Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alexku
    Shocker ve Vulture nedir ya, adam gibi villian bulamamışlar mı? GreenGoblin Electro Venom Carnage Morbius gibi top class villianlar varken hala shocker rhino vulture gibi kostüm giymis insanlarla savastiriorlar. Spiderman filmleri artik ciddilesmeli. Fox kids ten çıkmış oyuncu kadrosu var.

Spider-Man daha çok toy olduğu ve bu kimliğe bürüneli altı ay olduğu için MCU içerisinde şimdiye kadar hep sokak seviyesi suçları önlemiş ve o tarz suçlularla uğraşmış, Shocker ve Vulture da bu doğrultuda yapılmış seçimler, karşılaştığı ilk ciddi suçlular ve aslında her ikisi de aynı şu anki tasvir edilen Spider-Man'in olduğu gibi sokak seviyesi kötüler. Böyle bir Spider-Man için karakterin kötü adam koleksiyonu içerisindeki en "beginner" seviyedeki kötü adamların seçilmesi gayet doğru ve normal.

Bahsettiğin kötüler güçlerini yeni kazanmış bir Spider-Man için ağır kaçacak olmakla beraber Green Goblin artık kaç defa kullanıldı, Electro desen taptaze daha, Venom veya Carnage desen ciddi bir alt hikaye lazım onlara ilk filmden zaten olmaz; Peter'ın okulu bitirip gazetede çalışması lazım, Eddie Brock lazım, Symbiote'un gelmesi lazım, hele ki Carnage için öncelikle Venom ve onunla çekilmiş bir film, sonrasında da onun doğması lazım. Onlar da biliyorlar ama ilk filmden şak diye olacak işler değil onlar, Homecoming'de anca ufak ufak temelleri atılabilir ki muhtemelen sinemada hiçbir zaman istediğimiz gibi Carnage falan göremeyiz zaten, Spider-Man'in en karanlık ve sert döneminin ürünüydü, tamamen dönemin Alien etkisiydi onlar, bugünkü MCU filmleri içerisinde pek de mümkünatı yok. Kraven falan desen anlarım ama o da kullanılacaksa şöyle yetişkin ve olgun bir Spider-Man ile bir Kraven's Last Hunt uyarlaması görmeyi çok isterdim.

Spider-Man da ne anlamda ciddileşmeli? Karakterin genel anlamdaki tarzı ve çizgisi belli, karakterin en sert ve ciddi tonda çizildiği dönemler bile muhakkak bir neden-sonuç ilişkisiyle oluşmuştur, ki genel külliyatının azınlık bir kısmını tutar sadece. Ha yok kötü adamlar açısından diyorsan bunu, dediğim gibi ilk yazdığım kısımdaki sebeplerden ötürü düşmanlar ilk film için Vulture veya Shocker seviyesinin üstüne çıkmıyor, karakteri toyluğundan alıp olgunluğa doğru özenle işleme ve bunu verme niyetindeler. Devam filmlerine artık kısmet olursa.

Çizgi roman aleminin her yaş grubu tarafından en sevilen süper kahramanının hala adam gibi bir filminin ve oyununun çıkmaması, en B ve C kalite karakterler bile bugün sinemada iş yaparken Spider-Man'in sinemada dikişi bir türlü tutturamaması kanayan yaramız tabii, o ayrı mesele. O konuda da şimdilik ilk iki Raimi filmiyle idare ediyoruz ve sinema konusunda Marvel, oyun konusunda da Insomniac ile Sony'e güveniyoruz artık bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 7 Eylül 2016; 13:42:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexku

En cok sevdigimiz en cok deger verdigimiz super kahraman olan Spiderman in ust duzey bi film ve oyunu hala çıkmamasi gercekten üzücü

The Amazing Spider Man ilk oyunu iyi bir oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmden beklentim çok yükseldi Civil War'daki sahnelerden sonra.Spider-Man'e her zaman ayrı bir sempati duymuşumdur merakla bekliyorum.
  • Istanbulda ne işi var la bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Vengeful -- 13 Eylül 2016; 13:22:32 >
  • Mr. Vengeful kullanıcısına yanıt
    Bu Spidey olan Tom Holland değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydaaa.. rezil olduk

• Fragman bu sene içinde gelebilir mi?
  • Mr. Vengeful kullanıcısına yanıt
    Bizim Tom Holland değil bu. Yazar olan Tom Holland imiş. Boşuna heyecan yaptık desene...

• Harbiden çok çocuk filmi olacak. Oyle unitlenmiyin süper bisey çıkar diye. Diğer 2 seriyi arar hale gelecek siniz. Herşeyi berbat. Şpider salak. Orjinalinden hiçbir esinti bırakmamışlar. Yeni kahraman olarak dusunun

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Harbiden çok çocuk filmi olacak. Oyle unitlenmiyin süper bisey çıkar diye. Diğer 2 seriyi arar hale gelecek siniz. Herşeyi berbat. Şpider salak. Orjinalinden hiçbir esinti bırakmamışlar. Yeni kahraman olarak dusunun

Kesinlikle katılıyorum. Civil War inde süper olacak dendi. Normal bir film izledik. Hiç o eski filmlerdeki heyecan,kurgu yoktu. Özellikle Iron mani dövmesi kaptanın tam felaketti. Sahneler güzeldi ama. Havalimanı sahnesi iyiydi.

Yalnız şu scarlet witch ve küçülüp büyüyen adama gıcık oldum. Esprileri,oyunculukları çok yetersiz. Sırf bacak göstermek için kadın eklemişler resmen.

Bu filmdende,kadrodanda umudum yok. Normal bir film yaparlar en sonada after credits koyup aaaa yeni film gelecek dedirtip bitirirler.

• Başroldeki eleman konuştukça sinirlerim tepeme çıktı civil war'da 10 sene önce çekilseydi hepimiz severdik belki bu filmi
  • İlk 3 filminden sonra hiç umudum yok bu filmle ilgili
  • Elindeki aksiyon kamerası mı
  • “O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna...."

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 28 Ekim 2016; 14:01:49 >
  • beyler ne zaman cıkıyor simdi bu 4 mu olacak ilk ten sonra hic takip edemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

beyler ne zaman cıkıyor simdi bu 4 mu olacak ilk ten sonra hic takip edemedim

İlk önce 3 film çıktı, seriyi bitirdiler. Sonra 2 film çıktı, o yarım kaldı devamını çekmeyecekler herhalde. Bu da yeni bir seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 22 Eylül 2016; 23:34:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yeni spiderman tam sincap gibi yahu,umarım aşırı çocuklaşmazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

Adamın bu yüz ifadesi, Peter Parker olmasından daha ünlüdür belki

• Alexku kullanıcısına yanıt
    Green goblin'den sıkılmadınız mı be arkadaş
  • Logan Marshall-Green'in oyuncu kadrosunda olduğuna dair söylentiler var. En azından ben yeni gördüm. Umarım doğrudur.

Ekleme: IMDB listesinde de görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 4 Ekim 2016; 8:41:39 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.