Şimdi Ara

Spesifik bazı özelliklere sahip Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir oyuncu kulaklığı arıyorum ama belirli bazı özelliklere ihtiyacım var. Aslında bazı açılardan tam aradığım kulaklık Logitech G432 idi ama, geçen gün sipariş edip aldım. 2-3 gün kullanıp iade ettim. Çünkü ses gayet azdı. Bir türlü istediğim kadar yükseltemiyordum. Yarısından bile daha küçük olan bluetooth Philips kulaklıktan daha çok ses çıkıyordu. BU nedenle iade ettim.

Aradığım özellikler;

- kulağın üstüne oturan yapıda değil, kulağı tamamen içine alan yapıda olmalı (g432 tam böyleydi)

- Yastıklar kumaş olmalı, ya da en azından deri yerine kumaşla değişebilmeli (g432 için kumaş yasıtklar satılıyor)

- dolby dts/atmos vs gibi çevresel 7.1 ses desteği (g432 harici ses kartıyla sahipti)

bu özelliklere sahip kablolu kulaklık ne tavsiye edebilirsiniz)? Kablolu diyorum çünkü kablosuzlar muhtemelen çok pahalı olur.

not: g432'nin çevresel ses özelliğini bozmadan sesini yükseltmenin bir yolu varsa eğer, tekrar g432 satın alabilirim. Kulağımı tam içine alması ve yastıklarının kumaş kaplamalıyla değiştirilebilmesi bnim için çok güzel özelliklerdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.