Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.185
Cevap
468
Favori
1.632.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklı olmakla beraber, aletin performansı cidden çok iyi. Sinema için fazlası anlamsızlaşabilir. Müzik için limit yok zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt

malesef hiçbirsey yapamazsın malesef gerçek sinema keyfi dairelerde olmuyor

• Listeriatros L kullanıcısına yanıt

performansı iyidir eminim ama ne kadar iyide olsa cevresel ses ayrımları bu cihazların iyi değil en iyisinide alsan malesef durum bu center performansları boyutlarından dolayı basarılı değil subwoofer performanslarıda öyle müstakil evde insan sesin içinde olmak her ayrımı hissetmek sesi açmak ve hiçbir falso görmemek istiyor nereden mi biliyorum müstakil evde oturuyorum

• SWA-8500S/TK Kablosuz Arka Hoparlör Samsung Türkiye stoğuna gelmiş 1.389 TL. Belki son ürünler bunlar...

https://urun.n11.com/aksesuarlar/samsung-swa-8500stk-kablosuz-arka-hoparlor-P508501570

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 26 Eylül 2021; 0:58:39 >
  • www.hepsiburada.com
    Pioneer S-ES21TB Ev Sinema Hoparlör Sistemi Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/pioneer-s-es21tb-ev-sinema-hoparlor-sistemi-p-evpioneers

Bu sistemi bilen var mı? Neden bu kadar ucuz ? Daha doğrusu ucuz mu ? Kalitesi nasıldır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

www.hepsiburada.com
    Pioneer S-ES21TB Ev Sinema Hoparlör Sistemi Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/pioneer-s-es21tb-ev-sinema-hoparlor-sistemi-p-evpioneers

Bu sistemi bilen var mı? Neden bu kadar ucuz ? Daha doğrusu ucuz mu ? Kalitesi nasıldır ?

ürün açıklamasının en altında kocaman kırmızı ile yazılan yazıyı okursan anlarsın hocam…

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt

5.1 hopqrlor seti. Avr olmadan kullanilmaz. Piyasadaki en ucuz set ama zamlardan once 800tl fiyatlari vardi. Kqlitesi vasat ama ilk sistem gecisleri icin kullanilabilecek turden hoparlor seti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne ara 2400 olmuş Voooaahhh güzel ülkem voooaahhh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • odesy kullanıcısına yanıt
    Hocam haklisin illaki ama azaltma yontemi vardir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

ürün açıklamasının en altında kocaman kırmızı ile yazılan yazıyı okursan anlarsın hocam…

Alıntıları Göster

Biliyorum hocam ama ona rağmen kıçkırık bir soundbara 10k fiyat vermekten iyidir. Kalitesini bilmiyorum ama buna 2 küsür civarı amfiye de 2 lira saysak geriye sub kalır onu da 1 küsüre bulursak 5-6k civarına giriş seviyesi 5.1 setup olmaz mı?

Eger soundbar 10.000tl olduysa amfinin 2.000tl'ye bulunma sansi yok maalesef. Ikinci elde bile sony/philips avr'ler disinda 15 senelik avrler 1500'den basliyor. Su anda en ucuz satilan avr 4500tl sanirim piyasada kaldiysa.

Neyse ki soundbarlarin genel fiuat duzeyi 10.000tl degil. Amiral gemileri disinda stoklar eriyene kadar 5.000tl alti modellere ulasmak mumkun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Avr’li sistem kullanırken ilk aldığım sistemdi. Ses kalitesi ilk defa avr setup yapanlarlar için idare eder cinsten. İlerisi için vasat bir kalite.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Listeriatros

Q950a ile ilgili ilk deneyimlerin çok iyi. Film atmosferini çok iyi veriyor. Keşke müstakil evde otursaydım diye düşündürüyor. Sistemin hakkını vermek için şart gibi. Bass lar çok iyi. 24 hz den itibaren geliyor kabaca benim duyabildiğim. Eşim normal izlediğimiz filmleri tekrar açınca, derin gelen seslerden korktu biraz. İnsan daha önce duymadığı sesleri duyunca garipsiyor. Hi fi sistemi olan arkadaşım da çok beğendi. Özellikle kendi test için dinlediği bir çok şarkıyı dinledik. Gerçekten müzik için de çok iyi. Fiyat olarak ucuz olmasa da Kef LS 50 wireless 2 almayı düşünen benim için, aynı paraya LG OLED55CX6, Samsung Q950a ve PS5 alınca daha bir içime sindi. Ben eski bir LG 5.1 sinema sisteminden geldiğim için çağ atlamış gibi oldum. Daha yeni model sahibi arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır elbet.

Kefin fiyatı bokunu çıkarmış ama gece ile gündüz gibi fark eder bunun yerine tv soundbar ve ps5 aldım demek biraz züğürt tesellisi olmuş 

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Buna da şükür. Ne diyim.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

Anladım doğrudur amfiler de uçmuştur fiyat anlamında tabi. Sonuçta eğlence ürünü olduğu için üstünde tonla vergisi bile vardır dolar kurundan hariç.

• sardemir kullanıcısına yanıt

Anladım o ses kalitesi zaten uçsuz okyanus gibi sonu gelmiyor hep daha kalitelisi oluyor.

• Dostlar SWA-8500S geldi, SP-200 ile kurulumunu yaptım hoş görünüyorlar. Yarın da Samsung Q800T gelecek. Ancak satan arkadaş Soundbarı Teknosa'dan TV ile beraber kampanya kapsamında 6 ay önce satın aldığını ve Soundbarla beraber fatura gönderemeyeceğini, Samsung yetkili servisin çağrılması halinde ürünü kurup garantiyi başlatacaklarını söyledi. Fakat aklıma takıldı, eve gelen servis bi garanti ya da satın alım makbuzu falan görmek istemez mi? Yoksa kutunun içinden bununla ilgili bir belge zaten çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 27 Eylül 2021; 19:34:56 >
  • faturanın fotokopisini göndersin yoksa nasıl kurup başlatacak ki servis ya da piyasaya çıkışından başlatı garanti kaybın olur

• https://www.epey.com/ses-sistemi/karsilastir/616305-628452-641316/samsung-hw-q70t-tk_lg-snh5_grundig-gsb-950/

sizce bunlardan hangisi daha mantıklı bir cihaz ?

genellikle film izlemek için kullanılacak çok büyük bütçeler ayıramayacağım yardımcı olursanız sevinirim,kendi çapımda araştırmalarım sonucu bu üçünü buldum.

• Merhabalar. Mevcut rakamlar ile alternatifler bulmak çok zorlaştı ancak, ben haberi olmayan kişiler için LG nin yeni çıkardığı SP9YA model Soundbarını gündeme getirmek istedim. 5.1.2 kanal ve 520w olan bu cihaz tüm yeni teknolojileri destekliyor ve fiyatlaması sanırım SN11R nin de altında olacak. Dilerim Türkiye getirme durumları olur. 4K Passthrough (HDCP 2.3) desteği olması gibi avantajları söz konusu.

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.