Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 13.Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 30.11.2013 20:00 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.061
Cevap
3
Favori
19.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fernando!

5 atarız

şut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Kiedis

quote:

5 atarız

şut mu?

Gol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

5 atarız

5 yetmez en az 15.
  • 0-1 olsun bizim olsun.
  • kazanıcaz
  • FENERBAHCE BESIKTAS MACINA 2 ADET TURKTELEKOM KOMBINEMI KIRALIYORUM IS DOLAYISLYE GIDEMIYORUM ISYERIMDEN ELDEN VEREBILIRIM
  • Aranızda objektif insanlar var ama be diğer konulardada gördüm çoğunuz kadıköyde puan alırız diyobiliyorsunuz.. Az objektif olun. 2 hafta önce gsli arkadaşlarda yenilmeden geliriz yeneriz falan diyorlardı.. Emindi hepsi kornersiz şutsuz maç bitirdiler. maç inönüde olsa yemin ederim deplasmanda olduğumuzdan korkarım. deplasman sonuçta abi. büyük ihtimal fb kazanacak yenilince, moreliniz bozzulmasın diye diyorum.
  • 2-1 skor oynayacağım Fenerbahçe lehine. Uzun zamandır Fenerbahçe tarafından futbolda sinir edilmiyordum zamanı geldi, Fenerbahçe maçları 2-1 bitti mi sinirlerim alt üst oluyor. 3-1 yenseler sıkıntı yok abi 2-1 ne ya.
  • çüneyt 3 atar
  • Sow atar alırız hacılar =)
  • ----------------------Tolga-----------------------
    --Atiba---------Sivok----Ersan-------Motta-----
    ----------------Veli-----Oğuzhan----------------
    --Töre-------------Fernandes-----------Olcay---
    --------------------Almeida----------------------

sağ kanattan caner ve sow serdara sıkıntı yaşatır orada tecrübeli bir atiba daha iyi olacaktır
  • Başarılar dostlar. Umarım kazasız belasız, hataların ve hakemlerin konuşulmadığı fair play'in hüküm sürdüğü bir derbi izleriz. Maçlarımız zevkli geçiyor zaten bu maçta da farklı birşey olmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

2-1 skor oynayacağım Fenerbahçe lehine. Uzun zamandır Fenerbahçe tarafından futbolda sinir edilmiyordum zamanı geldi, Fenerbahçe maçları 2-1 bitti mi sinirlerim alt üst oluyor. 3-1 yenseler sıkıntı yok abi 2-1 ne ya.

Hatta 2/1 oyna ilk golü biz atıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Aranızda objektif insanlar var ama be diğer konulardada gördüm çoğunuz kadıköyde puan alırız diyobiliyorsunuz.. Az objektif olun. 2 hafta önce gsli arkadaşlarda yenilmeden geliriz yeneriz falan diyorlardı.. Emindi hepsi kornersiz şutsuz maç bitirdiler. maç inönüde olsa yemin ederim deplasmanda olduğumuzdan korkarım. deplasman sonuçta abi. büyük ihtimal fb kazanacak yenilince, moreliniz bozzulmasın diye diyorum.

Oha objektiflikten bahseden insana bak Senin objektif sözcüğüne en yakın olduğun an avatarını koyarken yaşanmıştır heralde. Tipe bak gelmiş objektiflik diyor gizli troll seni
  • 2/2 ya da H2 . olacak olacak...
  • quote:

Aranızda objektif insanlar var ama be diğer konulardada gördüm çoğunuz kadıköyde puan alırız diyobiliyorsunuz.. Az objektif olun. 2 hafta önce gsli arkadaşlarda yenilmeden geliriz yeneriz falan diyorlardı.. Emindi hepsi kornersiz şutsuz maç bitirdiler. maç inönüde olsa yemin ederim deplasmanda olduğumuzdan korkarım. deplasman sonuçta abi. büyük ihtimal fb kazanacak yenilince, moreliniz bozzulmasın diye diyorum.

Bak kardeşim 2 gündür yorumlarını görüyorum tamamen tahrik içerikli yorumlar yapıyorsun,yapma.Yaşın küçüktür belki bilmem hatırlayamayabilirsin ama Fb'nin kendi sahasında üst üste kazanma rekorunu kıracağı maçı(Dünya çapında) veya 3-4lük kalecisiz yendiğimiz maçları araştırabilirsin.Seni lig tarihinde en fazla mağlup etmiş takım aynı zamanda ligde senin sahanda seni, senin yendiğinden daha fazla yenmiş bi takımla oynuyorsun.Bu kadar kesin konuşmak niye ? Fikrini belirtebilirsin tabide bunu tahrik etmeden yapsan senin açından iyi olur.
  • Kazanmamız zor fakat derbi bu belli olmaz. İş birazda Fernandes'de bitiyor.
  • İki gündür ilk 11 olarak KONYA maçının 11 ini oynatıyor antrenmanlarda. Motta takıma giremeyecek yani

Atiba defansta Veli ortada oynayacak Oğuzhan-Ferdi beraber oynayacak.. Bu muhteşem bir haber....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

----------------------Tolga-----------------------
    --Atiba---------Sivok----Ersan-------Motta-----
    ----------------Veli-----Oğuzhan----------------
    --Töre-------------Fernandes-----------Olcay---
    --------------------Almeida----------------------

sağ kanattan caner ve sow serdara sıkıntı yaşatır orada tecrübeli bir atiba daha iyi olacaktır

Bence Veli yerine Atiba oynamalı, sağ bekte de Serdar. Gökhan Töre yardıma gelirse biraz olsun rahatlar Serdar. Orta sahada Fernandes-Atiba birlikte Oğuzhan da önlerinde oynarsa daha etkili olurlar. Forvette de Ömer olsa iyi olur, Almeidanın bu maçta hava toplarında etkili olacağını düşünmüyorum.
    Bildiğin sistemi değiştirdim ben Bunları diyorum ama Bilici biraz tanıdıysam sizin yazdığınız şekilde olacaktır kadro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Bak kardeşim 2 gündür yorumlarını görüyorum tamamen tahrik içerikli yorumlar yapıyorsun,yapma.Yaşın küçüktür belki bilmem hatırlayamayabilirsin ama Fb'nin kendi sahasında üst üste kazanma rekorunu kıracağı maçı(Dünya çapında) veya 3-4lük kalecisiz yendiğimiz maçları araştırabilirsin.Seni lig tarihinde en fazla mağlup etmiş takım aynı zamanda ligde senin sahanda seni, senin yendiğinden daha fazla yenmiş bi takımla oynuyorsun.Bu kadar kesin konuşmak niye ? Fikrini belirtebilirsin tabide bunu tahrik etmeden yapsan senin açından iyi olur.

Mac maci tutmaz sezon sezonu..

Yarin cok rahat bi galibiyet alacagiz ve sizede 10 puan fark atacaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.