Şimdi Ara

Splinter Cell : Conviction Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
14.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Splinter Cell: Double Agent'de Sam Fisher'ın, bir Xbox 360 kolu ele alındığında toplamda 29 hareket yaptığı ortaya çıkıyor. Ancak Splinter Cell : Conviction'a bakıldığında bu rakamın sadece 3 olduğu görülüyor. Biri saldırı (Aggression), biri gizlilik (Stealth), diğeri de etkileşim (Interaction) oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Aralık 2009; 12:10:34 >
  • Devamı oku incelemenin
  • Görünüşe göre kötü bir oyun olacak.Gizlilik öğeleri kaldırılmış.Bildiğin aksiyon oyunua çevirmişler sc'i.Her yeni oyunla birlikte kolaylaşmaya başlıyor splinter cell.Spy vs mercs online modu da apar topar oyundan çıkartılmış.
  • quote:

Zaten Splinter Cell: Conviction kesinlikle önceki Splinter Cell'lerden daha zor bir oyun olacak. Bu durumu birkaç örnekle pekiştirmek gerekirse; bir odayı karış karış araştırırken yanlışlıkla bir tv'yi düşürdünüz diyelim. Bunu birkaç dakika sonra gören güvenlik birimi tüm odayı arayacak ve bu durumu diğer arkadaşlarına belirterek dikkatli olmalarını söyleyecek ve sizin ilerleme kaydetmeniz zorlaşacak. Görünüşe bakılırsa Conviction'da "Game Over" ekranını bol bol göreceğiz...

Conviction kesinlikle önüne geleni vur ilerle tarzı bir oyun değil... Oyunda sürekli saklanmak, kaçmak ve saldırmak için doğru anı yakalamak, Conviction'ı oynarken öncelilkle yapmanız gereken şeyler olmalı. Conviction'a gelen bir diğer yenilik oyuna gelen "İşaretleme" özelliği. Düşmanlarınızı öldürmeseniz dahi gördüğünüz andan itibaren onları işaretlemiş oluyorsunuz ve hangi düşmanın nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Düşmanlarınızı işaretlemek için "yapışkan kameraları" veya duvarların arkasını görebileceğimiz "lensleri" kullanmak size kalıyor. Düşmanları öldürmek, bu özellik sayesinde kolaylaşıyor diyebilirim. Ancak oyunda ne yaparsanız yapın asla yakayı ele vermeyin. Verdiğinizde ise ardınıza bile bakmadan kaçın

• Yılın diyeceğim haksızlık olacak, Next Gen'nin en iyi yapımlarından biri geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 28 Aralık 2009; 13:49:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Yılın diyeceğim haksızlık olacak, Next Gen'nin en iyi yapımlarından biri geliyor

+1

Bu oyun kötü olmayacak arkadaşlar merak etmeyin,bir SC fanı olarak özünden çıktığını kabul ediyorum ama bence Ubisoft Montreal artık yalnız takılmak zorunda olan Sam i ve oyunun yeni oynanış tarzını ancak bu kadar güzel yapabilirdi,bana göre mükemmel bir dönüşüm olmuş....

Lütfen şu videoyu izleyin

http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-splinter-cell/57676

Bana göre double agent senaryosu haricinde serinin en kötü o oyunuydu,Ubisoft şangaydaki programcıların mallığı yüzünden gündüz vakti havuz başında ajanlık yaptık,kendilerini tebrik ediyorum,en iyisi Montreal tarafından yapılan Chaos Theory idi.

Ve unutmayınki şöyle bir faciadan döndük

[sizer=blue]Splinter Cell : Conviction Ön İnceleme

Ayrıca inceleme çok iyi olmuş teşekkürler.

• Splinter Cell olsun çamurdan olsun Seri tüm hızıyla devam ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Yılın diyeceğim haksızlık olacak, Next Gen'nin en iyi yapımlarından biri geliyor

+1

Bu oyun kötü olmayacak arkadaşlar merak etmeyin,bir SC fanı olarak özünden çıktığını kabul ediyorum ama bence Ubisoft Montreal artık yalnız takılmak zorunda olan Sam i ve oyunun yeni oynanış tarzını ancak bu kadar güzel yapabilirdi,bana göre mükemmel bir dönüşüm olmuş....

Lütfen şu videoyu izleyin

http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-splinter-cell/57676

Bana göre double agent senaryosu haricinde serinin en kötü o oyunuydu,Ubisoft şangaydaki programcıların mallığı yüzünden gündüz vakti havuz başında ajanlık yaptık,kendilerini tebrik ediyorum,en iyisi Montreal tarafından yapılan Chaos Theory idi.

