yapamıyor anlamak mümkün değil

çünkü hepsi çok genç futbol dışında direnç gösteremiyolar.Sosa ve Ba dışında zaten koşan,iyi pas yapan,verkaç vs. yapan ama hepsi çömez çabuk oyuna geliyolar.

takım geride duruyor alakası yok
  • Canın sağolsun mersin idman yurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Canın sağolsun mersin idman yurdum.

Bursaspora da aynı dilekleri iletiyor olmalısın

• Gökhan Töre'nin ortasında rakip topu elle kestiğinde kafasını ve poposunun çeviren hakeme ne demeli.
    Hakemler inatla Beşiktaş'a penaltı vermiyorlar, bir takım her hafta penaltı ile de kazansa da hakkıdır, penaltı ise vereceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Gökhan Töre'nin ortasında rakip topu elle kestiğinde kafasını ve poposunun çeviren hakeme ne demeli.
    Hakemler inatla Beşiktaş'a penaltı vermiyorlar, bir takım her hafta penaltı ile de kazansa da hakkıdır, penaltı ise vereceksiniz.

Birde sanki yakalayacakmış gibi pozisyonu eğilmiş , pür dikkat bakıyor ama kasten vermiyor penaltı , bu penaltı vermemek resmen kasıtlı hareket 3 mt otesinde pozisyonu vermiyor , ama kayseri maçında fenerin penaltısı cart diye çalınıyor , hakemler art niyetli bize karşı

• hakemler yüzünden sinir krizi geçirmessek iyiyiz
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Cok fenalar cok. Bugun gsnin penaltisini veren cizgi hakemi. Diyorum ya cizgi hakemlerini fb gsnin isini kolaylastirmak icin varlar. Kaderi belli bir lig izliyoruz. Birilerinin istedigi gibi gidiyor yillardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Canın sağolsun mersin idman yurdum.

Zar zor 1 puan almışın git forumuna ordaki eyyamcı arkadaşlarını teselli et hadiiiiiiii

• gs bu hafta puan kaybetti, haftaya fener zor trabzonla oynayacak. Hakem haftaya biçmezse iyi bizi.
  • Fb-Trb maçı zor, Gs'de deplasmana gidecek, şu futbolla 3 puan alır mı meçhul. Haftaya tekrar lider olma ihtimalimiz yüksek.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.