Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrserkaan42 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.420
Cevap
472
Favori
1.645.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba LG NB3530A soundbar 'ı az önce kargodan teslim aldım ve hemen kurdum.Önce optik kablo ile çalıştırdım sonra olayı çözünce kablosuz bağlantısını yaptım.henüz iyi bir film yada müzik dinleyemediğim için fazla yorum yapamayacağım.normal müzik kanallarından dinlediğim kadarı ile güzele benziyor.televizyonum LG 55860V ile tam uyumlu olmasıda çok iyi.acaba bu cihaza yada tv ye başka bir ses sistemi de ekleyebiliyormuyuz.5+1 gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_alkan

merhaba LG NB3530A soundbar 'ı az önce kargodan teslim aldım ve hemen kurdum.Önce optik kablo ile çalıştırdım sonra olayı çözünce kablosuz bağlantısını yaptım.henüz iyi bir film yada müzik dinleyemediğim için fazla yorum yapamayacağım.normal müzik kanallarından dinlediğim kadarı ile güzele benziyor.televizyonum LG 55860V ile tam uyumlu olmasıda çok iyi.acaba bu cihaza yada tv ye başka bir ses sistemi de ekleyebiliyormuyuz.5+1 gibi ?

tabii..tv ye hdmi ile ekleyebilirsiniz...? hakan kardeş..benim tv de 55 la 860 v......2 yukarıdaki mesajımı okursan..ben bir türlü optic bağlantı yapamadım...kısaca özetlermisin optic bağlantıyı....benim yaptıklarımdan farklı bir şey varmı...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 12 Kasım 2013; 12:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_alkan

merhaba LG NB3530A soundbar 'ı az önce kargodan teslim aldım ve hemen kurdum.Önce optik kablo ile çalıştırdım sonra olayı çözünce kablosuz bağlantısını yaptım.henüz iyi bir film yada müzik dinleyemediğim için fazla yorum yapamayacağım.normal müzik kanallarından dinlediğim kadarı ile güzele benziyor.televizyonum LG 55860V ile tam uyumlu olmasıda çok iyi.acaba bu cihaza yada tv ye başka bir ses sistemi de ekleyebiliyormuyuz.5+1 gibi ?

tabii..tv ye hdmi ile ekleyebilirsiniz...? hakan kardeş..benim tv de 55 la 860 v......2 yukarıdaki mesajımı okursan..ben bir türlü optic bağlantı yapamadım...kısaca özetlermisin optic bağlantıyı....benim yaptıklarımdan farklı bir şey varmı...?

tv den gelen optik kabloyu cihazın arkasındaki 1 girişine bağladım,3530'un kumandasından optıcal tuşuna basıp tv ile eşleştirdim.kablonuzdamı problem var acaba ,yada kablo yerine tam oturmadımı ?

• bende bunlsrı düşünüyorum....neredeyse optic kabloyu kıracağım..ittirmekten....şöyle çıt diye seste şıkmıyor ama....
  • tabii ayarlar menüsünden...ortada çıkan tv resminde.....ses çıkışını tv hoparlörlerinden....optic çıkışa getiriyorsun....başkada bir şey yok zaten
  • quote:

tabii ayarlar menüsünden...ortada çıkan tv resminde.....ses çıkışını tv hoparlörlerinden....optic çıkışa getiriyorsun....başkada bir şey yok zaten

Evet birde o var :)
  • arkadaşlar yeni bir optic cablo ile işi çözdük..herkese teşekkürler..(15 tl....)
  • arkadaşlar elimde sony dz 740 sistem var bunu satıp bu cihazdan almak istiyorum tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

arkadaşlar elimde sony dz 740 sistem var bunu satıp bu cihazdan almak istiyorum tavsiye edermisiniz

valla sesi dinlemen lazım..bence 740 ile aynı sayılır ses.....yani vasat...
    zaten 740 ....2 senelik cihaz satsan 300 tl zor eder...birde para koyacaksın üstüne..740 da baslar biraz daha tok...birde en azından ön arka kolonlar var....soundbarda dizayn olarak şık....arka hoplar kablosuz.....telefonu falan bt ile bağlayabiliyorsun...v.s böyle özellikler var...
  • quote:

quote:

arkadaşlar elimde sony dz 740 sistem var bunu satıp bu cihazdan almak istiyorum tavsiye edermisiniz

zaten 740 ....2 senelik cihaz satsan 300 tl zor eder...birde para koyacaksın üstüne..740 da baslar biraz daha tok...birde en azından ön arka kolonlar var....soundbarda dizayn olarak şık....arka hoplar kablosuz.....telefonu falan bt ile bağlayabiliyorsun...v.s böyle özellikler var...

Ses vasat mı ?

Bence oldukça başarılı,

• Fiyat avantajı oluşursa Sony BDV-E190 da aklımda. fakat açtığım konuya cevap gelmedi.
    Sizce bu iki ürün arasında fiyat olarak avantajlı olabilecek Sony BDV-E190 mi daha doğru olur, yoksa 3530A mı?
  • quote:

quote:

okey hocam bende aynısını düşünmüştüm tşkr

• ganeja kullanıcısına yanıt
    bence iPhone v.s. ile kullandıktan sonra bağlantıyı kesmeden vermiyor... telden ses bağlantısını kes... bi bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 12 Kasım 2013; 22:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueall

quote:

quote:

Ses vasat mı ?

Bence oldukça başarılı,

Demekki kisiye gore degisiyor...bu paraya bu kadar oluyor diyelim...cihazda pesler ve midrange ağırlığı var..range bayağı dar...ama sonucta sadece tv icin alındı. ..sizin düşüncenizede tabii saygı duyarım...
    Birde müziği akfif bas reflex bose 601 kabinlerle dinliyorum..tabii o da biraz etkiliyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    TV'de gelen minik şeylere göre ses daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Fiyat avantajı oluşursa Sony BDV-E190 da aklımda. fakat açtığım konuya cevap gelmedi.
    Sizce bu iki ürün arasında fiyat olarak avantajlı olabilecek Sony BDV-E190 mi daha doğru olur, yoksa 3530A mı?

Soundbar alın derim.....190 bayağı zayıf. ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apartman hayatında saundbar gercekten yeterli ve mantıklı gelıyor..
    lg ve samsung arasında kaldım kararsızım..?
  • LG NB3530A..........................Çıkış gücü(RMS) (W) : 300..............599,00 TL
    SAMSUNG HW-F450...............Çıkış gücü(RMS) (W) : 280................699,00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: serindurus0101

LG NB3530A..........................Çıkış gücü(RMS) (W) : 300..............599,00 TL
    SAMSUNG HW-F450...............Çıkış gücü(RMS) (W) : 280................699,00 TL

n11 den 499 tl ye aldım lg nb3530a 'yı...
  • serindurus0101 S kullanıcısına yanıt
    LG daha iyi... daha güçlü daha ucuz...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.