Şimdi Ara

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.138
Cevap
37
Favori
88.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tek derdim şu: Bir ay önce The New Avenger okumaya başladım. İkinci kitaba geçecektim ki aslında bu kitabın önceki serinin devamı olduğunu öğrendim. Tekrar böyle olmasını istemediğim için bilinçlenmek istedim. Yani en başından başlamak istiyorum seriye fakat serinin başı çok eski olduğu için sorunlarla karşılaşıyorum. Derdimi anlatabildim mi bilemiyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
  • Anladım ne demek istediğini.1962 den beri devam eden çok köklü bir seri.Bir sürü yan hikaye var.Hepsini okumak çok zor.Eğer ingilizce okurum diyorsan torentlerde scanleri mutlaka vardır eski sayıların.Bende 90'lar sonrası hakkında bilgi sahibiyim zaten.

Yan serilerden ultimate spider-man'i bulursan okumanı öneririm.Farklı bir spider evreni ve ezber bozan durumlar var..öncelikli olarak yinede amazing serisine bi yerden başlamalısın.

The New Avengers başlı başına yeni bir seri.Önceki Avengers'a göndermeler var ama devamı değil.Tamemen yeni bir kadro..İlk Avengers'ın nasıl dağıldığını merak edenler marmara çizgi den çıkan''house of m''i mutlaka okumalı.Spidey'de dahil birçok karakterin bulunduğu bu hikaye marvel evreninin önemli dönüm noktalarından biridir..Ayrıca yine spider-man'in de bulunduğu ''secret war'' cilti marvel evreni için önemli bir yere sahiptir.Onuda Gerekli Şeyler de bulabilirsiniz.

• O zaman The New Avengers'a devam edeyim ben. Teşekkür ederim.
  • Ultimate Comics Ultimates - Hawkeye - X-Men - Spider man kitapları hakkında bilgin var mı?
  • Ultimate Comics farklı bir marvel evreni senaryosu sunuyor.Pek bilgim yok, sadece siyahi bir örümcek-adam vardı o evrende hatırladığım.İlgini çekiyorsa okursun:)
  • Kardes benide yazin.
  • Kalsın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urazs

Dostum ekle beni spider man en sevdiğim kahramanlardandır. MC FARLENE yorumunu da ayrı bir severim. Müthiş bir ağ çizim tekniği vardır bu adamın.

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu)

SPIDER-MAN Fan Club (Sohbet/bilgilendirme)(ANA konu)

1 numara yayıncılığın çıkardığı seride ilk bir kaç bölüm Mc Farlane' a aitti. O zamanlar resimlere bakarak çizmeyi çok severdim. Eklemiş olduğun resmi çizmiştim, baya bir duygulandım diyebilirim daha sonrasında Eric Larssen' in serileri çıkıp yayın hayatı 9. bölümde tamamlanmıştı.

• Beni de ekle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Ultimate Comics farklı bir marvel evreni senaryosu sunuyor.Pek bilgim yok, sadece siyahi bir örümcek-adam vardı o evrende hatırladığım.İlgini çekiyorsa okursun:)

ultimate spider man den bahsediyorsan.cok iyi bir seridir En iyilerdendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevelationS16

quote:

Ultimate Comics farklı bir marvel evreni senaryosu sunuyor.Pek bilgim yok, sadece siyahi bir örümcek-adam vardı o evrende hatırladığım.İlgini çekiyorsa okursun:)

Tam olarak ondan bahsetmiyordum.Ultimate Spider-man de Peter'ın hikayesi sonlanınca(spoiler vermek istemiyorum) yerini zenci bir arkadaş almıştı ve yine ultimate olarak devam etmişti.İşte o kısmından bahsediyorum..Yoksa bildiğimiz ultimate çok iyi bir seri.
  • Ekle dostum çok severim spidermani
  • Liste güncel arkadaşlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RevelationS16

quote:

Tam olarak ondan bahsetmiyordum.Ultimate Spider-man de Peter'ın hikayesi sonlanınca(spoiler vermek istemiyorum) yerini zenci bir arkadaş almıştı ve yine ultimate olarak devam etmişti.İşte o kısmından bahsediyorum..Yoksa bildiğimiz ultimate çok iyi bir seri.

Tamamdir anladim.Yeni seri kotu

• Bugün Gizli Savaş ve Avenger Dağıldı'yı okudum. Gizli Savaş çok akıcıydı fakat diğerini anlamak serinin başını bilmediğim için baş ağrıtacak derecede yordu beni. Birde The Amazing Spiderman Son Bir Gün ÇR dan sonra hangisi geliyor. Kafam karıştı da.. Sanırım Yep Yeni Bir Gün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss.dll

Bugün Gizli Savaş ve Avenger Dağıldı'yı okudum. Gizli Savaş çok akıcıydı fakat diğerini anlamak serinin başını bilmediğim için baş ağrıtacak derecede yordu beni. Birde The Amazing Spiderman Son Bir Gün ÇR dan sonra hangisi geliyor. Kafam karıştı da.. Sanırım Yep Yeni Bir Gün ?

Evet aynen öyle.Hoz comics'in bıraktığı yerden devam ediyor Marmara çizgi..''Yep yeni bir gün''(cilt 1,cilt 2,cilt 3) sonra ''Kraven'İn ilk avı'' (cilt 4) ve ''Yeni ölme yolları''(cilt 5) diye devam ediyor.Ağustosun sonundada ''Suç ve Cezalandırıcı''(cilt 6) adıyla Punisher'ında olduğu cilt çıkacak.
  • Az önce internette Ultimates - İntikamcılar'ı gördüm. Yeni çevrildi galiba. Kusura bakmayın biraz Spider Man den uzaklaştım ama başka konularda cevap alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boss.dll -- 18 Ağustos 2012; 15:25:30 >
  • Zamanında Arka Bahçe yayıncılık çıkarmış.Baktım birkaç siteye stokta gözükmüyor hiç.Bulması zor.Nette scanlerini bulursun belki.
  • Ben bir sitede buldum.
  • arkadaşlar beni de ekleyin
    bebeyken marvel taslarını her bölümünü rahat 5 kere izlemişimdir.
    çizgi romanlarını da okurum.Şimdilik bende spiderman ile ilgili olan cilt olarak sadece öteki serisi,civil war ve new avengers 1-2-3-4 var.Cbr uzantılı ise bütün eventleri bulunmakta.en kısa zamanda the amazing spiderman in bütün sayılarını alıcam.özellikle 5 inci sayısına hayran kaldım.bunda en büyük etken olarak sanırım adi granov ustanın (extremis neydi ya) çizmesinden kaynaklanıyor sanırım.
    Zaten flash,spiderman ve deadpol .bu üçünü çok severim .Üçüde geveze olduğu için sanırım .
    Bebeyken okulda arkadaşlar bana örümcek kafa derlerdi .
    Ultimate spiderman diziside izlenmelidir.bendis in yapımına yardım ettiği çok güzel ve bir o kadar da komik bir dizidir.ama bazı bölümleri biraz çocukça gelebiliyor
    todd macfarlene de çok ayrıntılı çizmesine karşın garip çiziyordu.spawn da daha iyidi bence
    Şimdilik bu kadar yazıyorum.muhabbet ilerledikçe daha yazarım.bu arada benim msn i ekleyin.çizgiromanlar hakkında uzun uzun muhabbetler ederiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.