Şimdi Ara

Sosyal medyadan surekli dini, siyasi yardıran aslında alakasız tipler hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Goruslerine gore ayirmiyorum ama normalde adamı okulda mekanda goruyoruz geziyo tozuyo muhabbet takiliyo falan ama internette kendini ntv ye çıkmış gibi hissediyo bu tipler bana çok batıyo sizde de varmı boyle tanidiklar
    Her gun basbakanin fotosu paylasan gazzeyle ilgili arka arka rt yapan surekli oralari dolduran ama normal hayatta hiçbi aksiyon yok bunlardan bahsediyorum biraz, sol görüşü yansıtanlardan da
    Not: instagramın bile içine ediyolar.

2014 olmus hala coca cola içmeyin tersten okuyunca oyle boyle tarzı paylaşımlar bile oluyo dalgaya alıcam aralar bozulur diye alamıyorum icimde kaliyo cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makaroncu -- 15 Temmuz 2014; 4:42:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Makaroncu

Goruslerine gore ayirmiyorum ama normalde adamı okulda mekanda goruyoruz geziyo tozuyo muhabbet takiliyo falan ama internette kendini ntv ye çıkmış gibi hissediyo bu tipler bana çok batıyo sizde de varmı boyle tanidiklar
    Her gun basbakanin fotosu paylasan gazzeyle ilgili arka arka rt yapan surekli oralari dolduran ama normal hayatta hiçbi aksiyon yok bunlardan bahsediyorum biraz, sol görüşü yansıtanlardan da
    Not: instagramın bile içine ediyolar.

2014 olmus hala coca cola içmeyin tersten okuyunca oyle boyle tarzı paylaşımlar bile oluyo dalgaya alıcam aralar bozulur diye alamıyorum icimde kaliyo cidden

duygularıma tercüman oldun hocam varya.. ben faceyi donduruyorum bunlar yüzünden..
  • Onlarla iletişimini kes. Daha kaliteli arkadaşlar edinmeye bak.

İnternette ben de görüşlerimi paylaşırım ama gerçek hayatta da uygularım.
  • Coca cola içmez, ama coca colaya ait başka içecek içer haberi olmaz. Kolada alkol var der,her gıdada bulunan gliserol nedir bilmez.Öpüşmeyi öyle ahlaksız sayanlar var ki,nasıl doğduğunu öğrense babasını öldürecek tipten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.