Şimdi Ara

Sparkle 9600GT Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sparkle 9600 gt ekran kartı düşünüyorum günümüz oyunlarını oynıyabilmek için işlemcim overclocklu 3.38ghz 6gb ramim var bu ekran kartı düzgünmüdür oyunlarda sıkıntı cıkartırmı ?
    kartın detayları bu linktedir
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814187054 :)

• Bütçe nedir o ekran kartı çooook eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçem yok elimde anakart işlemci ve ram var onlara karşılık alıcam sıfır fiyatı 300 lira cogu yerde o ekran kartının
  • Çok yanlış bır seçim. Güncel ekran kartlarına bakmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1616

bütçem yok elimde anakart işlemci ve ram var onlara karşılık alıcam sıfır fiyatı 300 lira cogu yerde o ekran kartının

Ne yaptın sen ya ilk çıktığında bile sıfırı 300 lira değildi onun.
    İlk çıktığı dediğim 1-2 sene öncesi de değil yalnız, 2008'de çıkmış.
  • sıfırı kalmamış 2.eli 60-70tl seviyesinde kart..300 falan!!!!
  • götürdügüm bilgisayarcı başka seçenek sunmadı bende almadım araştırıp dönerim dedim başka bilgisayarcılara bakayım ozaman elimde nakitim yok msi neo2 anakart core2duo e7200 işlemci 2 adet kingston ram var :)
  • Bilfisayarci kac para istedi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1616

götürdügüm bilgisayarcı başka seçenek sunmadı bende almadım araştırıp dönerim dedim başka bilgisayarcılara bakayım ozaman elimde nakitim yok msi neo2 anakart core2duo e7200 işlemci 2 adet kingston ram var :)

2.el den satsan yeminle daha çok para eder. Elinizdeki ram 2x2 midir?. eğer öyle ise 100 lira ordan.. cpu fiyatlarına araştırıp ne kadara satılıyorsa ordanda satarsın cpuyu. 60-70 lira desek oldu 160-170 lira.. Ana kart 100 lira civarı eder.. neo2 p35 chipsetli bir ana kart ve 775pin zor bulunanlardan eğer oda temizse en helalinden 100 lira civarı eder.. oldumu size 300 liraya yakın para.. varsın hayrınızı görsün.. 2.el 7850 bile alırsınız... 9600 gt'ye tutupda 300 tl demek sakın ola 9800 gt-9600 gt gt420-gt430 bu tür kartlara 1 kuruş dahi vermeyin.. oyun oynamak için hüsrana ugrarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sacid1987

Bilfisayarci kac para istedi?

bilgisayarcı para istemedi kafa kafaya veriyor benim malzemelerime
  • ilker1616 İ kullanıcısına yanıt
    Elindekiler ile bilgisayar dukkani kiralarsain

• hocam tek tek satmak cok zor ve bana acil lazım ekran kartı elimdeki yandıgından dolayı :/
  • Sadece islemciyi ver onla takasa gir

Daha'da verme.

• http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=162117885

Bunun fiyati

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91268840

İslemcinin fiyati

Hatta bnm gosterdigim kart daha iyi sen ki gddr2

• 7750, 5770 almalısın. 5770 varsa onu al direk. O kart 6 senelik.Zamanında iyiydi fakat şu an tatmin edici değil Kesinlikle Önermiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim herkese takasdan vazgeçtim sahibinden vb sitelerden satmaya calısıcam yada ekran kartı satanlara takas sunucam :)
  • o bilgisaayrcıya forum DH in selamı var de...

İnsanlıktan çıkmış bazı bilgisayarcılar ... Burada da var bilgisayarcılar gül gibi insanlar
  • arkadaşlar dediğim ekran kartı 2gb 256 bit modeli bilginiz olsun az sayıda var sanırım :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.