Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Justtsem Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
33.437
Cevap
473
Favori
1.646.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitgraphic

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

quote:

bu soundbarlarda sesi çok açmasan bile surround u tam hakkıyla veren marka hangisi? yada varsa marka model?
    çünkü genelde herkes artık apartmanlarda oturuyor o yüzden zaten istesekte anormal ses açamayız ama
    fazla açmadanda o hissedilen surround etkiyi en iyi veren sizce hangisi?

bence soundbar alan kişinin amacı surround elde etmek olmamalı,

zira belki atmos destekliler hariç tutulabilir sonuçta sesin kaynağı önünüzde, en fazla 7 cm yükseklğinde 1 metre uzunluğunda basıl bir metale sokuşturulmuş ufacık hoparlörlerden gelmekte.

yok efenim duvardan sekecekmiş yok tavandan sekecekmiş asla gerçekten arkanızda olan hoparlörün yerini tutmaz,

hadi sekti diyelim bakalım sizin ev bu sektirmeye müsaitmi.duvarların şekli geometrisi soundbarın durduğu yerin yüksekliği vb uygun mu?

o bakımdan bence soundbar alan kişinin önceliği surround etkisi değil , güzel ses veren cihaz bulmak olmalı.
    surround için daha sonra surround seti alarak meseleyi çözebilirsiniz.

hayırlı günler.

Hocam sizce soundbarlar kendi oluşturduğumuz hoparlör ve anfi sistemine ne kadar yaklaşabilir? Düzgün bir sistem oluşturalım desek kaç tl harcamamız gerekir bu avr li sisteme?
    Çünkü ses kısmında ben birkaç soru sormuştum bu işin üstdadlarına , bana kimse soundbar önermemişti.

kardeş az çok bilen birisi zaten avr sistemle soundbarı kıyaslamaz ama insanlar şunu ister
    avr kadar olmasa bile en iyi surround u hangisi veriyor? konuyu başka tarafa çekmekle konu uzar
    soundbarlarda en iyi surroundu veren hangisi? arkadaşın dediği gibi kabaca pahalı en iyidirden ziyade
    benim sorum markalar baz alındığında genel olarak hangisinin surround u daha iyi verdiği??

Konuyu başka yere çekmiyorum hocam sordum sadece neden? Çünkü forumda 5000 tl yi soundbara vermeyi göze alan arkadaşlar vardı . Ondan diyorum. Gerçekçi surround sesi bana göre hiçbir soundbar veremez şöyle olabilir samsungun surround wifi hoparlörleri var ondan alınıp gerçekçi surround alınabilir.

bende 5000 tl yi vermeyi göze aldım ama düşünüyorum apartmanda oturuyorum las 950 kullandım 1 yıl ama 100 olan max. sesini en çok kaça kadar açtım????
    tamam bazen fantazi yapıp 80 lere hatta 100 kadar getirdim ama 10-15 sn çünkü ben bile rahatsız oldum ..benimde nacizane sorum şu avr kadar olmasada :)
    bak tekrar diyorum avr kadar olmasada soundbarlarda o surround u en iyi veren marka yada model??? mesela birisi çıkar derki ben her marka modeli denedim
    olur ya ama işte şu markanın genelinde surround ve net sesleri veren budur diye.....

anlaşıcaz anlaşıcaz :)

şimdi bir kere terimde anlaşalım sen soundbardan avr deki gibi sağdaki kurşun sağdan gelsin, üstteki helikopterde salonun içinde dolaşsın istiyorsun doğrumuyuz?

yoksa kastın kaliteli güzel ses vermesi mi?

yada her ikisi mi?

bence en iyi surroundu hangisi veriyor için buradaki kısıtlı sayıdaki kullnıcı topluluğuna bakma,

güvenilir siteler var what hi fi avforums gibi yabancı diliniz varsa yada yoksada google translate ile buraları araştırın. reviewleri okuyun.

ve gene diyorum soundbar da surrund tan ziyade kaliteli sese yönelin. daha sonra 2 tane arka kablosuz hoparlör eklersiniz al sana surround.

surroundu yakalamak zor olabilir ama kaliteli ses üreten soundbarlar mevcut.

anlaşamadık :) peki bende samsung 65Q8C var o yüzden mantığım hw-ms6501 curved olanını almak senin aldığının curved olanı
    sen 3 sene avr li sistem kullanmışsınız o yüzden soundbarlar sizi kesmiyor orasını anladım...
    keşke birkaç model soundbar kullanmış olsaydın anlaşırdık:)

evet ilk kez soundbarım oldu daha önce bu hoparlörlerihttps://forum.donanimhaber.com/yamaha-ve-sony-ev-sinema-hoparlorleri-fiyat-dustu--128308693#128308693 ve en giriş seviyesinden bir pioneer amfi kullnıyordum.

