Şimdi Ara

ŞOOOKK!!!|AMD Phenom 965 | 5850 | 8GB Ram | 120 GB SSD | 600 Watt +80 | 850TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Nevşehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba,

Uzun süredir kullandığım kasamı yeni sistem topladığım için satıyorum. Özellikleri Aşağıya ayrıntılı bir şekilde yazıyorum. Kasa için istediğim fiyat 850 TL'dir. Parça satış yok, komple satlıktır. Ürünlerin garantisi bulunmuyor, power geçen yıl almıştım, çok kullanılmadı. Kargo alıcıya ait olup EFT/Havale sonrası kargo yapılır.

İşlemci : Amd Phenom II x4 965
    İşlemci Soğutucu: Akasa Nero 3
    Anakart : Gigabyte 790FXTA-UD5
    Ram : 4x2GB Patriot Viper 1600 Mhz DDR3
    SSD : Team Extreme s2 120GB
    Ekran Kartı : HD5850 1GB 256 Bit
    Optik : 24x DVD-RW
    Power Supply : GAMETECH 600WATT 80 PLUS BRONZE
    Kasa : Feel Hurricane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper -- 20 Haziran 2020; 14:31:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• guzel fiyat
  • PM
  • Güzel makina. Hala gideri olan bir konfigürasyon. Gayet makul. Fiyat da sanırım max %10 civarı. oynar. İyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 30 Mayıs 2020; 13:53:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlandırma hakkında adil yorum yapanlara teşekkür ediyorum öncelikle. Biraz da açıklama yapmak istiyorum.

Bakın arkadaşlar bu forumda ölücülük yapanlar da var, fahiş fiyat çekenler de, bunu hepimiz biliyoruz. Normal bir durum ancak bunların da bir sınırı olmalı. Malum sitelerde 2000 üzeri bile benzer sistemler gördüm, hatta burada da gördüm, yapmayın yazıktır. Bu sistemin edeceği fiyat üç aşağı beş yukarı belirttiğim fiyattır. Forumdan da fiyat takibi yapanlar bilirler ki dip fiyatlardan yazarak toplamı elde ettim. Fakat bazı insanlar komik bile olamayacak teklifler sunuyorlar. Kimseyi kırmak istemiyorum böyle sanal platformlardan, lütfen teklif yaparken biraz düşünerek yapın.

Hepimize hayırlı alışverişler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Satış devam arkadaşlar

• Aşşa yukarı aynı sistem bende de var bende 1000tl civar isterim. Ölücülük yapana kulak asma pek.

X4 965 + am2 anakart + 8gb ddr2 800mhz ram + 240gb ssd + 500gb hdd + 450w litepowder psu + hd 6870 var benim sistemde de.

DDR2 olması dışında pek bi dezavantajı yok ama birisi alcam dese 1.000 Tl derim bende insem insem ddr2 diye 850 ye inerim yani...
  • eğer düşünürseniz PSU ya talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat düşerse rez

• Satış devam, kimseye rezerve yapmıyorum artık, bu kaç oldu, almayacaksanız uğraştırmayın insanı...

• özel mesaj gönderildi.
  • Justrulling10'a satılmıştır, pazartesi kargo yapılacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.