Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş | 30.08.2014 | 21:45 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
0
Favori
9.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Necip uzun süre aradan sonra ilk defa girdiği maç ta fark yarattı. Cenk'in kaçırdığı gol öncesi adam eksiltip karşı karşıya bırakması beni şok etti :)

Evet orada alkış aldı zaten :)
  • Galatasaray'lıyım ama bu sene BJK 1. TS 2. olsun istiyorum. Neden mi ? İkisi de geleceğe yönelik ve güzel kadroları var. Malum iki büyük takım gibi şişirme ve haybeye para harcamadılar kadrolarda. Hocaları kaliteli, ne yaptığını biliyor. Taraftarları da sevinsin ayrıca :) Bugün Mersin'e de 2 tane atarlar bence ;)
  • sunguroglu06 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarım ah bilgisayarım :S şimdi mi atılır bu :)
  • su macta onemli olan 2 sey vardi, 3 puan almak ve skatlanmamak. Cok sukur 2 side oldu kazancli ciktik. ilk yari bocaladik sansa gol bulduk anlik, ama 2. yari 5-0 olurdu saglik olsun. Pektemegi 5 yildir oven bi adamim beni ekstra mutlu ediyo. Necipte iyi bir orta saha olup cikicak, hadi pirlo vs olmiycagi kesinde kazma Aurelio nun yaptiginin fazlasini yapar 1-2 yila.

Cenking golle baslamasi cok iyi oldu, defans kusursuzdu atiba iyiydi, tore yorulup top kaptirdi ama iyi olucak. Kerim bekledigimden iyi cikmaya basladi, ins cok iyi seyler olucak yaw
  • Bir fenerbahçeli olarak bjk 3-0 yener diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _D_U_M_A_N_

Bir fenerbahçeli olarak bjk 3-0 yener diyordum :)

Pardon yener diyordum yazıcaktım :)
  • şu maç futbol sahasında oynansaydı çok daha zevkli olurdu.
  • Bir fenerbahçeli olarak beşiktaşın yenmesine çok sevindim. Kardeş takım beşiktaş yola devam
  • Adamlık böyle bir şey tabi...

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.