Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
36.443
Cevap
515
Favori
1.766.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• @Burak_Keskin06 hocam hanımı ikna ettim :). LG C2 TV'imde kullanmak üzere soundbar ımı değiştiriyorum.

-S95TR yorumu çok gördüm. sizin yorumunuz önemli. 990D ile kıyaslarsanız benim TV için hangisini önerirsiniz.

-soundbar montaj için duvar kiti alsam, aynı TV leri servis nasıl duvara asıyorsa bu soundbar'ı da asarlarmı?

-apartmanda yaşıyorum. kısık ses performansı nasıl? çoğunlukla netflix de akşam saatleri düşük ses atmos içerik izlemek istiyorum.

fiyatlarınıda iletirseniz ikisinden biri için alım yapalım.

bu vesile ile geçen sene TV'im için uyumlu diye vatan bilgisayardan aldığım LG SC9S ve arka kitleri satılık oluyor. arka kit bulunması çok zor. ben çok zor buldum ve pahalıya almıştım :( bu detayıda veriyim :)

• radyohead R kullanıcısına yanıt
    Hocam pm'dem yazıyorum size
  • Merhaba,

Q800D için bir bilgi var mıdır ? ne zaman stoğa girecek vs

yurtdışından 190 euro civarına 9500s almıştım, şu anda Q700A ile birlikte kullanıyorum. Q800C veya Q800D ye yükseltme niyetim var.

• GAJU kullanıcısına yanıt
    Hocam sipariş geçildi ay sonuna doğru stoklara girmiş olur,
    15 bn civarında fiyatı olacak bilginiz olsun.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

satın aldım. bende katıldım aranıza. :) teşekkür ediyorum burak beye desteği için.

sanırım alanlar bir update yapıyordu. onu yapmam gerekecekmi? OTA update oluyor mu yoksa.

LGSC9S+arka kit almak isteyen özelden yazabilir ;)

• Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • radyohead R kullanıcısına yanıt
    Babür hocam SAMSUNG HW-Q990D ürünüz hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
    10.06.2024 kargo çıkışınız yapılacak bilginiz olsun.
  • q990d arka hoparlörler için aldığım şu aparat vasat kalite ama iş gördü.

ödenen parayı hak ediyor.

yukarı aşağı sağa sola ayar mümkün ama çok da açılı değil, duvardan çok uzaklaştırmıyor hoparlörü.

(bu arada q990d cihazla bir önceki hwq70r+ swa8500 karşılaştırma ayrıca yazacağım)

SOUNDBAR [ANA KONU]
    SOUNDBAR [ANA KONU]amazon
    Cozycase 2 Adet Hoparlör Duvara Montaj Braketleri - Ayarlanabilir Uydu Hoparlörü Duvara Montaj Kiti | Dönebilen | Surround Ses Hoparlörleri için Eğilebilir, 3,5 kg'a kadar dayanabilir, Siyah
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0B38PV833?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

SOUNDBAR [ANA KONU]

SOUNDBAR [ANA KONU]

SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oly1786 -- 9 Haziran 2024; 13:37:23 >

• Gayette güzel olmuş hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Samsung swa-9500s uyumlu oluyormu hocam Q800D için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockwar kullanıcısına yanıt

Evet hocam 2024 modeller ile uyumlu.

• merhaba arkadaşlar soundbar konusunda pek bilgim yok eve yeni tv aldım yeni tv alınca soundbarda eklemek istiyorum ama 2 model arasında kaldım tv samsung

samsung hw-990c soundbar ve JBL bar 1000 veya 1300 yada sizin önerebileceğiniz bir soundbar varsa sevinirim bir diğer sorumda samsunglarda hw-990b-d-q-c bunlar ne anlama geliyor alfabeyi sıralayacaklar heralde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Private00 -- 9 Haziran 2024; 4:20:25 >
  • Private00 P kullanıcısına yanıt

harfler üretim yılını gösteriyor.2024 d , sonrası geriye sayın

• Private00 P kullanıcısına yanıt
    990 modelin serisinin genel adı. 990 öncesi Q harfi, Q-Simphony yani Samsung televizyonların hoparlörleri ile senkronize çalisabilecegini gösteriyor. 990 sonrası B 2022, C 2023 ve D 2024 modeller.

• Samsung 7500 lirayı ininal karta yüklemiş. Mesaj atıp haber bile vermediler ilginç bir şekilde. Karttaki bu paranın 1 ay içerisinde harcanması gerektiğini okumuştum buralarda, sizlere o şekilde SMS ya da mail ile bilgilendirme mi yaptılar?

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    1 ayda kullanman lazım Samsung tan yatan 1 tl bile kalsa içinde Geri çekiyorlar 3 tl vardı bende Q990C den aldığım 3 tl geri almışlar :))

Bana mesaj gelmişti.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bizde daha tık yok 3 hafta doldu. Pazartesi bi dürteyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.