Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: x-side , zdhakan , zdhakan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yeni apple tv 4k'da atmos destekli diyor ama veriyor gerçekten mu bilgisi olan var mı ?

• çift çiğdem Ç kullanıcısına yanıt
    Film ağırlıklı kullanımda çevresel ses izlemeye tat katar. En azından arka hoparlörler katılarak 5.1 olmalı. Atmos olursa çok daha zevk verir; yalnız Atmos'u her soundbar tatmin edici derecede yakalayamıyor. 5.1 soundbar bakarken ya arka hoparlörler dahil veya ekstradan almayı düşünerek bakabilirsiniz. Arka hoparlör dahil paketler genelde üst sınıflarda oluyor. Bazı arka hoparlörler de Türkiye ye gelmiyor veya zor bulunuyor. Paylaştıklarınızdan sadece Samsung olan Atmos özellikli. Yalnız q70r'den sonra q70t çok beğenilmedi, q800t olabilir mesela. Arka hoparlörleri sonra da tamamlayabilirsiniz.
    Şu an şurada mevcut:

https://urun.n11.com/aksesuarlar/samsung-swa-8500stk-kablosuz-arka-hoparlor-P508501570

Bu arada soundbarlarda garantili olan ikinci el ürünler de alınabilir. Neticesinde TV'nin önüne konulup hareket ettirilmeyen, kullanıcının çok müdahelesine maruz kalmayan ürünler bunlar. TV'nin yanında hediye olarak almış, ses işinden anlamayıp hevesle satın almış veya para sıkışmış kişilerden kaliteli soundbar daha uygun fiyata alınabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Arkadaşlar bu yeni apple tv 4k'da atmos destekli diyor ama veriyor gerçekten mu bilgisi olan var mı ?

sadece streamde yani kendi kütüphanesi netflix ve amazon

harici filmlerde desteklemez

• ozcan69 O kullanıcısına yanıt
    2 adet fiyatı ne kadar sorabilir misiniz.

• Sağ köşe sol köşe fiyatını soruyorsanız 900 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 30 Eylül 2021; 21:24:48 >
  • Q800T kullanan varsa ayarları nasıl öneriyorsunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Film ağırlıklı kullanımda çevresel ses izlemeye tat katar. En azından arka hoparlörler katılarak 5.1 olmalı. Atmos olursa çok daha zevk verir; yalnız Atmos'u her soundbar tatmin edici derecede yakalayamıyor. 5.1 soundbar bakarken ya arka hoparlörler dahil veya ekstradan almayı düşünerek bakabilirsiniz. Arka hoparlör dahil paketler genelde üst sınıflarda oluyor. Bazı arka hoparlörler de Türkiye ye gelmiyor veya zor bulunuyor. Paylaştıklarınızdan sadece Samsung olan Atmos özellikli. Yalnız q70r'den sonra q70t çok beğenilmedi, q800t olabilir mesela. Arka hoparlörleri sonra da tamamlayabilirsiniz.
    Şu an şurada mevcut:

https://urun.n11.com/aksesuarlar/samsung-swa-8500stk-kablosuz-arka-hoparlor-P508501570

Bu arada soundbarlarda garantili olan ikinci el ürünler de alınabilir. Neticesinde TV'nin önüne konulup hareket ettirilmeyen, kullanıcının çok müdahelesine maruz kalmayan ürünler bunlar. TV'nin yanında hediye olarak almış, ses işinden anlamayıp hevesle satın almış veya para sıkışmış kişilerden kaliteli soundbar daha uygun fiyata alınabilir.
    Grundig de Atmos destekli hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony HT A9 ve SA-SW5 300 W Ek Kablosuz Subwoofer ile kullanım incelemeleri gelmeye başladı. Sony tr yi aradım, fiyat ay sonuna dogru belli olacakmış.

• MarvelX kullanıcısına yanıt

4 hoparlör birde sub var.merkez haparlör yok mu?onun içinde ayrı bir soundbar mı alınıyor anlaamdım.videoalrda açılmadı bende göremedim.

Şimdi baktım anladığım kadarıyla sony tv lerin kendi hoparlörünü merkez hoparlör olarak kullanıyor.başka tvlerde ne olur bilgi bulamadım.

bana saçma geldi biraz.sub olmadan da pek verimli olacağını sanmıyorum.

muhtemelen fiyatıda sağlam olacak.yinede bakmak lazım.

sadece 4 uydu amerikada 1800 dolara satışa çıkmış.bunlar kafayı yemiş.boşuna beklememek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 1 Ekim 2021; 23:54:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarvelX

Sony HT A9 ve SA-SW5 300 W Ek Kablosuz Subwoofer ile kullanım incelemeleri gelmeye başladı. Sony tr yi aradım, fiyat ay sonuna dogru belli olacakmış.

yazdık ya 2000 dolardan fazla yurtdışında Türkiyede evi arabayı satıp alınır ancak

• Sony'nin premium musteriler icin tv ile bundle paketi bunlar. Bir nevi konsept urun kategorisinde. Cihazlarin boyutu belli ama sanal gelistirmeler ile coklu bir sistem gibi davraniyor yazdiklarina gore. Alana hayirli olsun. Sony tv'de almayi unutmamak gerekiyor:))

Saygilarimla.

• Arkadaşlar LG sky 9 saundbaar kullanıyorum ve cihaza telfondan kumanda etmek istiyorum bunun için hangi uygulamayı tavsiye edersiniz telefonum android

• Fiyat hatalı girilmiş olabilir medimarkt de lg sn11r 4999 lira, alacak olanlar elini çabuk tutsun, stok da mevcut.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sn11r-dturllk-770w-soundbar-siyah-1211145.html?rbtc=cim%7Cops%7C%7C%7Cp%7C%7C

• tema59 T kullanıcısına yanıt
  • Şaka gibi fiyat

• Valla aylardır bekliyordum fiyatın düşmesini, inşallah gönderirler

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Valla aylardır bekliyordum fiyatın düşmesini, inşallah gönderirler

Sipariş verdiniz mi hocam

arkadaşın dediği gibi fiyatı yanloş yazıp satışa çıkarmışlar. 8999 tl görünüyor fiyat şuan

• xyzabc123 X kullanıcısına yanıt
    O fiyata alabilen oldumu acaba 1 saat sonra fiyat 8.999 olarak güncellendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Valla aylardır bekliyordum fiyatın düşmesini, inşallah gönderirler
    sonuçtan haberdar edin bizi

• 
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.