çok ta memnundum; ama çocuk olunca bu tip büyük kablolu sistemler hem çocuk için zararlı olabiliyor, hemde çocuk onlar için zararlı olabiliyor :)

soundbara geçme kararı aldım akarı kokarı yok ; arkalardan ses gelmesin oda sorun değil.
    ama gelen ses iyi gelsin o önemli.

ilerde amazondan surround set almayı planlıyorum. o zaman daha güzel olacaktır.

hayırlı günler.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    amazondan yada başka yabancı siteden hayatımda hiç alışveriş yapmadım cesaret edemedim
    cesaret etsem samsungun bu ms serisinin hw-ms750 olanı var 11 hoperlölü olanı onu alırım valla hiç düşünmem
  • quote:

amazondan yada başka yabancı siteden hayatımda hiç alışveriş yapmadım cesaret edemedim
    cesaret etsem samsungun bu ms serisinin hw-ms750 olanı var 11 hoperlölü olanı onu alırım valla hiç düşünmem

Diger siteleri bilemem de, amazondan, saticisida amazon olan urunlerden hic korkma gozun kapali al.

Tek sorun garanti.

Yoksa urunden yana sorun olmaz

Hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Diger siteleri bilemem de, amazondan, saticisida amazon olan urunlerden hic korkma gozun kapali al.

Tek sorun garanti.

Hayirli gunler.

Onda da atmos destegi yok ama.

Derdin atmossa k950 alman lazim.

Duzelt yerine alintiya basmisim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 14 Ağustos 2017; 17:5:13 >
  • quote:

quote:

quote:

Tek sorun garanti.

Hayirli gunler.

Onda da atmos destegi yok ama.

Derdin atmossa k950 alman lazim.

Duzelt yerine alintiya basmisim:)

atmos derdim yok kardeş atmos alacak olsam yurtiçi hemde fiyatı onlara göre uygun olan lg sj9 alırım

• Samsung'un surroundu lg'den kesinlikle daha iyi. Hatta dect sistemlerle de yarisir diye dusuncemi ifade etmistim arkasindayim hala.

Lg'nin surroundu belki samsung tv kullandigim icin istedigim gibi degil. Konusma seslerini surroundlardan vermesi nedeniyle performans dusuyor. Daha dogrusu ornegin filmin efectlerinde ve muziklerinde guzel bir surround alinirken, konusmalar devreye girince ekolu bir ses gelmeye basliyor. Tabi hoparlorler aga bagliligi duragan degil hatasi alinma ihtimali var ki bu da keyfi bozan bir durum. Hoparlor o sirada devreden cikiyor devreye giriyor. Ben bu sorunu lan kablosu baglayarak astim sayilir ama hoparlorun kablosuz olmasinin anlami kalmadi.

Samsung'da bu sorunlar yok. Surroundlar efekt hoparloru olarak calisiyor. Ister orjinal 5.1 ses gelsin, isterse stereoyu kanallari dagitsin cok basarili diyebilirim.

Soundbar kismi da samsungun gorunus olarak cok guvenilir gelmese de; tok subwoofer ile 7501 gayet uyumlu ve kaliteli calisiyor.

Lg las950'nin cinema efecti ile sesini sinema salonlarindaki reklamlar bolumunde konusma seslerindeki arkadan basla guclenen seslere benzetiyorum.

Samsung 7501'i ise eq ayarlari yaparak kullandigimda ses efektleri devreden cikiyor. Bu sekilde cok temiz, puruzsuz, basin bir anda vurup geri cekildigi tonda ses almak mumkun.

Muhtelif zamanlarda ve hala onkyo, pioneer 921, sony str de 695 model anfiler ile 16 senedir sistem kurup degistirmisimdir.