Ve unutmayınki şöyle bir faciadan döndük

[sizer=blue]Splinter Cell : Conviction Ön İnceleme

Ayrıca inceleme çok iyi olmuş teşekkürler.

hiç hatırlatma yha iyiki vazgeçtiler şu ilk çıkacak olan conviction dan adamı orman kaçkınına çevirmişler

Ayrıca convivtondan umutsuz olan arkadaşlarımız da çok şaşıracak bunu söyeleyeyim god of war 3 falan hikaye yılı vr hikayenin en iyi oyunu geliyor... (chaos theoryden sonra) tabiki

• chaos theorynin yerini hiç bir şey almaz ubisoft güzelim oyunu mahvetti, bence böyle bir değişim için çok erken keşke ct ayarında bir oyun daha yapsalardı
  • co-op videosu inanılmaz..

şimdi arkanıza yaslanın ve şunu izleyin.

http://www.gamespot.com/shows/today-on-the-spot/?event=now_playing_splinter_cell_conviction20091218&om_act=convert&om_clk=picks&tag=picks;title;5

ve sonrada önümüzdeki aylarda çıkıcak bu oyunu alıp evde online oynadığınızı aynı hareketleri yaptığınızı düşünün.

harika değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 3 Ocak 2010; 23:07:43 >

• aman tanrıııım tüm sc serisinde olan bug coop ta var malesef adamın kafada 100 wattlık ampul var adamlar görmüyo

ama kombinasyonlar baya iyi ve anlayamadığım şey onlar aynı konsol dan mı oynuyor yada farklı konsoldan mı oynuyor acaba???? çünkü kamera bi 2 ye bölünüyor bi tam ekran oluyor çok ilginç

• Oyuna ön yargıyla yaklaşmadan bakarsanız Yeni oyunun diğerlerinden daha başarılı olacağı bir gerçek.Sam tek başına kaldı hiçbir şekilde eski teçhizatlarını kullanamaz.Destek olacak kimse yok ve intikam peşinde.Yalnız bir adamı kontrol edeceğiz.Videolara bakılırsada zaten oyunun ne kadar başarılı olduğu ortada.Ubisoft'un en önemli serilerinden biri başarısız olmasının imkanı yok.
  • bu serinin son oyunu olacak deniliyor bence seriyi bitireceklerse eski sc havasında bir oyunla bitirmeliler benim fikrim bu yönde
  • quote:

Orijinalden alıntı: müvellidülhumuza

bence seriyi bitireceklerse eski sc havasında bir oyunla bitirmeliler benim fikrim bu yönde

artık çok geç oyun 3 hafta sonra çıkıyor ama eski sc leri aratmıyacak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Oyuna ön yargıyla yaklaşmadan bakarsanız Yeni oyunun diğerlerinden daha başarılı olacağı bir gerçek.Sam tek başına kaldı hiçbir şekilde eski teçhizatlarını kullanamaz.Destek olacak kimse yok ve intikam peşinde.Yalnız bir adamı kontrol edeceğiz.Videolara bakılırsada zaten oyunun ne kadar başarılı olduğu ortada.Ubisoft'un en önemli serilerinden biri başarısız olmasının imkanı yok.

Valla Prince of Persia gibi bir seriyi mahvettiler. Bunu da mahvederlerse şaşırmam. Ama videolardan çok güzel görünüyor o ayrı. Zaten bütün SC serisini aşırı derecede beğenmiştim. Hiçbiri kötü değildi.
  • Eski Mario varı oyun tarzını değiştirmişler,bu çok güzel bir haber zaten oyun daha çıkmadan çoğu kişi tarafından beğenilmemişti ilk gösterilen gameplayleri.

yeni gameplay:

Splinter Cell eski oyun sistemine geri dönmuş ve yeni özellkleriyle birlikte inanılmaz bir oyun olacağa benziyor

• @Cry Of Cyrus

Teşekkürler süper olmuş.

3 haftamı kaldı bu arada oyunun çıkmasına ? ben mart ayı diye biliyodum.
  • inceleme için teşekkürler..
  • Oyunun çıkış tarihi : 2/23/2010

Xbox live'de sarar gibime geliyor.Play-asia getirir ise uygun fiyatlı oluyorsa,kaparım 1 tane
  • güzel gözüküyor saol
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.