Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw soyle bir donup Ikinci seriyebaktigimiz da hrbiden o adam hic yakismamis ya. Nasil secmisler onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tobey'e zayıf halka falan diyenler var ya inanılmaz ve komik gerçekten.Tobey'nin ve Sam Raimi'nin Spiderman üçlemesinin yeri çok ayrıdır bende
  • Aboyhasnoname kullanıcısına yanıt
    Trilogy'i beğenmeyen ağır ergendir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Trilogy'i beğenmeyen ağır ergendir.

Ben beğenmedim yaşımda hayli yüksek gerçek spiderman ile alakası yoktu o dediğinin ha dersen çizgi romanda ki spiderman değil o beni ilgilendirmiyor sahte spiderman daha çok hoşuma gidiyor o ayrı işte

• zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    Sende yeri ayrı diye sana göre mi yorum yapacaz ?
    Ki bende de yeri ayrıdır ama doğruları söylüyoruz biz, sen göremiyosan o senin sorunun adamım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 28 Ekim 2016; 12:15:21 >
  • Bu da yeni troll heralde

Şu sinema forumunda hiçbi gün eksik olmuyolar anasını satayim

• Beyler tamam üstüne gitmeyin arkadaşın yaşı küçük belli, bunun için üye olmuş zaten.

Tom Holland bey foruma hoş geldiniz. Arkadaşlar sizin hakkınızda ileri geri geri konuşmuş kusura bakmayın. Çekimler bitti değil mi nasıl bir film bizi bekliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Beyler tamam üstüne gitmeyin arkadaşın yaşı küçük belli, bunun için üye olmuş zaten.

Sen kaç yasındasın 50 falan mi ne saçma yorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Tom Holland bey foruma hoş geldiniz. Arkadaşlar sizin hakkınızda ileri geri geri konuşmuş kusura bakmayın. Çekimler bitti değil mi nasıl bir film bizi bekliyor?

Çok komiksın sen ya gül gül oldum hınzır yumurcak seni.

Hemen üstüne alındın ?

Yaş küçük değilse sıkıntı büyük o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Sende yeri ayrı diye sana göre mi yorum yapacaz ?
    Ki bende de yeri ayrıdır ama doğruları söylüyoruz biz, sen göremiyosan o senin sorunun adamım

Birincisi yazdığım sana kişisel bir cevap falan değildi gereksiz yere alınmışsın

İkincisi de demin yeri bende de ayrıdır dediğin serinin başrol oyuncusunu serinin en zayıf halkası olarak görmende de baya garip ve ilginç olmuş

Edit:Fikrini de saygım sonsuz bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 28 Ekim 2016; 20:07:33 >
  • zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    Bende kişisel almadım ki milletin yorumuna laf atmana dedim.
    Senin istediğin gibi yorum yapmayınca komik mi oluyomuş yani ?
    Ayrıca filmi film olarak beğenebilirim ama oyuncuyu beğenmem, bu ne saçma bi yorum yahu.
    İlginç demiş bide.
    Asıl siz ilginçsiniz yahu.
  • Şu konudaki asıl troller belli ediyor kendini.Daha film çıkmadan filmi kotuleyenler her yorumunda saçma sapan cast'e laf edenler oyuncuların milliyetine,beyazlıgına sıyahlıgına kafayı takan zavallılar sizden başka trol yok burada.Dikkat ettim hep aynı kişiler bu yorumları yapan troller.Film çıkınca yine rezil olacaksınız onu soyleyeyım şimdiden.Şu ana kadarki tüm spider-man filmlerinden yüz kat daha iyi olacak bu film.

• Spiderman gel be insafsız artik. Super kahraman dünyasının 1 numarası. Adam elçi gibi cok özel bi karakter. Söyle bi karakterin muthis bi oyunu ve filmi ciksin artik

• marvelin yeni çektiği filmler başrolde hep ego
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Tom Holland 3 solo film 3 MCU filmi olmak üzere toplamda 6 filmlik anlaşma yaptı.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

o zaman Sony yapılan anlaşma ile Spider-Man'i baya baya geri mi verdi?

• Hayır ortak kullanacaklar sadece.Solo filmler Sony nin kasasına para sokacak mcu filmleri disneyin kasasina para sokacak

• Filmi gerçekten baya merak ediyorum. Ve bir an önce çıkmasını istiyorum ancak korkum var. (Fanboy manboy demeyin Allah aşkına )
    Tabiki de yönetmen dolayı.

Filmin yönetmeni Jon Watts Clown ve Cop Car'ın yönetmeni. Clown'u izlemedim ama Cop Car fena değildi ancak yönetmenin bu filmden başka düzgün bir işi yok baktığım kadarıyla. Kadro da zenci dolu. Yani kötü çıkma olasılığı var, ama bence Kevin Feige gibi bir efsane bir isim olduğu sürece MCU'da yönetmene rağmen iyi işler çıkabiliyor.
  • Not my peter parker. Spiderkid

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.