Ses isinin sonu ve maddi bir limiti yok. Bu arada tonlarca para harcayip 300usd'lik sistemi begeneler de var. Bu da kulak zevki ipe alakali. 5.1 sinema efektini iyi almak icin kuvvetli subwofer is yapar ama konu muzige geldiginde 40 sene oncesinin lambali anfilerindeki tadi maalesef modern ciplerden almak pek mumkun degil.

Saygilarimla.

• Avr siz ve arka hoparlörsüz exellent seviyede surround sunan ürünler bulunmaktadır buna arkadan gelen seslerde dahildir yamaha ysp 2200/2500/2700/5600 bu özelliği ile "sihirli" sıfatı ile bile nitelendirilirler zaman zaman bunun yanında philips b5 e6 da exellent seviyededir jbl ve sony sounbarlarda bulunmaktadır ancak soundbarda gereken her detayı dinamik bir şekilde verebilen soundbar (bunu koreliler malesef beceremiyor) geniş bir sahne ile verdiği zamanda yeterli tatmini sunmaktadır çok iyi surround verip dinamizmi olmayan sinema sistemleride vardır bende arka hoparlör eklenebilen bir soundbar vardı ancak istediği kadar surround versin philips htl5140 daki dinamizm ve ayrıntıyı bulamadığım için tarihin tozlu rafına attım şimdi daha az surrounda yeterli genişlikte ses ve harika detay ve dinamizm çok daha keyif veriyor şimdi yamaha yas 207 yi bekliyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 16 Ağustos 2017; 22:44:54 >
  • arkadaşlar lg sj9 aldım evde denedim tam bir hüsran????? belki almayı düşünen olursa bilgilendirmek istedim
    bundan önce las 950 kullandım inanın sj9 yanında hikaye kaldı televizyonum 65Q8C inanın tv nin sesiyle hiçbir fark
    göremedim tamam sesler çok net temiz ama o sesi benim tv de veriyor samsung sağolsun bu Q serilerinde ses çıkışlarını çok güzel yapmış
    kısacası deneyimim şu las 950 de max. ses 100 dü sj9 da max. ses 40 eğer basları surround du hissetmek istiyorsan 20 nin üstüne çıkman gerekiyor ki
    oda hem seni hemde insanları rahatsız ediyor ben las 950 de 10 ses seviyesinin üstüne çıkınca bile bass ları diğer sub.ları hissediyordum
    ama sj9 da hissedemedim saatlerce denedim tv kanalalrında dts filmlerde hatta youtubeden atmos müzikleri indirdim inanın tam hayal kırıklığı
    atmos videoyu izliyorum inanın bırakın kendinizi orada hissetmeyi tv denmi geliyor ses ses sistemindenmi anlamıyorsunuz
    hatta bazen yakına gittim acaba bu ses tv denmi geliyor diye baktım yok ses sisteminden. lg sj9 beni hayal kırıklığına uğrattı demekki her yeni çıkan
    eskisinden iyi olmuyormuş çabalarımla geri iade ettim ama şimdi bi kere şu atmos falan hikaye ama artık soundbar alırmıyım alırsam ne alırım
    korkmaya başladım ..lg las 950 ile 700 w 7+1 büyük hoperlörlü bi barın ardından incecik bir bar 500 w max. ses 40 olan bi barla sınıfta kaldı benim gözümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitgraphic -- 18 Ağustos 2017; 9:54:18 >

• quote:

arkadaşlar lg sj9 aldım evde denedim tam bir hüsran????? belki almayı düşünen olursa bilgilendirmek istedim
    bundan önce las 950 kullandım inanın sj9 yanında hikaye kaldı televizyonum 65Q8C inanın tv nin sesiyle hiçbir fark
    göremedim tamam sesler çok net temiz ama o sesi benim tv de veriyor samsung sağolsun bu Q serilerinde ses çıkışlarını çok güzel yapmış
    kısacası deneyimim şu las 950 de max. ses 100 dü sj9 da max. ses 40 eğer basları surround du hissetmek istiyorsan 20 nin üstüne çıkman gerekiyor ki
    oda hem seni hemde insanları rahatsız ediyor ben las 950 de 10 ses seviyesinin üstüne çıkınca bile bass ları diğer sub.ları hissediyordum
    ama sj9 da hissedemedim saatlerce denedim tv kanalalrında dts filmlerde hatta youtubeden atmos müzikleri indirdim inanın tam hayal kırıklığı
    atmos videoyu izliyorum inanın bırakın kendinizi orada hissetmeyi tv denmi geliyor ses ses sistemindenmi anlamıyorsunuz
    hatta bazen yakına gittim acaba bu ses tv denmi geliyor diye baktım yok ses sisteminden. lg sj9 beni hayal kırıklığına uğrattı demekki her yeni çıkan
    eskisinden iyi olmuyormuş çabalarımla geri iade ettim ama şimdi bi kere şu atmos falan hikaye ama artık soundbar alırmıyım alırsam ne alırım
    korkmaya başladım ..lg las 950 ile 700 w 7+1 büyük hoperlörlü bi barın ardından incecik bir bar 500 w max. ses 40 olan bi barla sınıfta kaldı benim gözümde

