Şimdi Ara

SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
3
Favori
73.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • w995 Clear Audio super HD Experience Acoustic

İNDİR1

İndir2

Mükemmel Kalite

Well this believe it to w995 , works AINO and I guess in the other DB3210 (matter of taste) specifications truth cost me a good change it but in the end achieved a new musical experience in the audio w995 clear, give the inverted channels new feeling to each song * on the headset volume increases up to 75% without distortion while maintaining clarity of the music * the speakers MPS-75-80 volume increases 50% * on speaker phone volume increased by 60% aporximadamente without distortion * calls are kept in good headset volume requirements this is too strict acoustic songs so to see the full results recommend using headphones * HPM-77 (stereo amplacion off) * HPM-88 and files songs can be * MP3 at 192 kbps or more * m4a (eAAC +) to 96kbps or more the less you compress the song is much better experience nitida sound path of the files is * the WBXML to ifs / settings / acoustic * the csv file to tpa / preset / acoustic <<<<--------- is important that these files necessarily mess! the 3 EQs recommended to experience crisp, clear music without distortion:

• avea 3G kullanan var mı? avea nın sitesinde ağustos da çıkıyor demiş w995 için ama online işlemlerde desteklenmiyor diyor hala.
  • ark.lar bu telefon için kılıf yada ekrran koruyucu arıyorum bilgisi olan varmı?
  • gittigidiyordan aldım çok memnunum şık ve saglam tam uydu telefona yanında ekran koruyucu jelatinle birlikte 18.5tldi galiba ama hakediyor parasını.üzerinde sony ericsson da yazıyor.nokia kilıfı uydurmaktan bıkmıştım.yanlız ilan ara ara aktif oluyo w995 için bulamassan güncel sony modelleri için arat msjla sorarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

gittigidiyordan aldım çok memnunum şık ve saglam tam uydu telefona yanında ekran koruyucu jelatinle birlikte 18.5tldi galiba ama hakediyor parasını.üzerinde sony ericsson da yazıyor.nokia kilıfı uydurmaktan bıkmıştım.yanlız ilan ara ara aktif oluyo w995 için bulamassan güncel sony modelleri için arat msjla sorarsın.

link fln yokmu ??? samanlıkta iğne aramaktan farksız olucak böyle
  • urun.gittigidiyor.com/Sony-Ericsson-C903-Deri-Zarf-Kilif-Ekran-Filmi_W0QQidZZ34664168

cepten griyorum umarım olmuştur.kılıfshopmuş dükkanın adı
  • http://www.tradeage.com/tr/sale/ericsson-w995-pda-p90478-kemer-klipsi-ile-dikey-deri-k%C4%B1l%C4%B1f-ce306843

Bunun gibi dikey kılıf arıyorum internete pek güvenim yok o yüzden elden almak istiyorum ankara içinde satılan biyer varmıdır ?
  • arkadaşlar elinde bu cihaz için navigasyon, futbol oyunu olan yok mu?

tşk ler
  • Bu telefonda en güncel sürüm nedir? Güncelleme yapıldımı yakın zamanda? Ayrıca güncellemenin getirileri ne oldu.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de w995 aldım ama wayfinder açılmıyor. İnternet bağlantısı yok diyor. Halbuki vodafone cepnet paketim var sorunsuzca internete giriyorum. Bunu nasıl düzeltebiliriz?
  • şu w995 tellerin ingiltere olanlarında tv özelliği var iplayer diye geçiyor ismi bulabilirmiyiz...
  • foto kalitesi nasıl arkadaşlar bu cihazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

foto kalitesi nasıl arkadaşlar bu cihazın

Ve bu telefonu piyasada bulabilirmiyiz.Gerçi gittigidiyor ve sanalpazar da var ama o kadar para verip tongaya düşmek te var.Çünkü 400 TL civarından fiyatlar başlıyor.

Bende K750 i var o miadını doldurdu.Bunun sağlamlığında ve kalitesinde telefon arıyorum bende.

selamlar
  • arkadaşlar merhaba
    telefonu birkaç hafta önce garantiye yollamıştım. Geri aldıgımda ne acustic kaldı nede cam driver. Bunları tekrar yüklemek istiyorum fakat a2 uploader programında sorun yaşıyorum. Kısaca yazayım sorunu.

PHOTNE STATE : "RETAIL"
    FLASH CID: 0053
    A2ROM_loader_on_loader:hdr err:0004,2
    cant get NET header
    cant load ACCES CPU preloader
    phone pre-boot failed, possible RECOVERY needed.
    Elapsed:46 secs.

Bu yazılanlar çıkıyor ve a2'nin sağ ekranında dosyalar çıkmıyor. Sorunu nasıl halledebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolbro -- 8 Mayıs 2012; 1:45:05 >
  • arkadaşlar yeni aldım telefonuda bana kulaklık sesi yeterli gelmedi yükses ses veren acuistic ve iyi bir cam driver tavsiyesi olabilecek kimse varmı acaba
  • Bu telefonun şebeke çekim gücü neden bu kadar düşük? Arttırabilmek icin bir yöntem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w995imde usb hatası var, bağladığımda pcye simge çıkıyor telefonda ama bilgisayar görmüyor. a2uploader de görmüyor telefonu pc companion da. ne yapmalıyım? nasıl tanıtabilirim telefonu?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.