Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş | 30.08.2014 | 21:45 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
0
Favori
9.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım fişek gibi zıpkın gibi maşaallah.
  • özetten anladığım kadarıyla oyuncular çim sörfü yapmış koşmaya korkuyorlardı resmen kayıyordu ya rezillik yemin ederim biraz ingiltereye portekize bakın çime bakınca insanın içi açılıyor
  • Bu tff ne iş yapar çok merak ediyorum. Tarla'da maç oynandı resmen. Ayıptır, yazıktır, günahtır.
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    nereden 4-2-3-1 oynayacağımızı anladın anlamadım, kendi görüşüm 4-2-2-2de iyi oynuyor takım ve 10 numaraya ihtiyacımız yok.senin dediğin sistemde transfer yazdığın yeri olcay/kerim dönüşümlü kapasa bile hem sosa'ya para verilecek hem mustafa/cenk demba ba'nın arkasında çürüyecek gibi geliyor hele cenk'e verilen maaşı düşününce
  • özeti izledim de iyi oynamış beşiktaş bu sezon güzel olacak
  • sıcaklık ve zemin kötü etkiledi. zaten cenk de açıklama yaptı kaleciyi geçsem daha iyi olurdu ama yoruldum dedi.

iyi ki tolga oğuzhan ve ba yoktu. bu saha haricinde herşeye benzeyen zeminde sakatlanırlardı. bi yerden sonra dedim 3 puanı boşverin sahatkuhh çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

nereden 4-2-3-1 oynayacağımızı anladın anlamadım, kendi görüşüm 4-2-2-2de iyi oynuyor takım ve 10 numaraya ihtiyacımız yok.senin dediğin sistemde transfer yazdığın yeri olcay/kerim dönüşümlü kapasa bile hem sosa'ya para verilecek hem mustafa/cenk demba ba'nın arkasında çürüyecek gibi geliyor hele cenk'e verilen maaşı düşününce

4-2-2-2 oynarsak ve Atiba'nın yanına yardımcı bir oyuncu olmazsa Atiba çok zorlanır. Cenk şuan yedek forvet konumunda. Mustafa kanatlarda da oynayabiliyor. Ben oraya transferin yapılmayacağını bildiğimden öyle yazdım ama önümüzdeki sene oraya transfere ihtiyacımız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

4-2-2-2 oynarsak ve Atiba'nın yanına yardımcı bir oyuncu olmazsa Atiba çok zorlanır. Cenk şuan yedek forvet konumunda. Mustafa kanatlarda da oynayabiliyor. Ben oraya transferin yapılmayacağını bildiğimden öyle yazdım ama önümüzdeki sene oraya transfere ihtiyacımız var.

atiba-veli/necip, gökhan-kerim, baba-mustafa/cenk diye düşüyorum ben aslında.mustafa kanatta oynuyor ama o mevkinin adamı değil sonuçta, şu an form tuttuğu zamanını izliyoruz formsuz olduğunda o adam kanatta ne yapacak diye söyleniyor millet.dediğin gibi kanata bir transfer şart, olcay'ı da kulübeye çeksinler mümkünse

• takım yorgundu bunu net bi şekilde maçta gördük kadro derinliği lazım bu sene bize sıkıntı çekicez yoksa 2 kulvarda
  • quote:

quote:

quote:

atiba-veli/necip, gökhan-kerim, baba-mustafa/cenk diye düşüyorum ben aslında.mustafa kanatta oynuyor ama o mevkinin adamı değil sonuçta, şu an form tuttuğu zamanını izliyoruz formsuz olduğunda o adam kanatta ne yapacak diye söyleniyor millet.dediğin gibi kanata bir transfer şart, olcay'ı da kulübeye çeksinler mümkünse

Öyle olduğu zamanda çok düz bir takım oluyoruz. Orta sahada pas yapamayıp, topu forvete taşıyamıyoruz. Yeni tarz futbolda ben de 10 numaraya karşı olsam da, defansif ortasahalarımız yaratıcılıktan yoksun oldukları için 10 numaraya ihtiyacımız var.

• Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    atiba ile veli oyun kurma yeteneğine sahip, topu kanatlara çıkarıp hızlı oyun denesek başarılı olabilir 4-2-2-2.sorun şu ki, oğuzhan kaybolur gider bu sistemde.diğer türlü tek forvet oynasak mustafa ile cenk kaybolacak.tek çıkış yolu pedro, ersan, tomas, atınç gibi stoper kalabalığı varken 3 stoperli sisteme geçmek önlerine de veli/necip'i koyacaksın ama neyse bir fm açıp rahatlayayım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasheedwallacerasheed

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Kaleciyle karşı karşıya kalıpta minimum 3te1 gol yapamayan forvetin sözleşmesine ya para cezası ekleyeceksin ya sözleşmeyi iptal edeceksin hiç olmadı maç başı primini keseceksin

cenk iyi oynadı hocam. daha iyi olacağına inanıyorum.

Mac beraberlikle veya mağlubiyetle bitseydi ayni yorumu yapmazdiniz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sezonun başlarında; ki geçen sene iyi başlamasına rağmen bu sene de bi cacık olmaz diyordum.Hep bir eksikliği vardı takımın.Bu sene de ufak tefek eksikliği var ama transfer sezonu kapanmadan giderileceğine inanıyorum.
    Bu takım bu sezon iş yapar.

• Defansta büyük bir hata yoktu Sivok Franco'yu aratmadı.
    İsmail görevini yerine getirdi son dakikalarda şut denemesi iyiydi.
    Necip maşallah Veli'yi aratmıyor çok beğeniyorum.
    Olcay'ın top sürmesi ve hızlanması daha iyi olmalı.
    Töre'nin bir haftaya ihtiyacı var.
    Pektemek pek pozisyona giremedi ama sahanın her yerindeydi.
    Kerim on numara bir çocuk beli golünü atamadı ama hızı, hareketleri kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda 2 kişinin arasından içeri girmesi çok iyiydi.
    Cenk Tosun'a pek güvenmiyorum belki gol atmış olabilir ama 3 tane %100 kaçırdı ve hepsi de basit pozisyonlardı Demba Ba olsa yine hat-trick yapmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Her şeyi geçtim Olcay ilk 11 de başlamamalı kesinlikle resmen 10 kişi oynuyoruz.

Aynen katılıyorum yararlı olduğu maçlar var elbet yiğidi öldür hakkını yeme ancak sürekli ilk 11 oyuncusu değil. 10 numarayıda giymesi ayrı bir utanç.
  • Veli nin durumu nedir bilen varmi?

• Hayatımda gördüğüm en kötü zeminde oynandı maç, buna müsade edenlere dava açılmalı. Mersin sadece beşiktaşlı oyuncular değil kendi oyuncularında tehlikeye attı.

• quote:

Bu maçtan sonra 4-2-3-1 oynayacağımız iyice belli oldu sanırım. Sağ bek ve Orta saha transferlerinin üstüne keşke bir de kaliteli bir sol açık oyuncusu alabilsek. Olcay iyi hoş istikrarlı ama ilk 11 oyuncusu değil. Ama Olcay'a kaldık yine bu sezon.

Keşke böyle bir kadromuz olsa.

----Tolga
    Linnes-Pedro-Ersan-İsmail
    -----Atiba---Veli
    Gökhan - Sosa - Transfer
    --------Demba Ba

Care 3 forvetli sistem.

..............cenk........baba.....mustafa...............
    .....................ozy.............sosa.......................
    ......motta...............veli...............linnes.......
    ..................ersan..............pedro..................
    .............................tolga.................................

• Berke K. B kullanıcısına yanıt
    Necip uzun süre aradan sonra ilk defa girdiği maç ta fark yarattı. Cenk'in kaçırdığı gol öncesi adam eksiltip karşı karşıya bırakması beni şok etti :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.