Şimdi Ara

Space Force (2020 - ) | Netflix & Steve Carell (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Netflix effect Steve Carell'e bile kalitesiz iş yaptırmış anlaşılan. Çok umutluydum ama imdb bile 7.1 ile açtı. Bir tane olumlu yorum göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    İmdb puaninin biraz altina baksan tonla iyi yorum gorebilirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 30 Mayıs 2020; 1:5:28 >
  • Beyler neden bu kadar takintilisiniz?

Steve Carell için bile izlenir ne puanı ne yorumu Allah aşkına iyiyce sapitmissiniz siz. Her dizi dört dörtlük olucak diye kendinizi şart mı koydunuz naptınız. Bakın keyfinize. 7 puan kötü mü ki? İlginç.

• 4 bölüm izledim komedi desen değil bilim kurgu desen hiç değil
    sırf trump ile dalga geçmek için yapılan zorlama bi iş,kadro hatrına sezonu bitiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

4 bölüm izledim komedi desen değil bilim kurgu desen hiç değil
    sırf trump ile dalga geçmek için yapılan zorlama bi iş,kadro hatrına sezonu bitiririm
    Bana Türklerin uzayla imtihanı tadında bi dizi geldi 😂

• Komik yerler yok değil var. Ama kesinlikle office in en kötü bölümü bile bu diziden iyi.

• Az önce ilk bölümü izledim. Yorumlarda gömüldüğü kadar kötü değil. Yer yer baya güldüm. The Office olamaz belki ama iyi bir komedi dizisi olacak bence. Esprileri yakalamak için biraz da Amerikan kültürünü, siyasetini vs. bilmeniz gerekiyor. Benim de illa kaçırdığım şeyler olacak. Onlar nasıl ki Gora'dan bizim aldığımız keyfi alamaz, ben de bir amerikalı kadar keyif alamam diziden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Alıntıları Göster
    aynen dizinin formülü aslında tamamen silicon valley , aynı kafa lider yancısı çalışanı rakipleri hep aksalık beceriksizlik arada başarı derken finalde fail. silicon valley çok daha komik olmasına rağmen hep aynı döngü yüzünden baymıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Alıntıları Göster
    ilk.bölümde, uzaya roket projesinde Türkler de yer alıyor dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyi diziydi bence 2 günde bitirdim.
  • Son 2 bölüm güzeldi, özellikle 9. bölümde baya güldüm. İyi sezon finali yaptılar. İlerledikçe daha çok sevdirecek gibi geliyor kendini.
  • 10 bölümü 2 günde bitirdim.
    Komik bulmadım sadece kısa diye izlemiştim.

izlemeseydim de olurmuş
  • 1x2

Harika değil ama benden geçer not aldı. Beğendim. İleriki bölümler nasıl olur bilemem...

1x7

Orta bölümler rezalet. Resmen Çin işkencesi.

1x10

İlk 2 bölümde hissettiğim beklentinin karşılığını alamadım.

Genel Puanım: 6.5/10

Not: Sevmediğim karakterlerin sahnelerini atlayarak izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 10 Haziran 2020; 22:44:54 >
  • Kadro hatrına iki bölüm izledim. Kalitesiz bir yapım olmuş sanki yeşilçam oyuncularına çok güzel hareketler skeci oynatmak gibi olmuş.Sanki izlerken çok güzel hareketler skeci izler gibi oldum. Espiriler yeterince yedirelememiş vıcık vıcık ve zorlama duruyor.

• 2. sezon onayı aldı. Bir de yeni sezon için Parks and Recreation ve Brooklyn 99 dizilerinde çalışan Norm Hiscock kadroya dahil olmuş.

• Space Force'un ikinci sezonundan için ilk fragman geldi.

• olmasa da olurdu.

• 2x2

İlk sezonu az çok beğenmiştim diye hatırlıyorum. Ama ikinci sezonun ilk 2 bölümünden daha komik drama dizisi izlemişimdir herhalde. Komedi dizisi olduğundan şüphe duyuyorum şuanda.

• İptal edilmiş. Steve Carell bölüm başına 1 milyon dolar alıyordu diye okumuştum. Baba götürdü parayı. Netflix de zararına iptal etmeye devam. İnşallah batarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 30 Nisan 2022; 1:37:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.