Şimdi Ara

Spigen termos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
25.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon.com.tr de 150

Fiyat gayet iyi. İhtiyacı olan kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak tutma süresi az :/
    Ama şık ürün

• tipi güzel işlevi düşük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzelmiş, teknik özelliklerde sıcak 8,soğuk 24 saat diyor ingiliççe olarak.
  • Yorumlarda adam saat 14te kaynatıp su koydum saat 20de ağız yakıyordu diyor. Baya iyi eğer böyleyse

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Üstteki modelin ağzı daha dar hocam o daha sıcak tutar. Bu attığınız modele benzer korkmaz var bende kapağı böyle plastik ve geniş olunca ısı kolay kaybediliyor diğer türe göre

• quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Üstteki modelin ağzı daha dar hocam o daha sıcak tutar. Bu attığınız modele benzer korkmaz var bende kapağı böyle plastik ve geniş olunca ısı kolay kaybediliyor diğer türe göre
    Anladım. Bende zaten 1.2lt thermos marka var amazondan almıştık. Sağlam fakat büyük ve ağır. Küçük bişeyler arıyordum. Diğer model 887ml. Yani baya kaba bu daha mantıklı bana göre de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçi aynalı termoslar çok başarılı. Uzun süre sıcak tutuyor ama küçük boylarda pek üretim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.olan alta doğru küçüleni aldm geçen gün bu fiyattam, yarın iade etcem, beş para etmez. Amazondan contigo lar bu fiyata gelio, böyle dandirk ürünler almayın boşa

• 500 ml termos nedir yav? 2 yudumda biter

• Yurt dışı fiyatı 50 TL :)
  • termosta stanleyden şaşmayın.. 1 lt ve üzerinde alacaksanız uzun yolculuk ve kamp için uygun..

1.9 lt stanley ve 1 lt stanley sahibiyim çok memnunum.. ikiside orjinal mükemmel ürünler..

ama 0,5 - 0,7 lt gibi ürünleri tercih edecekseniz en az 8 saat sıcak olmasına dikkat edin.. muhtemelen bunu araba yada iş yeri ofisiniz için alıyosunuz.. gerçek 8 saat sıcaklık çok önemli stanley bunu sağlıyor ama 8 saat yazıpta 5. saatte ılık bir su veren termosları hep iade ettim..

hatırlayan vardır tefal termoslarının konusu oldu çöptü bu termoslar.. ofis için çay kahve için alanlar en az 8 saatlik 0,5-0,75 lt aralığında alsınlar hem elle tutulur olması hemde gerçek 8 saat olması çok önemli.. alıp deneyin 8 saati test edin verim alamazsanız iade edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

500 ml termos nedir yav? 2 yudumda biter
    bu mug termos , kapak mekanizmasini tek elle acip pratik kullanmak için , biraz araştırıp yorum yapmakta fayda var , termos degil bu ürün .

bunlarda en buyukleri 750 ml'dir zaten .

• Spigen termos Mug sayfasına girince çıkan banner da bu ürünlerin fiyatını 150tl olarak göstermiş. satış fiyatı ise 99tl. almayı düşünen elini hızlı tutsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

2.olan alta doğru küçüleni aldm geçen gün bu fiyattam, yarın iade etcem, beş para etmez. Amazondan contigo lar bu fiyata gelio, böyle dandirk ürünler almayın boşa
    Katiliyorum, ben de aldim ondan, fiyatina gore normal, 100 liradan bir kurus fazla verilmez .. sicak tutar ama soguk tutmuyor, yani benim isimi goruyor, tipi iyi, dar kismi arabadaki gerekli yere tam oturuyor ve bir kac saat ile isimi goruyor

Ama genel olarak vaad ettigini yaptigini dusunmuyorum, bence almayin

• Chaoss C kullanıcısına yanıt
    Başlıkta termos yazmışlar. Ondan seyettim.

• mobilde 89 oluyor alacak olan varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

mobilde 89 oluyor alacak olan varsa...
    Evet outdoor ürünlerinde mobile özel %10 indirim başlamış. O yüzden düşüyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.