Şimdi Ara

SPLINTER CELL: BLACKLIST (DH ANA KONU) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
12.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Eski serileri oynamış oyuncular oyunu beğendiniz mi?özüne dönmüş mü oyun

Nasıl oynamak istediğine bağlı. En zor seviyede eski serilerden bir farkı kalmıyor oyunun. Execution özelliği falan kapanıyor.
  • Oyunu bugün edindim ve bu gece başlayacağım umarım.
    Beklediğim oyunlardan birisiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Beyler başta söylediğim olumsuz herşeyi unutun. halt etmişim. Grafiklerden oynanışa herşey oyun ilerledikçe yükseliyor. Stealth türünde yapılmış kesinlikle en iyi oyun.

Baştan başlayacağım ve tamamen ghost stiliyle bitireceğim. Gerçi senaryoya göre arada mecbur assault da takılıyorsun ama olsun.

Yan görevler bile ayrı bir zevk yahu. Ben stealth türünün bu kadar zevkli olabileceğini tahmin etmiyordum.

sanırım oynadıgın ilk stealth oyunu. Chaos teory yada mgs, hitman 1-2 blood money mark of ninja varken bu aksiyon oyunumu en iyi stealth olacak

Bence en iyi stealth hitman absolution du.

Gelmiş geçmiş en iyisi demek çok büyük bir laf ama Hitman ile ayni donemde çikan Dishonored çok daha iyiydi Hitman'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler oyun bitti istanbul nerede yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Beyler başta söylediğim olumsuz herşeyi unutun. halt etmişim. Grafiklerden oynanışa herşey oyun ilerledikçe yükseliyor. Stealth türünde yapılmış kesinlikle en iyi oyun.

Baştan başlayacağım ve tamamen ghost stiliyle bitireceğim. Gerçi senaryoya göre arada mecbur assault da takılıyorsun ama olsun.

Yan görevler bile ayrı bir zevk yahu. Ben stealth türünün bu kadar zevkli olabileceğini tahmin etmiyordum.

sanırım oynadıgın ilk stealth oyunu. Chaos teory yada mgs, hitman 1-2 blood money mark of ninja varken bu aksiyon oyunumu en iyi stealth olacak

Bence en iyi stealth hitman absolution du.

Gelmiş geçmiş en iyisi demek çok büyük bir laf ama Hitman ile ayni donemde çikan Dishonored çok daha iyiydi Hitman'den.

Katılıyorum Dishonored çok çok güzel bir stealth oyunuydu.Daha Blacklist oynama fırsatı bulamadım ne yazık ki.Gta V'den sonra artık.

• Grafiklere laf atmışsınız ama o kadarda sırıtmıyor hatta baya iyi..
  • oyun oynanis olarak güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 27 Ağustos 2013; 20:15:15 >
  • Perfectionist zorluk seviyesinde tekrar başlayacağım bence harika olmuş oyun oyun aklınız varsa hemen başlayıp bitirin bu oyun beklenmeyi hak etmiyor.
  • Zorluğu biraz abartmislar ama iyi olmuş, oyun çok basarili. Grafiklerde burada söylenen gibi kotu gelmedi, hatta Saint's Row IV'ten sonra mükemmel geldi gözüme(texture pack yukledigimden olabilir).

• oyunu daha yeni oynamaya başladım,beğendiğimi söyleyebilirim.
  • Senaryo modu ortalama kaç saat sürüyor acaba?
  • arkadaşlar hangi DVD Co-op ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

arkadaşlar hangi DVD Co-op ?

birinci cd'de coop var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİSHİMA

quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

arkadaşlar hangi DVD Co-op ?

birinci cd'de coop var

eyvallah

• Oyun çok kısa geldi bana.
  • Saint Row 4 ü bitirdim. Bu oyunu oynuyorum. Fena değil ama çatışmaya girilmiyor yaa, hemen indiriyorlar. Tamam stealth bir oyun fakat bu kadar zor olmamalı çatışma olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 13 Eylül 2013; 19:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Saint Row 4 ü bitirdim. Bu oyunu oynuyorum. Fena değil ama çatışmaya girilmiyor yaa, hemen indiriyorlar. Tamam stealth bir oyun fakat bu kadar zor olmamalı çatışma olayı.

Ben karakterin armor'u full ledim ve en kral silahları aldım kimse indiremiyor valla:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Saint Row 4 ü bitirdim. Bu oyunu oynuyorum. Fena değil ama çatışmaya girilmiyor yaa, hemen indiriyorlar. Tamam stealth bir oyun fakat bu kadar zor olmamalı çatışma olayı.

Ben karakterin armor'u full ledim ve en kral silahları aldım kimse indiremiyor valla:)

bende stealth fulledim ama şu astronat kılıklılar tek vuruşta adamın canına okuyor armor full olunca durum nedir.pakistan embassy öyle geçeyim uyuz oldum çünkü köpekler yüzünden

• Arkadaşlar bende ikinci dvd yok başlarken HD performans istiyorsan disk iki yi tak falan dedi çok fark ediyor mu ?

• hikayenin yarısı ikinci dvdde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.