Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.547
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alexku

Shocker ve Vulture nedir ya, adam gibi villian bulamamışlar mı? GreenGoblin Electro Venom Carnage Morbius gibi top class villianlar varken hala shocker rhino vulture gibi kostüm giymis insanlarla savastiriorlar. Spiderman filmleri artik ciddilesmeli. Fox kids ten çıkmış oyuncu kadrosu var.

Vulture en iyi villainlerden biri Filmde peter parkerı yaşlı göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Jona Xiao'nun filmin kadrosunda olduğu resmi olarak onaylandı. Rolü gizli tutuluyor. (silk?)

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

Böyle cast mı olur ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Jona Xiao'nun filmin kadrosunda olduğu resmi olarak onaylandı. Rolü gizli tutuluyor. (silk?)

Örümcek adam mı çekiyorlar birleşmiş Milletler toplantısı mı belli değil.
    Amerikan sinemasında da bir beyaz olmayan oyuncu hastalığı başladı ki sormayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

“O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın ****** kaldık.”

Hocam tam anlamıyla duygularımıza tercüman oldunuz.

TOBEY'Lİ ÜÇLEME BİR YAŞAM STİLİDİR SONRAKİ SERİLER İSE HEM İLK ÜÇLEME FANLARI HEM DE SONY İÇİN TAM BİR FİYASKODUR

Spider Man bugün tüm dünyada tanınıyorsa ilk üçleme sayesindedir..

Konu KUSURSUZLUK görsün biraz.

[simage]
    http://derekwinnert.com/wp-content/uploads/2013/12/4126.jpg[/simage]

/>

GELMEZ HOCAM GELMEZ.. BİR DAHA BÖYLE BİR PROJE BÖYLE BİR KADRO GELMEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 25 Ekim 2016; 17:18:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

quote:

“O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın ****** kaldık.”

TOBEY'Lİ ÜÇLEME BİR YAŞAM STİLİDİR SONRAKİ SERİLER İSE HEM İLK ÜÇLEME FANLARI HEM DE SONY İÇİN TAM BİR FİYASKODUR

[simage]

/>

Haklısın. O seride Ne hoşlarına gitmediyse sessiz sedasız iptal ettiler. oysa bu serinin 4. ve 5. filmlerinin çıkış tarihleri ve düşmanları bile belliydi(Gerçi iptal oldugu için resmi olarak bilinemiyor sanırım)

Sadece spiderman da değil tüm süperkahraman filmlerinin de milat noktası oldu seri. spiderman(2002) o güne kadar yapılan en yüksek hasılatı yaptı. Belki şimdiki Captain amerikalar, loganlar bunun sayesinde çekiliyor.

Peter parkerin iç dünyasına daha iyi girdim ben bu seride, Daha karanlık bir yanı vardı. çekici bir seriydi. 2012den sonra çocuklar da gelip izlesin diye kırpıldı sanki kötü duygular. Peterin örümcek adam ile normal vatandaş arasında kalması çok iyi işlenmişti.

2007deki filmdeki olaylar oldu bittiye getirildi biraz onu kabul ediyorum. ama ilk 2 filmdeki gibi bir film görmedim.

Yeni gelen seriden çok umutlu değilim ama bekleyelim. Gerçi yaş artınca beklenti de değişiyor, 2002deki filmi izlemeye gittiğim zaman 8 yaşındaydım.

• quote:

quote:

quote:

[simage]

/>

Haklısın. O seride Ne hoşlarına gitmediyse sessiz sedasız iptal ettiler. oysa bu serinin 4. ve 5. filmlerinin çıkış tarihleri ve düşmanları bile belliydi(Gerçi iptal oldugu için resmi olarak bilinemiyor sanırım)

Sadece spiderman da değil tüm süperkahraman filmlerinin de milat noktası oldu seri. spiderman(2002) o güne kadar yapılan en yüksek hasılatı yaptı. Belki şimdiki Captain amerikalar, loganlar bunun sayesinde çekiliyor.

Peter parkerin iç dünyasına daha iyi girdim ben bu seride, Daha karanlık bir yanı vardı. çekici bir seriydi. 2012den sonra çocuklar da gelip izlesin diye kırpıldı sanki kötü duygular. Peterin örümcek adam ile normal vatandaş arasında kalması çok iyi işlenmişti.

2007deki filmdeki olaylar oldu bittiye getirildi biraz onu kabul ediyorum. ama ilk 2 filmdeki gibi bir film görmedim.

Yeni gelen seriden çok umutlu değilim ama bekleyelim. Gerçi yaş artınca beklenti de değişiyor, 2002deki filmi izlemeye gittiğim zaman 8 yaşındaydım.

4. Film için 2012 tarihi söyleniyordu villain olarak Lizard ve Carnage muhabbetleri dönüyordu.

Marvel o yıllarda hakları Sony'ye satmasaydı şuan süper kahraman sektörü böylesine rağbet görüyor olmazdı emin olun. Seriyi kaç defa izlediğimi sayamadım tv de her yayınlandığında da hala hiç kaçırmam geçen cuma atv de 2. Film vardı hiç sıkılmadan tekrar izledim. Ben bu seriyi 70 yaşına gelsem yine izlerim.