Ms650 yi deneyin. Piyasada ucuk kacik fiyatlarda olmayip fark yaratabilecek bir bu var su an.

Hayirli gunler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

quote:

quote:

quote:

sbx n700 için çok iyi diyen yorumlarda okudum çok kötü berbat diyen yorumlarda okudum...

Cihazın bir menüsü daha var tv ye takınca ekranda aktif olan tunning kapasitesi çok iyi yani başka cihazlarda yok dahili sub da var harici olanda eklenince sarsıcı bir bas seviyesi oluyor bu berbat gelebilir bas sevmeyen için bass seviyesi düşürülür vs ayarlanır bunun dışında harika bir müzik performansı var harika bir sinematik dinamik detay seviyesi var barı kaldırın taş gibi ağır a sınıf bir ürün harici sub bozulsa bardaki dahili sub da harika ve yeterli var mı böyle cihaz ?? harici bozuldumu soundbarların %90 ı çöp vs vs bu cihaz samimi söylüyorum bedava.

sbx n700 bayağı eski bir model yanılmıyorsam 2013 yada 2014 cihazı 270 what
    doğru sub. dan bağımsızda bass ları veriyormuş fiyatıda 980 bile var ama
    sene 2017 bunu almak ne kadar mantıklı çözemedim???? sonuçta teknoloji çok hızlı her yıl extra bi özellik
    eklenerek üretiliyor

Yaklaşık 100 yıldır ses iletimi pek değişmedi 40 yıl önceki hoparlörü alın çok güzel bie şekilde kullanırsınız ama tv ya da telefon öyle mi ? değil. Ses iletimi kalitesi hi-end olmayan ortalama tüketici ürünlerinde aslında daha da düşmüştür eski müzik setlerine hoparlörlerine bakın anlarsınız ancak spec değişir dolby atmos dtx hd master vb kodecleri açan cihaz vardır açmayan vardır ama bu 15 sene öncede vardı yeni olarak atmos çıktı bunun yanında bağlantı seçenekleri vs değişir ben ses kalitesinden bahsediyorum pio bar kısmı bile diğerlerinden 3 kat filan ağır sürücüleri çok kaliteli spec kısmını siz bakacak karar vereceksiniz.

Bunu boşuna yazmamıştım esnaflar atlamıştı yazıma pek hoşlanmamışlardı....

• Sinema film tadı için koreliler oldukça yeteneksizdir diğerlerini kullanınca anlarsınız samsung lg den bir tık ilerdedir müzikte samsung yeni barları gayet tatminlardır ancak film için dinamizm detay ve çevresel etki herdaim yetersizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 18 Ağustos 2017; 14:49:26 >
  • quote:

Sinema film tadı için koreliler oldukça yeteneksizdir diğerlerini kullanınca anlarsınız samsung lg den bir tık ilerdedir müzikte samsung yeni barları gayet tatminlardır ancak film için dinamizm detay ve çevresel etki herdaim yetersizdir.

peki hangisi alalım samsungu lg yi atladık???
    dediğin gibi fimlerde dinamizm ve çevresel etkiyi en iyi hangi modelde alırız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitgraphic -- 18 Ağustos 2017; 15:2:43 >
  • hitgraphic kullanıcısına yanıt
    Samsung lg en fazla soundbar modeli olan cihazlar. Sony kalir bu durumda elinize ama kendiniz dinlemezseniz ki dinleyemeyeceksinizdir demo olarak bulunmaz wam 1500 ile samsung soundbarlar; belki de cok begeneceginiz modelden mahrum kalirsiniz.

