Şimdi Ara

SPLINTER CELL: BLACKLIST (DH ANA KONU) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
2
Favori
12.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Arkadaşlar bende ikinci dvd yok başlarken HD performans istiyorsan disk iki yi tak falan dedi çok fark ediyor mu ?

Mecbur edinmek zorundasın 2. DVD yi.
  • hikayenin yarısı 2.dvd de geçiyor artı hd content pack var kaplamalar falan grafikte iyileştirme oluyor kesinlikle yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb-treck -- 15 Eylül 2013; 21:16:20 >
  • tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Splinter Cell: Blacklist singilplayer hangi dvd biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

hikayenin yarısı 2.dvd de geçiyor artı hd content pack var kaplamalar falan grafikte iyileştirme oluyor kesinlikle yükleyin.

ben de 2 dvd yi takıyorum yükleme başlıyor ama 30 dk geçmesine rağmen bir hareket olmuyor. Dvd bozuk diyeceğim ama o dvd üzerinden oyunu oynuyorum. Sebebi ne olabilir.

birde bu oyunda kafamı karıştıran; menü seçeneği göremedim, split screen olarak nasıl açıyoruz oyunu ?
  • Bu oyunu çok beğenmiştim de oyun oynamaya zaman bulamıyorum artık bütün oyunlar yatıyor öylece, şu yaz bir gelse de rahat etsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk_mixed

quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

hikayenin yarısı 2.dvd de geçiyor artı hd content pack var kaplamalar falan grafikte iyileştirme oluyor kesinlikle yükleyin.

ben de 2 dvd yi takıyorum yükleme başlıyor ama 30 dk geçmesine rağmen bir hareket olmuyor. Dvd bozuk diyeceğim ama o dvd üzerinden oyunu oynuyorum. Sebebi ne olabilir.

birde bu oyunda kafamı karıştıran; menü seçeneği göremedim, split screen olarak nasıl açıyoruz oyunu ?

bende böyle bir durumla karşılaştım ama yanlış hatırlamıyorsam beklemen lazım yada oyunu xbox harddiskine yükle öyle dene.Bu arada evet menu yok direk uçağa giriyorsun oradan büyük ekrana bağlanarak co-op yada senaryo modunu oynayabiliyorsun.

• ilk splintercell 3 ü oynamıştım
    onun keyfi başkaydı paso ofis bina ortamıydı
    düşmanla karşı karşıya çarpışma yoktu
    sizi gören bırak adamı kamera olsa oyun biterdi hadi baştan
  • blacklist serisinde önceki 2 oyuna göre daha başarılı tabiiii

Not: burası Xbox kısmıymış yahu ben PC cym lan Google nerden nere geldik yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSteel -- 17 Haziran 2014; 14:14:34 >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Ekledim kabul edersen oynarız beraber
  • keşke yenisi çıksa
  • Geriye uyumlu oyunlara eklenir umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: JDFenix107

Geriye uyumlu oyunlara eklenir umarim

Zannetmiyorum. O kadar zaman geçmesine rağmen hala ps4 ve xbox one'da yok. Ayrıca xbox 360'dan da kaldırıldı, yani online olarak 360'a bile alamıyorsunuz. Ben oyunu yıllar önce bitirmiştim ve çok sevdim. Son zamanlarda oyunu para ile u play üzerinden bilgisayara aldım. Çok güzel oyun, fakat tutmadı gibi gözüküyor. Yenisinin çıkıp çıkmayacağı çok şüpheli.
  • Splinter Cell Conviction ve Blacklist neden hala geriye uyumluluk ile gelmedi şaka gibi.En çok beklediğim iki oyun dışında gereksiz oyunları bile getirmişler şu güzelim seriyi unuttular.Ubisoft sendende nefret ediyorum gidip ergen oyunları yapacağına şu oyunu devam ettirsen ne olur?Yok ama olmaz far cry 8 ve the crew 5,watch dogs 4 gelecek
  • Xbox one hala gelmedi sanirim dimi. Yanliz Splinter cell i ne bozdular ya convictioni oynayinca cok sinirlenmistim resmen call of duty e cevirmisler oyunu. Ulan ilk 4 oyundaki gibi agir stealth icersin bu tarz oyun piyasada zaten cok az. Sirf ergenler civ cuv catissin diye icine ettiler oyunun.

Blaclist te stealth durumu nasil arkadaslar ?
  • Oyun indirime girer girmez yapıştırdım. Ne zamandır bc'ye gelmesini bekliyordum iyi oldu. Coop oynamak isteyen olursa haberleşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21y

Oyun indirime girer girmez yapıştırdım. Ne zamandır bc'ye gelmesini bekliyordum iyi oldu. Coop oynamak isteyen olursa haberleşelim.
    Blacklist BC'ye gelmedi ki hocam, ben mi yanlış biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.