Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.602
Cevap
62
Favori
674.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 ocak'tan sonra yeni sürüm çıkma şansı varmı arkadaşlar?
  • ben şimdi izlemeyeceğim.

gerçek 720p veya 1080 i çıktığında ( muhtemelen 30 ocakta :))

indirip seyrederim.
  • Ben yeni spartacusu biraz yadırgadım ama bölümün sonlarına doğru biraz alıştım.

Ancak ne açıklama yaparlarsa yapsınlar o kadının hayatta kalması saçmalıktan ibaret. Hayvan gibi adamlar öldü o kadın nasıl yaşayacak, geçsinler bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Ben yeni spartacusu biraz yadırgadım ama bölümün sonlarına doğru biraz alıştım.

Ancak ne açıklama yaparlarsa yapsınlar o kadının hayatta kalması saçmalıktan ibaret. Hayvan gibi adamlar öldü o kadın nasıl yaşayacak, geçsinler bunu.

o kadın kim kızıl saçlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

heee batıyatus'un hanımağası...

crixis u görünce karnındaki cocugu hatırladı...herşeyi hatırlıyo salağa yatıyo bencede :D
  • quote:

koca adamların ölmesiyle ne alakası var kardeşim sanki kafasını kestiler. karnından kılıç darbesi aldı. nasıl hayatta kaldığını açıklarlarsa mantık hatası olacağını sanmıyorum.

• nasıl hayatta kaldığı illa açıklanır.biri gitmiş dikiş atmış koskoca yarığa boru mu
  • 720p indirdim akşama akıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

altyazı nerde ?

http://divxplanet.com/sub/m/27811/Spartacus-Gods-of-the-Arena.html

vengaence yok.

Blood and Sand bölümünde.
  •  Spartacus (2010 - 2013)
  • HAYATTA KALANIN SIRRNI BULDUM :

LUCRETİA NIN SIRRI bu hamileydi hani hatırladınız mı.sonra bu zaten yürüyebiliryordu geçen sezonun son sahneside sadece bayılmıştı.heralde o kılıç bebeği öldürdü sadece çok da büyük bir yara değildi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpsf

quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

heee batıyatus'un hanımağası...

crixis u görünce karnındaki cocugu hatırladı...herşeyi hatırlıyo salağa yatıyo bencede :D

o kadın çakallll

• Spartacus ve Crixus'un 2 grup oluşturması iyi olmamış. Galyalılara ben de sinir olmaya başladım. Argon haklı valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Spartacus ve Crixus'un 2 grup oluşturması iyi olmamış. Galyalılara ben de sinir olmaya başladım. Argon haklı valla.

Crixus un meydanda spartacus'e yardım etmesiyle ve bölümün sonunda Spartacusun güneye gidiyoruz demesiyle o gruplaşma ortadan kalkar artık. İçiniz rahat olsun, biraz pembe dizivari oldu ama idare edin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Spartacus ve Crixus'un 2 grup oluşturması iyi olmamış. Galyalılara ben de sinir olmaya başladım. Argon haklı valla.

Crixus un meydanda spartacus'e yardım etmesiyle ve bölümün sonunda Spartacusun güneye gidiyoruz demesiyle o gruplaşma ortadan kalkar artık. İçiniz rahat olsun, biraz pembe dizivari oldu ama idare edin.

Muhtemelen öyle olur.

Crixus'un gelip Spartacus'e ''Adamlarıma emir vermişsin.'' demesi çok komikti, güldüm orda.

• Lucritiea
    ve ashur ile ilgili yeni sezon tahmini

Lucritia yı gördüğümüz kadarı ile aldığı bıçak dabersinin olduğu yeri dikmişler.Dikişten belli olduğu kadarı ile rastgele bir dikiş değil biraz daha düzenli bir dkiş olmuş.Bunun tek anlamı Ashur'un ölenlerin arasında gezip ona yardımcı olabilecek kişileri ararken lucritiea'yı bulması ve ona dikiş atması.Bence ashur ona saklanmasını tenbih etti ve yiyecek sağladı.Kafadan çatlak oyununu oynayarak glaber'in karısını öldürmekten beter yapacak.Aynı zamanda crixus'dan da spartacustan da intikam almak için elinden geleni yapacak.Ne yazk ki arada gümbürtüye gidecek ve hiç dostu olmayacak olan glaber .Hem senatoda he kendi hanesinde hem de gladyatörler arasında kendi tarafında kimse yok.

• Spartacus zaten eski bir hikaye.dizi yapımcıları senaryoya uyuyor Crixus ve Spartacus zaten bir noktadan sonra yolları ayrılıyor
    .ilk sezondada zaten hiç yıldızları barışmamıştı.sezon finalinin sonuna kadar Crixus Spartacus'e inanmıyordu.bu durumun çok tuhaf karşılanması bana anormal geldi.

Yeni Spartacus rolünü iyi yapıyor fakat Andy'nin yerini tutması imkansız.Batiatus'un filmde entrikaları yokken nasıl tat alıcaz bilmiyorum.Batiatus filme renk katıyormuş...
  • Ilerideki olaylar hakkında spoiler, istemeyen bakmasın;

Crixus ile Spartacus'un ayrılmasına daha var. En azından bu sezon ayrılmayacaklardır diye düşünüyorum. Crixus ve adamlarının ayrılmasınının ardından Crixus'un ölümü gelecek zaten.
  • Umarım güzel bir dizi olur.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.