Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Sony XperiaZ1 servisten geri geldi!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar telefon android 4.4.4 aldıktan sonra iyice kafayı yedi.Kamerasının geç yanıt vermesi, ikide bir takılmalar ve en önemlisi ise ses müzik çalarken kulaklıktan ses geliyor ama hoparlör den gelmiyor.son çıkan güncelleme de düzeltmedi .Telefonu garantiye göndersem düzelir mi acaba? benzer sorunlar yaşayanlar var mı

telefon servisten geri geldi ama hiç bir düzelme yok.sorunlar olduğu gibi devam ediyor.kamera da şimdilik sorun yok gibi ama konu sese gelince iş değişiyor.telefonda ses çıkmıyor telefonun kendi test yazılımı bile başarısız ses yok.karşıdan arama yapınca arama sesi bazen çalıyor cevap veriyorsun ses gelmiyor hoparlöre alınca ses geliyor.müzik çalıyorsun ses yok kulaklığı takınca ses var çıkar yine yok bazende tam tersi.
    hepsiburada.com yine arıza var diye kayıt bıraktım bakalım ne diyecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC76 -- 29 Kasım 2014; 23:53:33 >

• Bu sorunları en Son Z1 compact'ta yaşamıştım servislik bir durum yok güncelleme bekleyeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir çok z1 kullanıcısında sorun yokken sen de varsa güncelleme beklemen saçma olur. telefon onarmayı dene. olmadı ver garantiye baksın.
  • telefonun son güncellemesini de yaptım hard reset de yaptım olmadı
  • Bende böyle bir sorun yok. Sadece bazen fotoğraf çektiğimde kaydedilemedi hatası alıyorum. Ve klavyede sadece silme tuşu takılıyor
  • yok arkadaş bizde şans yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.