Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
14.616
Cevap
67
Favori
661.123
Tıklama
Giriş
    1048 Mesaj
    Bölümü yeni izleyebildim ..

Herkes yeni Spartacus hakkında yorumda bulunmuş adamlar napsın , o rolde en iyi oynayacak kişi belkide bu adamdı ..
    Tabiki hiç kimse Andy'nin yerini tutamaz o ayrı ses tonu bile ayrı bir karizmaydı ama dahada kötüsü olabilirdi düşüncesindeyim ..

Yeni gelen hatun öldürdü beni o nasıl tatlılıktır o dudaklar gülüş filan eridim bittim uleyn

Argon'unuda git gide sevmeye başladım , adam hem Spartacusa bağlı hemde yerinde duramıyor , iyi rol yapıyor diğer bölümlerde sönük kalmazsa iyi olur
    |
    |

• Yarbay
    2433 Mesaj
    Yeni bölüm ne zaman gelecek?

Orijinalden alıntı: ALAK_

Aynen öyle, Liam değil kralı da gelse gözler Andy'i arayacak normal olarak. İnsanları uyandırmaya çalışmana gerek yok zaten herkes uyanık :)

@ alfa1802

Bu spoiler'ı sakın açma, içinde lanet var...

lanetlendim
    |
    |

bazı insanlar bazı fırsatları KENDİLERİ yok ederler!!

• Yarbay
    4446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Yanlış bilmiyorsam iki hafta var daha. Çünkü dizi erken düşmeseydi 28 Ocak'ta gelecek, öbür hafta da ikinci bölüm yayınlanacaktı. Tarihte bir öne çekme yapacaklarını sanmam. Agron bu sezon oldukça heyecanlı, tam "tutmayın küçük enişteyi" modunda olmuş. Bakalım nereye varacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Yanlış bilmiyorsam iki hafta var daha. Çünkü dizi erken düşmeseydi 28 Ocak'ta gelecek, öbür hafta da ikinci bölüm yayınlanacaktı. Tarihte bir öne çekme yapacaklarını sanmam. Agron bu sezon oldukça heyecanlı, tam "tutmayın küçük enişteyi" modunda olmuş. Bakalım nereye varacak?

Teşekkür ederim. :)
    |
    |

Arka sayfalarda lucretianın ölmemesine şaşıranlar olmuş,blood and sand finalini hatırlarsanız son sahnede zaten lucreatianın parmaklar oynuyordu.O zamandan belliydi yaşayacağı,bende izlerken bekliyordum bu karı bir yerden çıkacak diye,bir den çıkınca bende şaşırdım

Yeni spartacusumuz ses olarak andy'den çok geride,andy nin sesini arar oldum,arkadaşların da dediği gibi fizik vs yok adam da çelimsiz,belki zamanla olur ,ama adam iyi rol yapıyor,mimikler vs gayet iyi.. yeniden söyleyeceğim ama andy'ye alıştığımız için bu adam onun yerini hiç bir zaman tutamayacak..ama alışacağız yavaştan..

varro'nun eşi son dakkada head shot yapıp gitti,öyle diyeceğini hiç beklemiyordum bir hs de ben yedim resmen

seppia mıdır nedir,ne tatlı kız ya,acayip hoşuma gitti

genel olarak yeni sezon bence çok iyi başladı,olumsuz yönde bakanlar olmuş ama haksızlık yapıyorlar..en önemli oyuncularını kaybetti adamlar..fazla beklenti olmamalı millette.Bizim insanımız için durum ne kadar olursa o kadar mükemmeliyetçiliğe alışıyor,ve sonrasında hep mükemmel kıvamında istiyor her şeyi,sonra isteği olmayınca hüsran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 25 Ocak 2012; 3:10:08 >
    |
    |
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

• Yüzbaşı
    653 Mesaj
    dizi güzel ah bi de Andy ölmeseydi
    |
    |

Lucratia'nın nasıl hayatta kaldığını açıklamaları şart, hemen geçiştirmesinler.
    Doctore, ne zaman aralarına katılıcak acep?
    Spartacus-Crixus dostluğu daha fazla perçileşecek
    Yeni Spartacus'ü başta yadırgasamda alışıyor gibiyim, zaten karakter için değil hikaye için izliyorum.
    |
    |
    Yeni sezon türkiyede hangi kanalda ne zaman yayınlanacak bilen varmı bide tv de izleyeyim..
    |
    |
    4-5 hafta sonra cnbc-e ya da e2 başlarlar yayınlamağa
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3619 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bölüm ne zaman ?

1. Bölüm Yorumum ;

Özellikle yeni Spartacus'u çok beğendim. Gene adına yakışır bölüm yapmış adam. İnanılmaz gaza geldim Hele son sahne'de Lejyon'umuzu kurup Rome'yi yerlebir edeceğiz dedi ya offf
    |
    |

• Yarbay
    6876 Mesaj

Lucretia nın yaşayacağı çok net belliydi zaten, 30 bin tane spoiler dolaştı nette. Öyle forumlarda felan değil haber felan yapıldı hatta.

Ama Gannicus şart cidden.
    |
    |

mükemmel bir başlangıç yapmışlar yeni adam gayet iyi ama andy olsaydı keşke doctore katılsa aralarına bir de tam olacak hala sahibini ısıran köpek diye takılıyor be adam bende seni akıllı sanardım
    |
    |
    2.bölüm ne zaman beyler
    |
    |
    |
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GKM

yahu bu webrip çok dandik. iyi diyenlere inandık indirdik. malesef görüntü iyi olsada kare atlaması var. fps düşük gibi. kesinlikle tavsiye etmiyorum zevki falan yok.

Evet görüntü kötü. Bu yüzden 28 Ocak'ta tvden yayınlancak bölümü beklesek iyi olacak. Yalnız yanlış anlaşılma olmasın normalde webrip sürümleri böyle değil hdtv'lerden daha kaliteli.
    |
    |
    |
    |
    “Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
    Artık uyarıldın.
  • Yarbay
    2275 Mesaj
    Ben hala daha izlemedim. İnatla 28'i bekliyorum. Şaka bir yana yayınladığını buradan öğrendim ama vakitsizlikten 2-3 hafta daha izleyemeyeceğim. Bu arada bütün spoilerleri okudum.
    |
    |
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.