Şimdi Ara

sorgulanan araç tramer kayıtlarında yoktur ne anlama geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> sorgulanan araç tramer kayıtlarında yoktur ne anlama geliyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    577 Mesaj
    arkadaşlar almayı düşündüğüm aracın hasar kaydına bakmak için mesaj attım fakat böyle bir başlıktaki mesaj geldi cevap olarak,bu ne anlama geliyor bilginiz var mı? araç 2012 10 binde yeni olduğu için olabilir mi?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Olabilir. Plakayla arama yaptıysanız şasi numarasıyla da sorgu yapabilirsiniz.

sadece plaka bilgisi mevcut şasi numarasını malesef bilmiyorum,internetten bulduğum bir araç..

Orijinalden alıntı: sir.eko

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Olabilir. Plakayla arama yaptıysanız şasi numarasıyla da sorgu yapabilirsiniz.

sadece plaka bilgisi mevcut şasi numarasını malesef bilmiyorum,internetten bulduğum bir araç..

Tamam, araç sahibine ileti.gönderin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.