Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byvolte Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (5 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
16.701
Cevap
238
Favori
851.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1449
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 238
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eiskent (1562 mesaj) sadays (984 mesaj) josh-r (675 mesaj) WatchAndLearnn (595 mesaj) srknzr (403 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7424 mesaj) Mobil (5696 mesaj) Tablet (288 mesaj) (1 mesaj) Mini (757 mesaj) Uygulama (1848 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Urun cikti stok tukendi. Yeniden stoklara girmesi bekleniyor. Zaman belirsiz. En basit anlami ile sn11'in arka surround hoparlerri paketin icinde.

Bahsettiğiniz stoğun tükenme süresi bir kaç ay önceyse muhakkak zamlı gelecektir. Şu anda Vatan Bilgisayar'ın stoksuz hali 4999 tl olarak gözüküyor. Sanırım iki surround uydu için o kadar fark vermeye değmez. Trendyol'dan SL10Y modelini 3699 tl'ye alma şansım var. Ne diyorsunuz?

Ayrıca SL10Y'yi yetersiz bulursam arka hoparlörle harici olarak hangi marka modelle alıp destekleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 2 Ekim 2020; 20:56:15 >
  • Er
    3 Mesaj

merhaba arkadaşlar evde film izleyecegım bir cihaz arıyorum .cok para verecek butcem yok 24 m2 salonum var . bana fiyat performans cıhazlarından yazabilir misiniz?

Hep ust duzey cıhaz konusulmuş cok buyuk paralar sn11 vs .

yardımcı olursanız sevınırım

• Binbaşı
    1189 Mesaj

Sl10y nim arka uyduları tr de satılmıyor amazondan sipariş geçmek gerek samsungun 8500s leri ara ara geliyor n11 ve boss bilişime.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    the flying dutchman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Sl10y nim arka uyduları tr de satılmıyor amazondan sipariş geçmek gerek samsungun 8500s leri ara ara geliyor n11 ve boss bilişime.

Anladım hocam. Son bir soruyla bitirmek istiyorum.

LG SL10Y mi yoksa Samsung HW-Q80 mi daha doyurucu sese sahip?

• Binbaşı
    1189 Mesaj

Ikisini de kullanmadim hocam. Q70r kullandım 6 ay boyunca arızası olduğu için tamir istedim yedek parça olmadığı için iade aldilar. Ses kalitesi muazzamdı harman kardonun. Q800t subwoofer olarak aynı. Harman kardon imzası var ise içinde çok kalitelidir. Tek soundbarin atmos performansı düşük biraz. Ve tasarımı çok hoşuma gitmedi benim. Q800t üzmez diye düşünüyorum. Denemeden bilemeyiz ama deneme şansın var ise mağazalarda denemen gerek. Sl10y kullanan çok kişi var gördükleri zaman tecrübelerini yazarlar.

Saygılar.

|
    |
    the flying dutchman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Shield -55GX - Sn11r bağlantısı ile true HD film izlerken seste kopma oluyordu muhtemelen hdmi 1.4 kablodan oluyordu. Bugün paugge 2.1 kablo aldım, bir tane önceden sn11r ile TV arasında vardı. Yeni kabloyu shield - sn11r- TV yaptım bağlantıyı fakat önceden shield TV sn11r şeklinde iken bağlantı, Dolby Vision varken şuan nedense dolby vision u görmüyor shield. Bu sorunu yaşayan oldu mu başka. Acaba sn11r dolby vision passthrough yapamıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

Hdr10+ yapmıyor diye biliyorum yabanci videolarda böyle söylemislerdi ama vision destekliyor diye hatırlıyorum.

|
    |
    nurullah390 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3338 Mesaj

Kisacasi Dolby vision ekrana yansiyan renklerin daha kaliteli hali diyebiliriz.tvde dolby vision varsa izlediginiz videoda dolby vision varsa cihazda destekliyorsa vision gorursunuz diye biliyorum.

|
    |
    nurullah390 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3503 Mesaj

selam arkadaşlar 65tu8000 tv için dolby atmos destekli sondbar bakıyorum sl9y veya sl10y hangisini tavsiye edersiniz ? tv özelliklerinde dolby destekli ses cihazı bağlarsanız bu seçeneği aktif edin gibi bi menü var.. bunun dışında tv atmos vermiyor zaten... nasıl bi yol izlemeliyim sl9y işimi görür mü bu konuda ?

