Şimdi Ara

Spigen F27QC Hızlı Araç Şarj Cihazı - 30TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
14.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spigenin facebook sayfasından iletişime geçtim hepsiburada dan ürünü alsam arıza durumunda siz mi ilgileneceksiniz dedim olumsuz yanıt aldım yani bir arıza durumunda hepsiburada bakacak sıkıntı olabilir.
  • S0N3R S kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bitane

• bazı çok bilmiş güzel kardeşlerim hepsiburada yorumlarına yazmış ki iphone 6 telefonumu hızlı sarj etmedi alınmaz çöp vb. diye ula kardeşim iphone 6da hızlı sarj desteği yok bu alet nasıl hızlı sarj etsin ?

dipnot : arkadaşlar telefonunuzda hızlı sarj desteği yoksa isterseniz 1000 liralık alet alın yine etmez...

pazar akşam 5'te aldım pazartesi sabah 10'da kargo geldi :D bende şaşırdım
  • Ben de alıverdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

spigenin facebook sayfasından iletişime geçtim hepsiburada dan ürünü alsam arıza durumunda siz mi ilgileneceksiniz dedim olumsuz yanıt aldım yani bir arıza durumunda hepsiburada bakacak sıkıntı olabilir.
    spigenin türkiyedeki sahibi hepsiburada oldu zaten
  • Konudan anlayan arkadaşlara bir soru soracağım ben bu tarz ıvır zıvırları sık sık alan biriyim şimdi baktım bu spigen ile birlikte 7 adet araç şarjı olmuş elimde :))) 4 adet belkin marka var ve çıkış gücü olarak 1 tanesi 1 a diğer üçü 2,1 a yazıyor 1 romos ve 1 adet hama var elimde ve ikişer çıkışa sahip bunlar 2,1 a ve 1a bir tanesi diğeri 3 a ve 2,1a ve son olarak bu spigen den aldım telefonlarım iphone 6 ve 7 bunları en hızlı ve sağlıklı şarj edecek hangisidir ve çıkışı 1 a yazsada 2,1 veya 3 a yazsada aynı sürede mi bu telefonları şarj eder birbirlerine karşı avantajları var mıdır teşekkür ederim

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Bugün geldi taktım denemek için hızlı şarj ifadesi çıktı telefonda.

• enginemre01 E kullanıcısına yanıt
    telefonun orjinal şarz cihazı kaç amp ,ise (üzerinde yazar)ona uygun olanı kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam orjinal cihazları iphoneların 1a fakat şöyle bir durum var ipadin orjinal şarjı 2,4a ve apple sitesinde de yazıyor ipad şarjı ile şarj edildiğinde daha hızlı şarj oluyor telefonlar evde o yüzden ipad için olanı kullanıyorum çözemediğim konu şu misal 6a olan bir şarj kullanmaya kalksak çok daha erken mi şarj edeceğiz yoksa cihazı bozacak mıyız yada tehlike yaratacak mı son ihtimal belirli bir amperden sonra telefon zaten algılamıyor mu kendi maksimum değeri misal 3a onun üstünü hiç bir şekilde almıyor mu konu hakkında teknik bilgisi olan biri aydınlatsa aslında çok yararlı olur teşekkürler tekrardan 👍🏻

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    sürekli indirimli satmasından anlamalıydım :)
  • Malasef bana gelen ürün çalışmadı farklı kablolarla denedim sizfe araç çakmaklığında sorun olabilir mi? Fakat çakmak ısınıyor herhangi bir problem yok.

• Arkadaşlar bu aletin aküye bir zararı olur mu? Veya herhangi bir araç donanımına zararı var mıdır?

• enginemre01 E kullanıcısına yanıt
    bence orjinalini kullanın.bazı şarj aletleri amperi otomatik ayarlıyor, belki ipad adaptörü öyledir.en doğrusu orjinalini kullanmak.

şarj cihazı bataryaya göre uyumlu alınır,rasgele en yükseğini takayım hızlı şarj etsin diye birşey yok.

• Aldık birtane bakalım aynı anda 2 telefon bağlama avantajı cezbetti.
  • Alan arkadaşlar ampere den bir hız testi paylaşırsa çok cici olur.

• Tam da arac sarjina ihtiyacim vardi, hep bir ara arastiririm alirim diyordum ama unutuyordum. Simdi bir tane siparis verdim. Tesekkurler.

(İphone 7'de hizli sarj destegi var mi? Evde hep normal/orjinal sarj aletini kullaniyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 13 Mayıs 2018; 21:0:26 >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Yok hızlı sarj destegi evde nasıl sarj edıyorsan bundada o sürede sarj edersin.

• Arkadaşlar iphone 6s var sarjım %95 di arabaya bindim dur bi şu aleti deneyim dedim %2 yi yaklaşık 10 dkda attı..

Birkaç saat Sonra sarjım %75 oldu taktım yine bu sefer normal sarj etmeye başladı.

%95 de neden öyle yaptı acaba ? Evdeki prizdede yavaşlıyor baZen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.