Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
36.443
Cevap
515
Favori
1.766.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baris hocam kısa zamanda yatar sizinde sorun olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt
    Onlar senin kadar hızlı değil :) Tsk ederım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bladeharun kullanıcısına yanıt
    Yok doğru ben yanlış yazmışım :) 2.750, 2.750, 2000 şeklinde olmadı mı kartlara ben anlamadım sizin ilk yazdığınızı?

• *planet* kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunu almıştım.

• BsalihBjk B kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek,
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    3 kart veriyorlar hocam. Servis 2500’er ₺ yüklendi dedi ancak 2750,2750,2000 yüklemişler.

• bladeharun kullanıcısına yanıt
    Kurmaya gelen servisler Hdmi den tv bağlamaz Bt den bağlar üstün körü iş yapar hocam, nitekim verdiği bilgide kurduğu kadar olmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Gitti 250₺

• BsalihBjk B kullanıcısına yanıt
    aynısı benim başıma geldi ya bugün. Tekrar mail atın dediler. “Hamza bey’in dikkatine” konulu. Hamza maillerine bakmıyor galiba :) Mail ulaştı mı diye aradım çağrı merkezini başka birime aktardı 15 dk bekledim bağlanmayınca kapattım telefonu.

• fatih_h kullanıcısına yanıt
    Ne meşhur Hamza beymiş 😂Sabah ofisde işim yok ararım 10 gibi

• zinedli Z kullanıcısına yanıt
    Duvarla aparat arasına 1-2 cm kalınlığında bir mdf yada tahta parçası koyulup, duvara da daha uzun vidalar ile monte edilirse hoparlörün daha aşağı eğilmesi için bir miktar mesafe kazanılabilir.

Tabii böyle bir uygulamada daha güzel bir görüntü için aradaki tahtayı da duvar renginde yada siyah renkte boyamak lazım.

Mecburi olarak hoparlörü yukarıda konumlandırmak zorunda kalacak kişiler için çözüm olabilir.

• Arkadaşlar online q990d alanların hediye kartları nasıl oldu? Bir arkadaş demişti tek kart geldi kargoyla diye bana da tek kart geldi sonraki süreç nasıl oldu bilgisi olan var mı?

Direk konuya yazayım herkesin işine yarasın.

Samsung Online sitesinden alınca tek bir kart geldi. Plus üyesi olmaya gerek yokmuş ama adımları izleyip limiti artırmak gerekiyor. Ben son adım olarak 1 lira ya da herhangi bir meblağ transfer etmeyince SMS geldi Samsung'dan, 7500 yatırmamız için limiti artırmanız lazım diye. Ben de konuda okuduğum aklıma geldi, 1 lirayı transfer ettim. 1 gün sonra da hesabıma 7500 lira yatmış. Yalnız SMS'le falan bilgi gelmedi, tamamen şansa ininal kart uygulamasına girince gördüm paranın yattığını.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kartı eklemek istediğimde böyle bi hata çıkıyor. Daha bugün teslim aldım. Sizde de böyle bir şey oldu mu?

SOUNDBAR [ANA KONU]

Hocam mesajı görmemişim. Şimdi farkettim.
    Kırılmadı. Hoparlöre takılan ve duvara takılan iki ayrı parçadan oluşuyor. Bahsettiğiniz duvar tarafındaki parçası. O hoparlörü söktük, servise gitti. İçindeki dişli pul da görünsün diye ayrıca öyle çektim. Amazon daki fotolarda o yok. Sağ/sol açı verdikten sonra sağlam duruyor. Pul iyi düşünülmüş. Plastik dişli de yapabiliyorlar bazıları.

İşte adımları tamamlayın, zaten limit artırma için mecburen yapacaksınız. Yanlış hatırlamıyorsam kimlik ön/arka tarama, kendi yüzümü tarama, email onayı falan bayağı angarya iş yaptım. Hangisi plus içindi hangisi onay için hatırlamıyorum.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Benim için açısı kurtardı. Ama daha geniş açı ihtiyacı olanlar için, dediğiniz gibi, değerlendirilebilir.

• Arkadaşlar inial kayıt yaptırmadan yüklenen paraları kullanamıyor muyuz bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak beye soundbar konusunda verdiği bilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim,

• fatih_h kullanıcısına yanıt
    Şimdi aradım konuştum şu anda da Hatice Hanım sürecimle ilgileniyormuş arayacaklarmış beni başka müşteriyle konuşuyor muş şu an özellikle de söyledim sizin hamza bey bizim forumlarda meşhur oldu diye herkese fatura diye arayıp ilgilenmiyor dedim😂

• 
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.