Şimdi Ara

Spiderman: Across The Spiderverse (2 Haziran 2023) | Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imdb top 250 ye 19. sıradan giriş yaptı. sanırım izlemek farz oldu 

• ilk filmi izlemek gerekli mi

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Evet, hatta isminde Spiderman geçen tüm filmleri izlemeniz lazım. Ha birde Loki ilk sezon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt

Vay anasini

Cok kotuydu lan film,acaip şoktayım.corba gibi sahneler okuyup anlayana kadar gecen diyaloglar berbat bir kotu karakter seslendirmesi cok ergen konular vs derken ilk filmi degil gecmek tirnagi bile etmez maalesef.acaip pismanin sinemaya gittigime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 4 Haziran 2023; 21:49:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle imdb'de en yüksek puana sahip 16.film konumunda tahminim ilk 10'a gireceği yönünde

• Biliyorum sinemalar pahalı ama bu filmi kesinlikle sinemada izleyin .

• Moueson kullanıcısına yanıt

İlave yapayım mümkünse IMAX izleyin bu devirde 2d IMAX bulmak kolay değil büyük zevk

Filmi izlediniz mi?

• dewe34 kullanıcısına yanıt

animasyon desen degil, cizgi film desen degil. izlemek hic icimden gelmiyor

• GSACS G kullanıcısına yanıt

?

İzlediniz mi izlemediniz mi? Nesini beğenmediniz?

Yazdigim yorumu okudugun halde niye soruyorsun bunu anlamadim yazdim ya nesini begenmedigimi.ilk filmin yanindan bile gecemez tamamen corba olmus film

Herkes filmi beğenmişken sizin beğenmemenizi garipsedim sadece bu kadar savunmaya geçmenize gerek yok.

Çorba olan bir şey yok bence yanlış düşünüyorsunuz. Filmin hikâyesi yağ gibi aktı. Çok güzeldi film.

Savunmaya gecmek derken ? Filmi izleyip yorum yazmisim yaptigim yorumu alintilayip filmi izledin mi diyorsun :) sonra cevap yazincada ben savunmaya gecmis oluyorum oyle mi :) yag gibi akan birsey yok fazlasiyla cocuksu bir film olmus ilk film daha karanlik bir hikayeye sahipti,bu filmde 2 dakikada bir espri yapmaya calisan spiderman ler yagmuruna tutuluyor izleyici,ayrica bas kotumuz karakter ve seslendirme olarak cok basarisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 5 Haziran 2023; 21:5:21 >

Neyse bir şey demeyelim, sakin olalım.

berbattı hocam ilk film tek atardı buna illa beğenmemiz lazım sanki boşverin

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Neyse konudaki troller bir yana. Benim için ileriki dönemlere ışık tutan bir şey var. Filmde hatırlarsanız Miles, spidermanlerden kaçarken bir tane hamburger araklıyordu. Secret Wars çizgi romanlarını okuyanlar bilir, orada da hangi spiderman hatırlamıyorum ama Miles ve Peter'dan birisi bu şekilde Battleworld'e cebinde hamburgerle geliyordu ama unutumuşlardı o hamburger'i. Hatta Molecule Man'i görüyorlar, Molecule Man açım diyor yanınızda yiyecek bir şey var mı diyordu o dakikaya kadar yanlarında bi hamburger olduğunu hatırlamıyordu spidermanler. Acaba Miles'ın hamburger araklaması da bu yüzden olabilir mi? Acaba Sony, MCU'ya ileriki Secret Wars'a uysun diye minik bir sahne yapmış olabilir mi bu şekilde yoksa böyle bir şey yapmazlardı.

• @gsacs hayirdir kime diyorsun troll diye ?

• An itibariyle imdb'de tarihin en yüksek puanına sahip 11.filmi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.