Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 13.Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 30.11.2013 20:00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.060
Cevap
3
Favori
19.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Aranızda objektif insanlar var ama be diğer konulardada gördüm çoğunuz kadıköyde puan alırız diyobiliyorsunuz.. Az objektif olun. 2 hafta önce gsli arkadaşlarda yenilmeden geliriz yeneriz falan diyorlardı.. Emindi hepsi kornersiz şutsuz maç bitirdiler. maç inönüde olsa yemin ederim deplasmanda olduğumuzdan korkarım. deplasman sonuçta abi. büyük ihtimal fb kazanacak yenilince, moreliniz bozzulmasın diye diyorum.

Arkadaş komple taraftar forumunun kendine ait olduğunu sanıyor. Nereye baksam senin yorumun. Kalecisiz yendik yine de yeneriz raat ol
  • İki takımda klasik çubuklu formalarla çıkacakmış maça
  • Fener yener maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Aranızda objektif insanlar var ama be diğer konulardada gördüm çoğunuz kadıköyde puan alırız diyobiliyorsunuz.. Az objektif olun. 2 hafta önce gsli arkadaşlarda yenilmeden geliriz yeneriz falan diyorlardı.. Emindi hepsi kornersiz şutsuz maç bitirdiler. maç inönüde olsa yemin ederim deplasmanda olduğumuzdan korkarım. deplasman sonuçta abi. büyük ihtimal fb kazanacak yenilince, moreliniz bozzulmasın diye diyorum.

Arkadaş komple taraftar forumunun kendine ait olduğunu sanıyor. Nereye baksam senin yorumun. Kalecisiz yendik yine de yeneriz raat ol

Haydaa

• Beşiktaşlılar rahat olsunlar bence. Çok rahat bir maç olacak çünkü onlar için. En az 1 puanla dönerler diyorum. Oğuzhan mutlaka oynamalı, maçın kilit adamı olacak.
  • Fenerin balı sona erer inşallah, bol bol gol kaçırıp saç baş yolsunlar istiyorum.
  • Kavga yok keyf almaya bakın

• sopcast olacak mi ?

• Sanki iyi bir skorla ayrılacakmışız gibi bir his var içimde, umarım yanılmam.Doğum günü hediyemiz Beşiktaş'tan gelir inşallah
  • Goooooollll sivok

• Pek iyimser değilim ama inşallah yanılırım.Deplasmandan beraberlikle dönersek üzülmem... Skor tahminim de 1-1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga, Atiba, Sivok, Ersan, Motta, Veli, Oguzhan, Töre, Fernandes, Olcay, Almeida.
  • Allah'ım bu akşam bizi dinden imandan çıkarmalarına izin verme. Amin.
  • Kadro yanlış olabilir
  • Beraberlik paklamaz beni mutlak galibiyet istiyorum
    Kazandın deyin mutlak zafer Kazandın diyin
    Sağ yanimdaki töre sol yanimdaki olcay nereye gittiniz duyun sesimi yetiş Serdal Adalı F.O istifa etmiyor. .

• Fark yemezsek sukredin

• Fırat Günayer ‏@firatgunayer 1 dk

Bjk ilk 11.. Tolga - Atiba, Sivok, Ersan, Motta - Veli, Oğuzhan,Fernandes Töre, Olcay -Almeida..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

Fark yemezsek sukredin

Şimdi onlar düşünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Fenerin balı sona erer inşallah, bol bol gol kaçırıp saç baş yolsunlar istiyorum.

Daha cok beklersın
  • Dostça bi mücadele olur inşallah.
    Hakeden kazansın. Fenerbahçeli olarak başarılar Beşiktaş'lı arkadaşlara :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.