Şimdi Ara

SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
3
Favori
73.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu hafta sonu kısmetse cekimleri gerçekleştireceğim tüm cekim modlarını gerekirse tek tek deneyeceğim . şuan sınavlar vs kafa dagıtmak için giriyorum sırf foruma

ayrıda indirip denediğim programlarıda paylaşacagım işe yarar kendimce işime yarayan program desem daha iyi olur güzel olanlarını ayırıyorum arşiv gibi konu geliştikce daha iyi olacaktır. paylasımları en üstte toparlıyacagım hem dagınıklıgı bi nevi önlemiş hemde pratik olmuş olacaktır diye düşünüyorum.
  • garipya bu sorunu herkezmi yaşıyor anlamış değilim (wifi baglantısı)

örnek:
    laptoptan wifi acıp gecici ag kurdum wep olarak belirleyip şifre olarkata "2J&Tv" atadım telefondan suan baglandım sorunsuzca

işletim sistemim ingilizceydi sizler için türkçe dil paketi yükledim zamanımı aldı biraz

video : telefon üzerinden görüntü
    http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhw5

baglantı durumu bilgisayar üzerinden. resim
     SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^

ve ayrıca telefon için video inceleme yapmayıda düşünüyorum :D kafayı bozdum iyice telefonla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 22 Mayıs 2010; 13:20:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R

hocam kelime eklemekten yoruldum wallahi ya :D türkçeyi katlediyoruz yazarken ama t9 yinede kabullenemiyor demekki bu durumu inat ediyor :) eklemeye son sürat devam ediyorum

Valla ben bayağı bir kelime ekledim. Ama eksik kelimeler her zaman karşımıza çıkacaktır. 2 senelik w900i'yle bile arada sırada nadir de olsa sözlükte olmayan kelimeler çıkabiliyor karşına. Ama ben w995'i 1 hafta içinde adam ettim. En gerekli temel kelimeleri ekledim. Gerisi daha özele kaçıyor. Onlar da zaman içinde tek tek ekleniyor.

Ayrıca da hocam telefon kafayı bozmayacak bir telefon değil ki. Alalı 1 haftadan fazla oldu hala elimden düşmüyor lanet şey. Sınavlarım var ben telefonla uğraşıyorum.

• Yoğun telefon görüşmem var şarzı 2 günde yarıda bırakırsa skıntı benim için

almak istedim gibi ama kararsız kaldım Nokia E55 de aklımdan geçti bölüm nokia bölümü değil ama kararsız kaldım işte
  • ben bu telefonu 1 yildir kullaniyorum biktim 600tl ye birakiyim temiz garantili buda videosuhttp://www.youtube.com/watch?v=IeDpLILkLEA
  • Bimeks te %20 indirim varmış
    fiyat 759 tl beyler
    alacak olan arkadaşlar için en iyi fiyat sanırım
    http://www.bimeks.com.tr/urun/1103/108756/sony-ericsson-w995.aspx
  • resimler eklendi
  • Resimlerde hiç bir oynama yoktur tam boyut olarak ekliyorum

Ojinal CamDriver ~~

Makro ve normal çekim modlarında hafif rüzgarlı ve güneşli havada çekilmişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 22 Mayıs 2010; 13:20:06 >

• http://www.speedyshare.com/files/22480123/Mini.rar

Opera Mini Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 17 Mayıs 2010; 16:54:57 >
  • Mobil ortamda da nette olmak cok keyifli.
  • hepsiburada.com da world card play clup ile 556 lira civarina geliyor.x6 ile w995 arasinda kaldim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 21 Mayıs 2010; 14:01:21 >
  • arkadaşlar hepsiburadada tlfn 750 milyon havale ile peşin fiyat yani
  • Şu devasa resimleri simage olarak değiştirirseniz büyük bir karmaşadan kurtulmuş olacağız.
  • S image olmayanlar düzeltilmiştir.
  • belki de sormak bile saçma ama kusra bakmayın anarchest, canuygar ve w995 kullanan arkadaşlardan ricam; umaykut online ve travian oyunlarına alternatif tarayıcılarla erişebiliyormusunuz denermisiniz mümkünse kaydolp oyuna girmeye çalışırmısınız özelden soracaktım ama belki başka merak eden de olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerylla

belki de sormak bile saçma ama kusra bakmayın anarchest, canuygar ve w995 kullanan arkadaşlardan ricam; umaykut online ve travian oyunlarına alternatif tarayıcılarla erişebiliyormusunuz denermisiniz mümkünse kaydolp oyuna girmeye çalışırmısınız özelden soracaktım ama belki başka merak eden de olur

Um-Aykut

adımı calmıslar oyuna

wifi üzerinden opera ile travian ı deniyorum hemen ama kaydolmam varsa hesap ver bakayım hocam

sitesi acılıyor oyuna kaydolmadım

• Alakasız olacak ama.. Ben bu W995 te gelen mesajları sohbet olarak kaydetmesinin iptalini bulamadım. İşin garibi sohbetten sildiinizde normal gelen veya gidem mesajlardan da otomatik olarak o kişinin mesajlarını silmesi... Bilginiz varsa ilgilenirmisinz aceba?
  • sohbet in normali öyle hocam
  • E ama sohbet olarak kaydetmesini istemiyosak? Ben istemiorum. Normal her zamanki gibi olsun istiorum diyelim??? He bu arada tşkkr ederim bu kadr kısa zamanda cevap gelmez sanıodum =)
  • hocam onun için bir ayar yok otomatik olarak sohbette aktif oluyor normal gelen mesajlarınız sohbet kısmınada aktarılıyor tabi sohbette yada diğer tarafta yaptıgınız değişikliklerde etkili oluyor

(= rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.