Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdinc222 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.420
Cevap
472
Favori
1.645.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #45
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene lg sk9y almayı düşünüyordum öyle kaldı şimdi bir baktım o model bitmiş yenileri gelmiş yeniler cokmu daha iyi o modele göre bilen varmı. 55b7 için bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam lakin yurt dışı amazon 90euro 100 euro gibi fiyatlarla satış yapıyor amazon fr de mesela 1000 tl ama türkiye teslim dediğimiz anda fiyat 2130 tlye çıkıyor buda kit için ağır düşüyor düşüncem 1200 civarlarında türkiye satışını açarsa çok sayıda satacağını düşünüyorum çünkü sn11 çııkmadan önce bir çok sl10 sl9 sl8 satışı yapıldı tabi daha sk8.9.10 serisi var bunlara kit almak istiyen çok öyleki muhtemelen buradaki bir arkadaşımız satışa koyduğu cihazın notuna çok sayıda arayan oluyor spk8ler ayrıca satılmayacak yazmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demir 03 D kullanıcısına yanıt

Pandemi suresince uygulanan yuzde35 vergi devam ediyor. Disarda 100eur olan cihazin normal vergisine yuzde 35 ekleniyor. Bir de kar marji olunca 1500tl alti zaten cok mumkun degil. Disturbitor harici ithalatin sartlarini bilmiyorum ama lg zaten ulkemizde subvanseli fiyat uyguladigindan daha ucuza getirmeleri cok zor. Ayri satmayanlardan biri de benim mesela. Gerci bende spk8 yok spj4 var ama yine de set olarak satmak daha dogru geliyor bana. Ayri iateyen 15 kisiye ulasmistir.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Ya nasip bakalım keşke lg bi süspanse mucizeside arka kitlerinede yapsada bizde alkışlasak düşünsene şöyle 1000 tl ye arka kitlerle pazara giriş yaptığını. Neredeyse sırf arka kitleri yanında ve atmosluda olduğu için sn11 e geçecektim. O cihazda çok uzun odama uyumu olmayacağı için almamıştım hala kafamda deli sorular bi daha girerse satışa alsam mı diye şimdi sl8y var tam benlik odama yakışıyor ama arka kit olmaması işi sıkıntıya sokuyor hayırlısı beklemeye devam edicez

• josh-r J kullanıcısına yanıt

evet bende öyle yazdım zaten 5.1.2 spk8 ler ile uyumlu. farklı bişey demedimki .sitesindede 3.1.2 spk 8 ler ile 5.1.2 yazıyor.

• arka kitlerin yeri için 70 di 90 dı 120 yüksekdi derken (bi kaç yerde de sanki iyi atmos etkisi içi tavan yüksekliğinin yarısı kadar konumlandırabilirsiniz diye okumuştum, yukarı bakan hoparlarlör için) bu konu bana biraz göreceli geldi bende yukar aşağı haraketli bi altlık yaptım. yükseklige kara veremeyenlere fikir verebilir yapılış aşamasındada birkaç resim yüklüyorum kendinizde yapabilir veya yaptırabilirsiniz

normal zamanda perdenin arkasında üst tarafa duracak çocuklar falan sıkıntı çıkarmasın diye , film izlerken uygun konuma alıcam. en alçak 80 cm, en yüksek 138 cm hoparlör tablaya alttan vidalı ve 90 derece dönebiliyor. tam köşeye kanalı koyup kabloyu gizledin tam kablosuz arka kit oldu :)
    (ama şimdide amblight lara bişey düşünmek fikirlere açığım)

• Anker soundcore infiniti pro 2.1 kullanan varmı arkadaşlar, ürün yorumlarınız nasıl

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    Çok güzel çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem038

Anker soundcore infiniti pro 2.1 kullanan varmı arkadaşlar, ürün yorumlarınız nasıl

bikaç sayfa geriye gidip okursanız baya bir yorum vardı sorduğunuz ürün ile ilgili

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hb dan sipariş verdim indirim vardı umarım pişman olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

arka kitlerin yeri için 70 di 90 dı 120 yüksekdi derken (bi kaç yerde de sanki iyi atmos etkisi içi tavan yüksekliğinin yarısı kadar konumlandırabilirsiniz diye okumuştum, yukarı bakan hoparlarlör için) bu konu bana biraz göreceli geldi bende yukar aşağı haraketli bi altlık yaptım. yükseklige kara veremeyenlere fikir verebilir yapılış aşamasındada birkaç resim yüklüyorum kendinizde yapabilir veya yaptırabilirsiniz

normal zamanda perdenin arkasında üst tarafa duracak çocuklar falan sıkıntı çıkarmasın diye , film izlerken uygun konuma alıcam. en alçak 80 cm, en yüksek 138 cm hoparlör tablaya alttan vidalı ve 90 derece dönebiliyor. tam köşeye kanalı koyup kabloyu gizledin tam kablosuz arka kit oldu :)
    (ama şimdide amblight lara bişey düşünmek fikirlere açığım)

vallahi bravo ölsem elimden gelmez böyle şeyler

• eyvallah üstad. ya yeterki müsait yerle bikaç alet olsun ilgi alanınıza giriyorsa biraz uğraşıldımı oluyor zaten. raf aldım olmadı ,sehpaya koydum içime sinmedi, ayaklık alsam yada mobilyacıya yaptırsam bi dünya para, birazda mecbur kaldınmı oluyur

• @srknzr elinize sağlık hocam. çok güzel olmuş. 2. versiyonunu bekliyoruz. uzaktan kumandalı yükseltme alçatma geliştirmesi...

fikir vermesi açısından :

https://www.motorobit.com/urun/step-motor-surucusu-yon-ve-hiz-kontrollu-kumandali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 5 Ekim 2020; 12:7:39 >
  • valla üstad hiç olmadı şimdiya😁 zaten aldığımdan beri yok tv nin önü kapandı alt parça yap, hd ses için box ile uğraş, yok arka kitler derken daha ağız tadı ile bi film seyredemedim tam işim bitti derken senin bu fikir (çok hoşuma gitti bunu yapmadan duramam ben, tesadüt ya elimdede parçalar var geçen sene almıştım 3d yazıcı vs yapmak için)

ama böyle şeyler ile uğraşmak çok hoşuma gidiyor bi kaç işim var onları halledip buna girişirim bi akslik çıkmazsa bittiğinde paylaşırım. fikir için teşekkür ederim.

• @srknzr vallaha süper denk gelmiş :)

çalışmalarınızın devamını bekliyoruz merakla hocam.

• Sn11 için medaimark gittim geçen gün, stok yok, ayrıca internet satışlarından dolayı eksi stok düşmüşler. Vatanda vs de bilgisi olan zaten yok. LG Türkiye’n birisi gümrükten dolayı sıkıntı var dedi. Bilen duyan olursa haber ederse güzel olur, evkurdan almadık pişman olduk.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sportway -- 8 Ekim 2020; 12:10:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sportway S kullanıcısına yanıt

İyi fiyat. Yeni fiyatı 5300 tl cihazın. Almamış olsam değerlendirirdim. İyi satışlar.

• Şansa bak..
    Mediamarkt beni bekliyormuş 😂
    Bitmeden almayı düşünen arkadaşlar değerlendirsin.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sn11r-dturllk-770w-soundbar-siyah-1211145.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sportway S kullanıcısına yanıt

Muhtemelen bitmiştir. Stok -1'di, 3 adet gelecekti. Ben de aldım ama gelir mi gelmez mi bilmiyorum 😀

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.