3. Filme ise büyük haksızlık yapılıyor 3. Filmin de benim için büyük bir anlamı vardır. Önemli olan Venom vs. Değil filmde asıl işlenen mevzu zamanında posterlerde sloganlarda da bahsedildiği gibi The Greatest Battle Lies Within'dir. Yani filmde en büyük villain Peter başkanın kendisiydi. En büyük savaş, içerde olandı...

İlk üçlemeyle aramda bir bağ var

• MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kaçıncı söyleyişiniz ?
    Yemin ederim sayamadım tamam anladık çok seviyosunuz da baydı artık.Lütfen alınmayın söylediklerime ama öyle :)
    Seri ile ilgili de şunu söyleyim, tamam benimde küçüklüğümün filmiydi çok bayılarak seyrettik hala da seyrediyoruz da, o kadar da abartmaya gerek yok yani.
    Özellikle çizgi roman ve çizgi filmle örtüşmeyen çok fazla şeyi vardı serinin.
    3. film ile ilgili olan görüşüne de katılıyorum.
    Bencede hakkı yendi filmin ben çok beğenerek izlemiştim.
    Haklisiniz ben spiderman 3lemesini her birini 5er defa izlemisimdir 3.yu 30 kere izlesem gene sıkılmam en zevk alarak izledigim 3. Filmdir neden herkes 3. Filme ofke kusuyor anlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Hocam bu kaçıncı söyleyişiniz ?
    Yemin ederim sayamadım tamam anladık çok seviyosunuz da baydı artık.Lütfen alınmayın söylediklerime ama öyle :)
    Seri ile ilgili de şunu söyleyim, tamam benimde küçüklüğümün filmiydi çok bayılarak seyrettik hala da seyrediyoruz da, o kadar da abartmaya gerek yok yani.
    Özellikle çizgi roman ve çizgi filmle örtüşmeyen çok fazla şeyi vardı serinin.

Hocam biz gerçekleri göstermeye çalışıyoruz burda, ilk üçlemeyi abartmıyorum hatta hak ettiğinden daha az bile ilgi gören bir seridir. Yani hasılatta 1 m barajını neden aşamadı 3. Filmde ben hala bunun merakı içindeyim.

O dönemin parasına göre aştı bence hocam ya 900 milyona yakındı sanırım 3. film.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    O dönemde hatta öncesinde nice filmler çıkıp 1 milyonu zorluyordu.

Şu bilinen bir gerçek ki herşeyde olduğu gibi Tobey'in de değeri gidince anlaşıldı. Şu dönemde Civil War'da Tobey dönseydi film rahat Avatar'ı indirirdi oradan.

Kusura bakmayın da abartıyosunuz bence.
    Tobey o serinin en zayıf halkası hatta bana kalırsa.
  • quote:

O dönemde hatta öncesinde nice filmler çıkıp 1 milyonu zorluyordu.

Şu bilinen bir gerçek ki herşeyde olduğu gibi Tobey'in de değeri gidince anlaşıldı. Şu dönemde Civil War'da Tobey dönseydi film rahat Avatar'ı indirirdi oradan.

Atladığın bir nokta ise oyuncuların yaşı. Tamam o kadro dediğim gibi iyiydi ama yaşlandılar tobey 41, kirsten 35 yaşında şu an. O yaşta Ben amca olur anca

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    adnansetek kullanıcısına yanıt
    Serinin efsane olmasında Tobey büyük rol oynamıştır.

Yaş sorun olmazdı hep baştan saracaklarına Dc'nin Batman'a yaptığı gibi tecrübeli bir Spider Man yapabilirlerdi.

• Bu filmden bi cacık olmaz yaşca çoluk çocuğa hitap edecek zaten. Kadro da 5 para etmez. Bağcılar terk cast yapmışlar.

Ama Tom Holland iyi bir izlenim bıraktı kendisi MCU'da Spider man karakteriyle epey rol üstlenir.
  • Efsanenin bitişi...

• Ilk uclemeye efsane diyenler dalga geciyorlar herhalde.ilk uclemede 2. Film haric spider-man'e yakisan bir film gelmedi.3. Film bir potansiyel nasil heba edilirin en buyuk ornegidir bana gore beyazperde tarihinde.sonraki seride seviye daha da asagi indi bu da bir gercek tabi.yalniz spider-man ilk uclemeyle populer oldu diyen adam spider-man'i tanimiyordur.spider-man filmleri yuzunden popularitesini yitirmistir.ilk spider-man filmi icin james cameron'un adi gecmisti yonetseydi eger bambaska seyler konusuyor olurduk.the amitated seriyi izleyenler icin 2.film haric digerleri cop mertebesindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 27 Ekim 2016; 21:24:01 >

• Bu arada ilk üçlemeye laf atanlar illaki olacaktır. Herkes üçlemeyi benimseyip övseydi zaten bizim ilk üçlemeyle olan özel bağımızın bir anlamı kalmazdı.

Her görüşe saygılıyız sonuçta.

Katılıyorum. Tobey reis adamdır.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.