• Yüzbaşı
    432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Sizin sipariş konusunda bir gelişme var mı hocam?

Alıntıları Göster

Haftaya Türkiye'de olacakmış ürün dediler.

• Yarbay
    4796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

selam arkadaşlar 65tu8000 tv için dolby atmos destekli sondbar bakıyorum sl9y veya sl10y hangisini tavsiye edersiniz ? tv özelliklerinde dolby destekli ses cihazı bağlarsanız bu seçeneği aktif edin gibi bi menü var.. bunun dışında tv atmos vermiyor zaten... nasıl bi yol izlemeliyim sl9y işimi görür mü bu konuda ?

hocam

tv dolby atmos sesi işlemeden (passthrough) soundbara aktarabilirse.

iki modelde işinizi görür.

• Onbaşı
    33 Mesaj

Hocam, Samsung SWA-9000S için ne kadar fiyat aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaatasoy -- 3 Ekim 2020; 13:51:49 >
    |
    |
    Snakef1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    247 Mesaj

Sıkıntı orada zaten. Üçü de dolby vision ama nedense göstermiyor.

|
    |
    baris007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafaatasoy

Hocam, Samsung SWA-9000S için ne kadar fiyat aldınız?

1265 TL ye sipariş etmiştim.

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Spk 8 leri siparişten kaldırmışlar ben 15 gündür takip ediyordum hep 9 gün sonra teslim yazıyordu şimdi tükendi diyor

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Lg nin güzel yanı soundbarlar için bize çok yarayan iyi fiyat politikası olması aynı politikayı spk8 arka kitler içinde yapsada bi alkışda elinde lg sound bar olanlardan alsa

|
    |
  • Yarbay
    3503 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam

tv dolby atmos sesi işlemeden (passthrough) soundbara aktarabilirse.

iki modelde işinizi görür.

Alıntıları Göster

Hocam peki sl9 sl10 dan eksiği nedir ? Apartmanda oturuyorum eğer bas siddeti falan ise önemli değil çok fazla ... neyi kaybetmiş olurum sl10y almaz isem ?

• Yüzbaşı
    674 Mesaj
    vay arkadaş kimse sn8y düşünmüyormu? sl9 ve 10ndan sonra çıktı hdmi 2.1 ve bluetooth 5 diğerlerine göre artıları. 5.1.2 ve spk8 uyumlu. daha sıfır sayılır en azından forumdan bi arkadaşa daha ii olur

• Yarbay
    4796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Hocam peki sl9 sl10 dan eksiği nedir ? Apartmanda oturuyorum eğer bas siddeti falan ise önemli değil çok fazla ... neyi kaybetmiş olurum sl10y almaz isem ?

Alıntıları Göster

hocam

sl9y de ayrı bir center hopörlörü yok 4.1.2 olarak geçiyor.

sl10y 5.1.2 olarka geçer ayrı bir center hopörlörü olduğu için.

birde sl9y de tek hdmi girişi mevcut. sl10y de 2 hdmi girişi var.

sl10y kullanmadım ama 9 ay kadar sl9y kullandım

şimdi de sn11r kullanıyorum.

center olarak hiç bir eksikliğini görmedim sl9y nin.

bütçenize göre tercih edebilirsiniz ikisinden birini ikiside bence üzmeyecek keyifle kullanılacak cihazlar.

• Yarbay
    4796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

vay arkadaş kimse sn8y düşünmüyormu? sl9 ve 10ndan sonra çıktı hdmi 2.1 ve bluetooth 5 diğerlerine göre artıları. 5.1.2 ve spk8 uyumlu. daha sıfır sayılır en azından forumdan bi arkadaşa daha ii olur

hocam sn8y

5.1.2 değil 3.1.2

arka kitler spk8-s ler sl ve sk serilerini de destekliyor.

sn8y 3.1.2

sl9y 4.1.2

s10y 5.1.2

spk8s ile kombinasyonu

sn8y + spk8s 5.1.2

sl9y + skp8s 6.1.2

s10y + spk8s 7.1.2

oluyor.

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.