Şimdi Ara

spiderman 3'e gittim çocuk katili oluyordum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün spiderman 3 e gittim bilet i aldım seansın başlamasını bekliyorum,baktım küçük küçük çocuklar gelip geçip örümcek adam örümcek adam diye bağırıp duruyolar sonra bir tanesi fragmanın gösterildiği ekranın önüne sandalye çekip salya akıta akıta izlemeye başladı buraya kadar sorun yok sonra bu annesinin yanına gitti başka bir çocuk geldi bununla konuşmaya bir başladılar çocuk diyo yok bilmem ne spiderman ın oyunu var bende Türkiye de sadece 3-4 kişide var kimse bulamıyo yok bilmem film korkunçmuş cır cır abuk sabuk şeylerden konuşuyolar sora gişedeki kıza b.k attılar çocuk diyo bu kadın yazma özürlü spiderman yazılmıycakmış SIPAYDİRMEN yazılmalıymış bunlar 10-15 dk daha konuşmaya başladılar sonra dedim dolaşiyim biraz dolaş dolaş bi şey yok ordada sıkılıyorum sonra dişimi sıkmaya başladım bunlar iyice manyadı biri duvara tırmanmaya çalışıyo biri yerde yuvarlanıyo başladılar ben venom um sen spiderman sın kavga edelim diye gene gittiler kurtuldum ohhh dedim salona girdik film başlıyor bunlar gene konuşmaya başladılar ilk başlarda herry nin petar a baktığı sahnede herry'ye ne bakıyon lan diyolar sonra başladılar beyenmedik çizgi film daha güzel diye kalkıyodum artık tam o sırada anneleri susturdu Allahtan yoksa şimdi nezaretanedeydim

• ben olsam o çocukları bi soparladım görürlerdi günlerini
  • Hocam sende ne sabır varmış böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

ben olsam o çocukları bi soparladım görürlerdi günlerini

bende öyle yapcaktım zaten
  • çocuk filmine gidersen öyle olur tabii
    not:spiderman hakkında bilgim yok şimdi hemen banlamayın
  • Gerçekten böyle beyinden yoksun çocuğum olsa evlatlık veririm.

O tip çocuklarda birilerini tatmin etme isteği oluyor genelde ve bu salak isteği onlara yerleştiren anne-babaları Benim de 3 yaşında kardeşim var ve Spider-Man e doydu şu an. 3. filmini bile izledi bu yaşta ve öyle abuk subuk hareketler yapmadı çünkü "görmemiş" olarak yetiştirmedik ben ve ailem -Allah'a çok şükür- Örneğin o yazdığın beyinden yoksun çocuk spiderman i ilk ben oynadım demesine rağmen tahmin edemeyeceği üzere nete düştüğü an ben zaten edinmiştim ve kardeşime oynattım (evet 3 yaşında oyun oynuyor :D) ve hiç de ben spiderman in oyununu oynadım saygı duyun bana gibi bir ruh hali yok Allahtan, çünkü dediğim gibi "görmemiş" değil çok şükür.

Allah öyle görmemiş ve şımarık olan çocukların, öncelikle Anne ve Babalarına akıl versin, ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Mayıs 2007; 19:48:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: suree

çocuk filmine gidersen öyle olur tabii

ne çocuk filmi bee venom u görünce s.çtılar
  • allah sabır vermiş valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

Gerçekten böyle beyinden yoksun çocuğum olsa evlatlık veririm.

• walla iyi dayanmışsın
  • Çocukken sen hiç onlar gibi davranmadın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

Çocukken sen hiç onlar gibi davranmadın mı?

ben çok usluymuşum zaten ben bunlar gibi spiderman filan diye de koşturmuyodum Star Wars a hayrandım
  • quote:

Orjinalden alıntı: suree

çocuk filmine gidersen öyle olur tabii

• Türkçe'ye mi gittin

Bebeler geliyo diye hep altyazılıya giderim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Türkçe'ye mi gittin

alt yazılıya gittim bende

salak salak bakıyolardı öyle
  • ee babacım sende kaşınmışsın kusra bakma pazar günü öğlen saatinde hele hele çocukların bayıldığı bir kahraman olan spiderman a gidersen olacağı budur.
    bence en son seansa gitsen bunların hiç birini yaşamazdın.
  • quote:

Türkçe'ye mi gittin

Aynen
  • Ben ilk iki serisine gitmiştim Örümcek Adam'ın ikisinde de senin bahsettiğin gibi bi yığın çocuk ... Filmi sesten gürültüden bi türlü anlayamıyorsun .. Ama suç çocuklarda değil sahip çıkmayan annelerinde , hadi çocuğu getiriyorsun bari sahip çık .. Anca patlamış mısırı ve kolasıyla ilgileniyo çoğu anne .
  • asıl sorun bu filmi 7+ yapanda yapcan şöyle 13+ filan şiddet ve korku öğeleri içrerir diycem bak bi tane içeri girebiliyo mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Türkçe'ye mi gittin

alt yazılıya gittim bende

salak salak bakıyolardı öyle

koptum ya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.