Şimdi Ara

Gözlük çerçevem beyazlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mavi bi emperio armani çerçevem var fakat kulaklarımın arkasına gelen yerler hep çizik gibi ve bembeyaz olmuş Yıkayınca düzeliyor fakat kuruyunca yine ortaya çıkıyor. Bunun için yapılabilicek birşey var mı?

• Terinden dolayı. Terin biraz asitli yada tuzlu : )) Oraya gözlükçüde pvc kaplatabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sir Night

Terinden dolayı. Terin biraz asitli yada tuzlu : )) Oraya gözlükçüde pvc kaplatabilirsin.

Nasıl yaptırıcaz her gözlükçü yapar mı? Ayrıca belli olmasını istemiyorum.
  • Terliyorsan vücudundaki tuz bunu yapıyor olabilir. Veya çerçeven çakma olabilir. İstersen aldığın yere bi göster. en azından bir çözüm yolu bulmaya çalışırlar
  • Çerçevenin çakma olduğunu düşünmüyorum. Aldığım yere şu an götüremem...
  • Orjinal ise, 5 yıl garantisi olması gerekir. Bir nevi üretim hatası yerine geçer.
    Hiç uğraşmayın boyatmayla falan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Orjinal ise, 5 yıl garantisi olması gerekir. Bir nevi üretim hatası yerine geçer.

İnşallah dediğiniz gibidir alalı 1 yıl oldu en kısa zamanda götürmeye çalışıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karos N.

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Orjinal ise, 5 yıl garantisi olması gerekir. Bir nevi üretim hatası yerine geçer.

İnşallah dediğiniz gibidir alalı 1 yıl oldu en kısa zamanda götürmeye çalışıcam.

Normal gözlüklerde iki yıl, böyle pahalı markalarda ise müşteri memnuniyeti için beş yıl diye biliyorum.
    Ama iki yıl garanti var yani. Birazda gözlükçünüze bağlı.
  • çerçevenin ss ni koyabilirmisin
  • Gny*

5 yıl garanti her modelde verilmiyor. Her marka her modeline dediğiniz gibi garanti vermiyor. elit modellerinde bu tür bir uygulama yapabiliyorlar. Ama buna rastlamanız oldukça düşük bir ihtimal olmaya başladı. Şuan için aldığınız gözlükler 2 yıl garantilidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.