Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beklemedeyim eminim üretecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk resim görünmüyor kontrol eder misiniz?
    Birde kullanım şeklini kısa özet geçer misiniz?

• bywaks B kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz program nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: _freemaniac_

Cihazı (Z5) teslim aldım fakat bir sorun bulamadım. rev 5 geldi alet. Fakat spectre yazıyor kutuda. O yüzden eski seri mi yeni seri mi anlayamadım. Testlerin hepsini yaptım normal görünüyor. Hediye olarak silikon kılıf ve kırılmaz cam hediye etti satıcı. Memnunum şimdilik, gerekli kurulumları yapmak için vakit harcadığım için şarjı emdim. 1.5 saatte %25 e yakın götürdüm. ilk izlenimim çok güzel oldu ki inşallah böyle devam eder.

Geçen sürede cihazla ilgili bir sorun yaşadınız mı hocam bende almayı düşünüyorum aynı satıcıdan ondan soruyorum.
  • nslookup kullanıcısına yanıt
    Selam,

Geçen 10 günde genel olarak hiç bir sıkıntım olmadı. Ya da ilk aldığım da test ettikten sonra kullanım esnasında ulen bu da varmış ben dikkat etmemişim dediğim bir şey olmadı. Şöyle bir olay oldu, ki bu bu da genel olarak z5 lerin problemiymiş. Ultra Stamina moduna aldıktan sonra telefon kafayı yedi. Format atmak zorunda kaldım. Bu sorunun da satıcı ile alakası yok. Pil konusunda biraz hayal kırıklığım oldu ki bunun da satıcı ile alakası yok. Uzun lafın kısası satıcıdan temiz cihaz geldi bana. Ama dediğim gibi bazı arkadaşlara sorunlu ürün gelmiş.
  • iphone dan z5 geçen biriyim sinirimi bozan bir olay var ve çaresini bulamadım.Whatspp'dan gelen resimleri otomatik olarak albüme kaydediyor ve ben kaydetmesini istemiyorum ne yapabilirim.
  • Wozzhan kullanıcısına yanıt
    kardesim whatsapp oradan ayarlar sonra sohbetler ve aramalar oradan da medyayı otomatik indir kısmı var orada otomatik indirmemesi için secebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

kardesim whatsapp oradan ayarlar sonra sohbetler ve aramalar oradan da medyayı otomatik indir kısmı var orada otomatik indirmemesi için secebiliyorsun

sorun orada zaten hepsi kapalı yinede indiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

Hakan bey siz şaka yapıyor olmalısınız.Ben 4 K video izlemiyorum, Sony ne diyor 4K video vb şeylerde 4K ekran devreye giriyor diye. Şimdi ben full HD ekranda 3450 miliamper pil de en düşük ekran parlaklığında 5 saat bile alamıyorum ve standart olan uygulamalar WhatsApp ve instagram, oyun ve video bile seyretmiyorum. Bunları göz önünde bulundururak değerlerin ne kadar iyi olduğunu değerlendirebilirsiniz.

şunu demek istedim. Stamina nın ne gösterdiğinin önemi yok ama şarjınız az gidiyorsa gerçekten sorun var en 6 saatin altında ekran süresi almıyorum....
    whatsapp ı silip tekrar yuklerseniz buyuk ihtimal sorun giderilir.
  • deneyelim.
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Yanlış ss leri atmışım özür diliyorum ikiside aynıymış tekrar atayım.
    Şöyle video seyretmiyorum ekran en düşükte ya da çok az açık, Wifi açık ve WhatsApp ve instagram kullanıyorum ekran süresi başkaları gibi alamıyorum bu kullanımda sadece 4 saat ekran süresi aldım
     ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    He işte şimdi dediğim konuta geldik. Tahmini siteyi bir kenara bırakalım. 6 saat ekran süresi diyorsunuz ben 4.40-5 saat i bile zor gördüm. Sadece WhatsApp ve instagram kullanarak stamina tı bile açsak etkisi olmuyor çünkü stamina telefonu kullanmadığımızda Wifi yi açmıyor bildirimler dahi gelmiyor

• Güncelleme ne zaman gelecek acaba...
    .nomedia diye dosyayı WhatsApp image klasörüne atın sonrasında resimler galeride görünmez
    Android cihazlarda .nomedia dosyası nedir? .nomedia dosyası ne işe yarar?

.nomedia içi boş bir dosyadır. Android cihazlarda bir klasör içine konulan .nomedia dosyası o klasördeki resim, video gibi multimedya öğelerinin medya tarayıcı tarafından taranmasını engeller. Böylelikle içinde .nomedia dosyası olan klasörlerdeki resim ve videolar Galeride görünmez.

Eğer Android galeride bazı resimler görünsün istemiyorsanız o zaman o klasör içinde bir .nomedia adında içi boş dosya oluşturmanız bu isteğinizi yerine getirecektir.

Android telefon ve tabletlerde galeriden resim gizlemek için .nomedia dosyası oluşturmak yeterlidir.

.nomedia içi boş fakat Android işletim sistemi için anlamı olan bir dosyadır.

.nomedia dosyası nasıl oluşturulur?

ES File Explorer gibi bir uygulama ya da Dosya yöneticisi (File Manager) ile dosya oluşturmak mümkün.

.nomedia dosyası oluşturmak için bu uygulamalardan biri ile Yeni Dosya (New File) dedikten sonra dosya adını .nomedia yapmanız ve bu dosyayın kayıt konumu olarak gizlemek istediğiniz klasörü seçmeniz yeterli olacaktır.

Alıntıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 11 Şubat 2016; 17:43:11 >

• Manuel modda en iyi kamera ayarlarını nasıl yapabiliriz.

• Su şarkıda hoparlör son seste cızırtı yapıyor, zamanında 2 tane z3 denemiştim onun hoparlör de cızırtı yapıyordu. Şarkı bu:https://youtu.be/2f84cuBCCz4

• quote:

Orijinalden alıntı: EsrFthYln

Manuel modda en iyi kamera ayarlarını nasıl yapabiliriz.

su anki yazilimla ne yapsan bos.
    ancak cok iyi aydinlatilmis ortamlarda iyi sonuc alinabiliyor.
    mesela teknoloji marketlerinde telefonu incelediginizde kamerayi cok begeniyorsunuz.
    satin alipta ev ortaminda deneyince , klasik sony yani bildigin camur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi555

quote:

Orijinalden alıntı: EsrFthYln

Manuel modda en iyi kamera ayarlarını nasıl yapabiliriz.

su anki yazilimla ne yapsan bos.
    ancak cok iyi aydinlatilmis ortamlarda iyi sonuc alinabiliyor.
    mesela teknoloji marketlerinde telefonu incelediginizde kamerayi cok begeniyorsunuz.
    satin alipta ev ortaminda deneyince , klasik sony yani bildigin camur...

Ben aynı fikirde değilim. Ben daha iyi nasıl olur onu araştırıyorum. Sonuçta z3 den geçmiş biri olarak çok çok iyi ayrıca s6 edge den daha iyi olduğu söyleniyor kullanıcıları tarafından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

Su şarkıda hoparlör son seste cızırtı yapıyor, zamanında 2 tane z3 denemiştim onun hoparlör de cızırtı yapıyordu. Şarkı bu:https://youtu.be/2f84cuBCCz4

Denedim bende sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.