Bu arada cevresel etki konusunda ben tam tersi dusunuyorum samsung icin ama kulak zevki farkli oldugu icin herkeste ek bir sey diyemiyorum.

Saygilarimla.

• Arkadaşlar merhaba denon x2400 amfiye terfi ediyorum, heos desteği mevcut incelerken heos ev cinema soundları gördüm bunlar surround ses veriyor mu ?
    Elimde Dali Zensor 5 var ya bunun yanına ek hopörlör alacağım yada. Öyle bir model
    Aranızda kullanan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube uzerinden kablosuz wifi hoparlorler ile 5.1 kanal denemesini asagida youtube uzerinden yapabilirsiniz. Tv uzerinden dolby digital secenegini ayarlamazsaniz sonuc yanlis olacaktir.

Samsung ks8000, samsung hw 7501+ wam 1500 ile sorunsuz surround aliniyor.

Saygilarimla.

https://youtu.be/_ttYSpt8oiw

• Harman kardon sb20 model soundbar kullanan yada bilgisi olan varmı acaba? Memnun eder mi derin bas ve surround bakımından?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar lg sj5 vatanda 799a düşmüş önerirmisiniz birde samsung ms650 dusunuyorum 1099tl oda ikisi arasinda kaldim hangisini onerirsiniz yada bu fiyat araliginda baska neler alinabilir

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Selamlar,

Bir soundbar alacağım ve sizin sisteminiz hakkında bazı konuları merak ettim.
    sony 42w655 televizyonda kullanacağım. Sony markasına karşı biraz pozitif ayrımcılığım var. Özellikle fiyat politikası konusunda yukarda yazılanları okuyunca şok oldum. Öyle olduğunu bilmiyordum. Bir sony ürününü internette bulunca fiyatı TR de de aynı oluyor. Ankarada yaşıyorum birkaç AVM de sony mağazası var genelde alışveriş yaptığım belkide onlar kurumsal mağazalardır. Her neyse. Enteresan....

Ben ht-st5000 ile ht-nt5 bu iki ürün arasında kaldım. Tabi F/P düşünerek. Yoksa ST5000 muazzam bir alet. İkisini de deneme fırsatım olmadı.Apartman dairesinde yaşıyorum. Kaliteli bir ses almak istiyorum. TV ve PS4 birde spotify var kullanacağım.

Film için bir odam var surroundı sağlayabilecek bir durumdayım.

Öncelikle NT5 kesecek midir

NT5 598$ 2050 TL
    ST5000 1298$ 4450TL
    ZR7 759TL

Senin setupta NT5 + 2 adet ZR7 ile 3.500 TL civarlarına geliyor. Birde o ürünleri şarj etme gibi durumlarını var ne kadar süre gidiyor pilleri.? Total watt ve ses kalitesi ?

senin setupta arkadan gelen gümbür gümbür sesler olacaktır. ST5000 bunu sağlayabiliyor mu tek bir soundbarla

Senin setup mı ? yoksa ST5000 mi şu an daha mantıklıdır yeni bir soundbar için düşüncelerini ve yorumlarını merak etmekteyim.

Teşekkür ederim şimdiden.@Gamer007_

• cankaya07 C kullanıcısına yanıt
    şimdi her 2 modeldede kaliteli bir ses alacaksın fakat
    st5000 2 katı bir fıyatında ve ondan tam verim almak için içi çok dolu olmayan seslerin çok rahat oda içinde hareket edeceği çokta geniş olmayan bir oda olmalı yani birkaç yabancı yerde gördüğüm tv ve koltuk dışında birşey yoktu :)

st5000 demeyemedim ama kötü olmadıgı ortada
    nt5 te ses berrak ve net, ses acma işleminde ses her seviyete birden değil netlik bozulmicak şekilde artıyor yavaş yavaş yani
    şahsen filmlerde 30 35 seviyesindeyyim fakat
    filmlerde true hd ve dts hd oldugunda ses daha net daha dolgun özellikle arkadaki zr7 lerde fark ortaya çıkıyor
    dts ve dolby cıkmıyormu dersen tabiki onlardada ses var ama sonucta bu ses formatı filmler için daha iyi gerçi boyutu büyük bende her filmi değilde özel gördüm filmleri dolby true hd ve dts hd bakıyorum
    muziklerde hayet akıcı özelliklede enstrümantal müziklerde, bass benim içinn yeterli ama bu kişiden kişiye değişen bir durum

