Yüzbaşı
14 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Lenovo V130-15IKB Intel Core i3 7020U 4GB 1TB Radeon 530 Freedos 15.6'' FHD Taşınabilinir Bilgisayar 81HN00FNTX
Peşin 2289tl taksitle 2400tl
yada bu fiyat aralığın da yada daha ucuz başka öneriler de olur
merhaba arkadaşlar poco f1 telefonum sürekli reklam sayfaları açıyor arama yaparken,nette gezerken,oyun oynarken bir bakıyorsun tam sayfa reklam açmış sorun ne daha önceki telefonum da böyle bir şey yoktu nasıl kurtuluruz yardım lütfen
Western Digitale hdd bozuldu yerine 1tb hdd hangisini tavsiye edersiniz.aslında sorun şu bilgisayar birkaç gündür mavi ekran verip kapanıyor ve açılışta boot edilecek media bulamadı uyarısı veriyor bios ekranında da hdd görünmüyor.anakartdaki sata yuvalarını değiştiriyorum bazen işe yarıyor bazen de yaramıyor.sorun ne olabilir?
Telefon iyi hızlı güzel de bir türlü bilgisayara bağlayamadım.bu sorunu yaşayan başkaları da var mı?çözüm ne yardım lütfen
merhaba arkadaşlar GA-F2A68HM-DS2 anakartın biosuna bir türlü giremedim.bilgisayar açılıyor fakat bir türlü görüntü gelmiyor.eski hdd bozulduğu için yeni WD 500gb hdd sisteme windows kurayım dedim ama olmuyor ne bios ekranı geliyor nede boot menüsü.herşeyi denedim ama yok
Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 Amd A68H 2400MHz(OC) DDR3 Soket FM2+ mATX Anakart 183 tl
Kingston HyperX Fury Black 4GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FB/4) 178 tl
Amd A6-6400K 3.9GHz Soket FM2 İşlemci 185 tl

eski sitemi ucuza güncellemek için ucuz olsun.sistem uyumlumu anakart işleçi de sıkıntı olur mu?
Merhaba arkadaşlarşu sisteme bir türlü windows kuramadım.hdd başka bir bilgisayara takıp windows kurdum ama bu makinada bir türlü kurulum yapamadım.
windows 7 vs 10 kurulumu olmadı win xp denedim %70 den sonra bazı .dll yok diyor kurum tamamlanmıyor.Usb kurulum yapayım dedim bu defa hdd format atmıyor hata verip kurulumdan çıkıyor.yardım edin lütfen teşekkürler

MSI p6nSLI anakartı
İntel core2 4300 cpu
3gb ddr2 ram
80gb hdd
256 mb nvidia 8200
evet arkadaşlar telefon android 4.4.4 aldıktan sonra iyice kafayı yedi.Kamerasının geç yanıt vermesi, ikide bir takılmalar ve en önemlisi ise ses müzik çalarken kulaklıktan ses geliyor ama hoparlör den gelmiyor.son çıkan güncelleme de düzeltmedi .Telefonu garantiye göndersem düzelir mi acaba? benzer sorunlar yaşayanlar var mı

telefon servisten geri geldi ama hiç bir düzelme yok.sorunlar olduğu gibi devam ediyor.kamera da şimdilik sorun yok gibi ama konu sese gelince iş değişiyor.telefonda ses çıkmıyor telefonun kendi test yazılımı bile başarısız ses yok.karşıdan arama yapınca arama sesi bazen çalıyor cevap veriyorsun ses gelmiyor hoparlöre alınca ses geliyor.müzik çalıyorsun ses yok kulaklığı takınca ses var çıkar yine yok bazende tam tersi.
hepsiburada.com yine arıza var diye kayıt bıraktım bakalım ne diyecekler?
Merhaba arkadaşlar. Asus VK228H monitörü almak istiyorum.hepsiburada.com dan 380tl alınırmı nasıldır?bütçe en fazla 450 tl.alternatif başka modelde olabilir.n11.com dan 460tl ye vx229h hangisi?
Hakkında
Forum İmzası:
AMD ATLON2 X2 270(@4ghz)...MSI 880GMA-E45...ASUS 8600GT..Kingston 8gb ddr3 1600Mhz...JD 240GB SSD WD 1TB HDD. Asus VX229H.SAMSUNG DVD-RW. SHARKOON TG6...COOLERMASTER MWE 750 WATT... POWERCOM 1500 WATT
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 560
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.793 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.