Şimdi Ara

SoundMAGIC E10,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ebay'dan SoundMAGIC E10 aldım. Kargo dahil 70TL'ye geldi. Gelmesine daha 15 gün var ve iptal etmek için 24 saatim var. Sizce kulaklık nasıl? Ben yurtdışı sitelerinde baktım genel olarak puan yüksek ama anlamadığım için size sormak isterim. Mesala street 2'den iyimidir. Yada genel olarak ürün nasıldır?

• Kesinlikle iyidir.
  • Peki Htc sensation xe serisinde çıkan beats audio kulaklıkları vardı ondan iyimidir?
  • Bu kulaklığı ben de aldım. Aktif olarak kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Daha önce 4-5 sene boyunca hep Sennheiser CX-200 Street II kullanırdım, çok da memnumdum. 3-4 tane eskitmişliğim var. :) En sonuncusunu da kaybedince, SoundMAGIC e10'a rastladım, fiyatı da gayet uygun olunca aldım.

Sizce iyi mi yaptım?
  • Sennheiser CX-200 Street II NAZARAN HANGİSİ DAHA HOŞ GELİYOR SANA.
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı kullanmaya başlamışsınızdır sanırım. Ben de cx 200 kullanıcısıyım. Kıyasladığınız zaman CX 200'e göre nasıl soundmagic?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Bu kulaklığı ben de aldım. Aktif olarak kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Daha önce 4-5 sene boyunca hep Sennheiser CX-200 Street II kullanırdım, çok da memnumdum. 3-4 tane eskitmişliğim var. :) En sonuncusunu da kaybedince, SoundMAGIC e10'a rastladım, fiyatı da gayet uygun olunca aldım.

Sizce iyi mi yaptım?

Konunun üzerinden zaman geçmiş ama tam da cx200 ve Soundmagic e10 arasında kalmışken böyle bir yorum gördüm.
    İki kulaklığı da kullanmışsınız, yorumunuz ne olur?
  • Valla yıllardır Sennheiser CX200 Street II kullanan biri olarak, CX200'ümden pek de vazgeçecemedim açıkçası. Soundmagic E10, şekil olarak çok güzel, kırmızı ve kaliteli bir kablosu var. Basları gayet iyi düzeyde. Tasarımı da güzel. Ama CX200 kulağıma çok daha iyi oturuyor Soundmagic E10'a göre. CX200'ü biraz daha canlı buluyorum. Ama fiyat olarak E10 avantajlı tabi burada.

E10 alıp da pişman olacağınız bir kulaklık değil, bunu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.