Şimdi Ara

Sony Xpreia XZ1 Geçmeli Miyim Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuanda iPhone 6S telefona sahibim. Dün telefonu ekranındaki bir sorundan dolayı servise gönderdim ve bundan dolayı geçici telefon olarak Xa Ultra kullanmaya başladım. Yaklaşık 4 yıldır iOS cihaz kullanıyorum. Ondan önce en son S3 Mini kullanmıştım ve androidi ne kadar özlediğimi fark ettim. Şimdi sanırım Sonynin en son çıkardığı cihaz XZ1 ve tavsiye ederseniz buna geçiş yapıcam kendi telefonum geldiğinde. XZ ultrada bir seçenek tabi bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü android üzerindeki bilgilerim baya eski. Hangisi daha iyidir yada onu alma bu daha iyidir dediğiniz bir cihaz var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xz1 konusunu incele biraz az çok fikir sahibi olursun. Ben xz1 kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tüm beklentilerimi karşılıyor

• Bütçenin durumu ne, çünkü yeni çıkacak sony xperia xz2 en az 3000tl den gelecek, twitter da sızması oldu

• koreli41 kullanıcısına yanıt
    Bütçem o seviyelerde hocam ne zaman çıkacağı belli mi?

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim

• Bu ayin sonuna dogru tanitilacak hocam ama ne zaman piyasaya cikar bilmiyorum. Sahsen cihazlar bukadar gelismisken ekran kasa oranlari azalmisken gidip xz1 almak pek mantikli degil gibi. Bende buyuzden sonynin yeni tanitacagi cihazi bekliyorum tasarimsal anlamda bukez guzel bir cihaz gelecektir size tavsiyem bekleyin 1-2 ay daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___NeO -- 7 Şubat 2018; 11:26:56 >
  • XZ1 de Snapdragon 835 var. Bu fiyat bandında 845 olmayacağına göre xz1 mantıklı. Ben de hayranım xz1e lakin android işte.. İPhone SE'deki stabilizeyi şuan S6 edge plus da bulamıyorum. Brn geçersem XZ1 e ya da iPhone 7 ye geçerim de Android 2 yıldan sonra güncelleme almıyor sinir bozucu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.