Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş | 30.08.2014 | 21:45

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
0
Favori
9.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir başlangıç yapalım, haydi beyler.

Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş | 30.08.2014 | 21:45
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çöp bir kadrosu var mersin'in. bjk fark atar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

çöp bir kadrosu var mersin'in. bjk fark atar.

Ok. Yaz oğlum BJK Fark atar.
  •  Spor Toto Süper Lig | 1.Hafta | Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş | 30.08.2014 | 21:45

SALDIR BEŞİKTAŞ'IM OLEY!

• Ben zor maç olacağını düşünüyorum , arsenal deplasmanı dönüşü olacak sonuçta o kadar yol bi de üst düzey mücadeleden sonra tam performans gösteremeyiz ama büyük takımsan çıkar en kötü bi tane atar maçı alırsın ki zorlanırız ama kazanırız diyorum ben de .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi başlangıç yapalım

• http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27049383.asp

Sahanın durumu pek iç açıcı değilmiş.
  • arsenale elenirsek moral bozukluguyla bu macta sekteye ugrayabilir. ama normal sartlarda besiktas su oyunuyla bu takimi askerden gelen adamin kariya gitmesi gibi parcalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arsenale elenirsek moral bozukluguyla bu macta sekteye ugrayabilir. ama normal sartlarda besiktas su oyunuyla bu takimi askerden gelen adamin kariya gitmesi gibi parcalar.

Nasıl örnek lan o öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartalıma BAŞARILAR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arsenale elenirsek moral bozukluguyla bu macta sekteye ugrayabilir. ama normal sartlarda besiktas su oyunuyla bu takimi askerden gelen adamin kariya gitmesi gibi parcalar.

Gece gece kahkaha attim evdekiler uyandi hocam

• Rahat kazanacağız bence.Tahminim 1-3

Goller : Demba Ba(2),Gökhan
  • Tolga sakat yok
    Oğuzhan cezalı yok
    Mersin'in zemini rezalet durumda şuan
    valla riskli maç bizi bekliyor inşallah süpriz olmaz
  • ba oynayacak mi ?
  • Ba yoksada almamiz lazim. Cenke 1.7 milyon euro yu pesin verirken iyidi su macada guvenip koyamiycaksan defolsun gitsin. ki pektemek 2 tane cenk eder ezelden beri diyom.
  • Gol yemeden kazanırıza oynadım betsonda.
  • Ba oynamaması yerinde olur bence.Hem Cenk takıma artık ısınma şansı yakalar.Adam bir türlü kendini gösteremedi.Bu süreç uzarsa Cenk için kötü olur.
    Ama tabi şansızlığı var onun o da Mustafa nın çok formda olması Bu maç kötü oynasa bile Cenk hemen moralini bozmamalı.

UEFA-Lig derken rotasyon yapmalıyız.
  • Ba, Ozi, Tolga yok, bence zorlamamalılarda, Veli-Ersan veya Pedro'dan biride dinlendirilebilir, zemin kötü Allah korusun sakatlık olmasın, Mersin takım olarak zayıf, kamp süreçlerini kötü geçirdiler ama belli olmaz tabi yinede her koşulda yenmeliyiz ve öyle olacağınada rahat şekilde inanıyorum.
    Cenk - Serdar - Sivok - Atınç - Uğur - Atiba - Necip - Kerim - Mustafa - Gökhan - Cenk kadrosu çok yeterli olur, Ersan - Pedro ve Veli ilerleyen dakikalarda rol alabilir, zaten şuan eldeki yedekler ile skora yönelik bir oyuncu değişikliği yapamayız herhalde aklıma gelmiyor skor değiştirecek yedek oyuncumuz.
  • -Cenk hata yapmaz umarım.O kaledeyken hep tırsıyorum topu elinden kaçıracak diye.
    -Ba'nın olmaması kötü oldu.İzlemek isterdim ilk maçta.Cenk Tosun için büyük fırsat.

Tahminimce : Cenk,İsmail,Pedro,Ersan,Motta,Gökhan(Kerim),Veli,Atiba,Olcay,Mustafa,Cenk

Olcay kesik yemeli aslında 3-4 maç.Rezalet oynuyor geçen senenin 2.yarısından beri.Kerim-Gökhan kanatları çok iyi olurdu
  • Cenk tosun için oynarsa eğer süper fırsat ligin ilk maçı, rakip yeni çıkmış mersin, arsenal mağlubiyetinden sonra tüm gözler bu maçta.
    en azından 1 gol yada 1 asist ile bitirmesi laızm bu maçı oynar ise.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.