ZR7 lere gelirsek bunları sadece prize takıyorsun o kadar kablosuz olarak çalışıyorlar istersen tek olarakta farklı bir şekilde kullanabilirsin

sony music center uygulaması ile hoparlörle telden baglanmak kapatmak ayrı ayrı kullanmak vs özellikler mevcut
    ps4 te oyun farkkı oluyor arkadan sesler gelmesi özellikle gta araç içindeyken iç kameradan sag viraj sol viraj vs alıyorsun atışın nerden geldiğini
    zr7 ler in db ve uzaklık farkını ayarlayabiliyorsun setup menusunde, eger ses az dersen daha uzaktaymış gibi bir ayar yapılabilir .nt5 ile uyumlu olarak acılıp kapanıyorlar

filmleri neyden izleyeceğini ögrenmek isterim
    nt5 in 3 hdmı cıkısının olması bunların 4k ve hdcp özellikleri olması iyi

st5000 gelirsek kullanmadım gerçi atmos filmler olmalı onu alacaksanda ve eger hani atmos filmde aramıyorsan bence 2 katı fiyatı verme çünki st5000 atmos için ilk seri ilerki yıllarda yeni modeller çıkacak zaten atmos filmlerde sıkıntı var yani her film atmos olmuyor

eger yok ben atmos istiyorum dersen amazonda Onkyo atmos paket sistemleri var bayada olumlu yorumlar var onlara bir bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cankaya07

Hocam Selamlar,

Bir soundbar alacağım ve sizin sisteminiz hakkında bazı konuları merak ettim.
    sony 42w655 televizyonda kullanacağım. Sony markasına karşı biraz pozitif ayrımcılığım var. Özellikle fiyat politikası konusunda yukarda yazılanları okuyunca şok oldum. Öyle olduğunu bilmiyordum. Bir sony ürününü internette bulunca fiyatı TR de de aynı oluyor. Ankarada yaşıyorum birkaç AVM de sony mağazası var genelde alışveriş yaptığım belkide onlar kurumsal mağazalardır. Her neyse. Enteresan....

Ben ht-st5000 ile ht-nt5 bu iki ürün arasında kaldım. Tabi F/P düşünerek. Yoksa ST5000 muazzam bir alet. İkisini de deneme fırsatım olmadı.Apartman dairesinde yaşıyorum. Kaliteli bir ses almak istiyorum. TV ve PS4 birde spotify var kullanacağım.

Film için bir odam var surroundı sağlayabilecek bir durumdayım.

Öncelikle NT5 kesecek midir

NT5 598$ 2050 TL
    ST5000 1298$ 4450TL
    ZR7 759TL

Senin setupta NT5 + 2 adet ZR7 ile 3.500 TL civarlarına geliyor. Birde o ürünleri şarj etme gibi durumlarını var ne kadar süre gidiyor pilleri.? Total watt ve ses kalitesi ?

senin setupta arkadan gelen gümbür gümbür sesler olacaktır. ST5000 bunu sağlayabiliyor mu tek bir soundbarla

Senin setup mı ? yoksa ST5000 mi şu an daha mantıklıdır yeni bir soundbar için düşüncelerini ve yorumlarını merak etmekteyim.

Teşekkür ederim şimdiden.@Gamer007_

Sony gerçekten tamda belirttiğiniz gibi yurtdışı fiyatı ne ise onu uyguluyor takdir edilesi benimde hep bir sempatim vardır trinitron ve walkman li yıllardan beridir. Belirttiğiniz seçime bende zorlandım iyi bir surround sistem için uzun süre araştırma yaptım nt-5 çok kaliteli bir sese sahip olsa da dinamik değil malesef st5000 çok pahalı bu fiyata en azından arka hoparlör vermeliydi o zaman alırdım zira rear olmadan surround biraz hayal en fazla geniş bir sahne oluyor yıllardır araştırır alır ve değiştiririm bu sebeple bende philips fidelio b5 aldım kablosuz en iyi surround ve kristal berraklık bu üründe hatta e6 dan bile daha başarılı bütün incelemelerde yakında elime ulaşacak bir inceleme yazacağım detaylı.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.