Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.411
Cevap
471
Favori
1.645.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Sp-100B-blk modeli olur mu emin olamadım. Üst tablası ufak görünüyor. Bir de hoparlörü sabitleyecek bir parçası yok gibi geldi. 60 cm olması da alçak mı olur diye düşündürüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @Listeriatros hayırlısı olsun yeni oyuncağınız hocam.

değerlendirmeleriniz ve görüşlerinizi merakla bekliyoruz...

• Listeriatros L kullanıcısına yanıt
    Dostum bu Markasız demirİn ustasından. Doner başlıklı yükseklik Ayarlanabilir bir ürün

Benimki 90cm yükseklikte ve bir tık yüksek gibi duruyor aslında 80cm falan olsa tam kulak hizasında olacakmış gibi. Çünkü çok dik oturmuyorum hafif yatıyorum film izlerken.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Gönlümden geçen 80 cm ama henüz bulamadım

Bu bendeki ayaklar 60 Cm 140 cm kadar yükseliyor bende şimdi 100 cm indirdim tam kulak hizasi

• Hafiften dönük odanın ortasına dogru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 23 Eylül 2021; 15:47:48 >
  • ozcan69 O kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz demir ustası hangi ilde bulunuyor. İl dışına sipariş verilebilir mi.

• İstanbul Avcılar benim ikamet ettiğim
    Yerde şehir dışınada yolluyor

Hocam deneyimleyebildiniz mi, nasıl çalışıyorlar acaba? Ben de az önce stoklarda görünce SWA-8500S aldım N11'den. Q800T ile tamamlayacağım. Fakat ortaya nasıl bir ses çıkacağı hakkında kafamda soru işaretleri var. Sizin deneyiminiz nasıldı? Aydınlatırsanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan69

Hafiften dönük odanın ortasına dogru

şahane ilk topiğe attığında da çok beğenmiştim bravo ustaya 

• ydn06 kullanıcısına yanıt

11 ay önceki mesajı alıntılamışsınız :) Q70R kullanıyorum arkasında da ayaklarıyla beraber swa 8500s var. Arka kitlerden memnunum zaten basit kullanım amacım var 5.1 sesi versin yeter çok muazzam bir performans beklenemez bu fiyatlara zaten. Tatmin ediyor beni kısacası ayarlarını iyi yaparsanız üzmez.

Anladım hocam. Aslında AirPlay 2 desteğinden dolayı Q800A + SWA-8500S kombinasyonu yapmak istiyorum ama uyumlu mu yoksa uyumlu değiller mi bilgi edinemedim. Evet SWA-9500S ile Q800T uyumlu ama, acaba Q800A ile uyumlu mu onu araştırıyorum.

Samsung'un sitesinde Q800A'nın SWA-9500S ile uyumlu olduğu yazıyor ama.. Sadece 9500 ile mi uyumlu emin değilim. İşin garip tarafı deneyimleyen de yok sanırım..

• Dostlar selam. Sn11 kullaniyorum yan komsum yok ancak alt ve ust komsular var. Bunlar icin basit ama etkili yalitim onerileriniz var mi acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal uyar hepsi hocam. Kesin bir şey diyemem ama uymaması için bir engeli yoktur bence.

• Q950a ile ilgili ilk deneyimlerin çok iyi. Film atmosferini çok iyi veriyor. Keşke müstakil evde otursaydım diye düşündürüyor. Sistemin hakkını vermek için şart gibi. Bass lar çok iyi. 24 hz den itibaren geliyor kabaca benim duyabildiğim. Eşim normal izlediğimiz filmleri tekrar açınca, derin gelen seslerden korktu biraz. İnsan daha önce duymadığı sesleri duyunca garipsiyor. Hi fi sistemi olan arkadaşım da çok beğendi. Özellikle kendi test için dinlediği bir çok şarkıyı dinledik. Gerçekten müzik için de çok iyi. Fiyat olarak ucuz olmasa da Kef LS 50 wireless 2 almayı düşünen benim için, aynı paraya LG OLED55CX6, Samsung Q950a ve PS5 alınca daha bir içime sindi. Ben eski bir LG 5.1 sinema sisteminden geldiğim için çağ atlamış gibi oldum. Daha yeni model sahibi arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Listeriatros -- 24 Eylül 2021; 22:11:53 >

Hayirli olsun . Samsung tahmin ettiigimiz gibi bir cihaz getirmis demek ki. 2015'den bu yana ust seri getirmeyen Samsung'un uzun vir aradan sonra en ust duzey cihazini yorumlayan ilk kisi oldunuz. Uzaktan yorumlarini okumaktan oteye gidemedigimiz cihazi sayenizde forumda gormus ve yorumunu okuma sansina sahip olduk.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ilk fırsatta almayı düşünüyorum evim yapım aşamasında q80t85 inch tv aldim beraber uyumlu çalışır sanirim aynı anda tv den de ses geliyormuş yorumlarda oyoe okumuştum q80 lerde de harekete duyarlı hoparlor var sanirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Keşke canlı deneyimleme şansım olsaydı dedim. En azından bendeki Sn11r ile atmos deneyimini net bi şekilde karşılaştırabilirdim. Ama şu müstakil ev konusunda kesinlikle katılıyorum. Sırf bu yüzden atmos keyfimiz törpüleniyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

müstakil evde otursan zaten o aleti kullanmazsın  

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.