Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Sunu sade bir şekilde çekermisiniz çok merak ediyorum gold rengini

• quote:

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

Sunu sade bir şekilde çekermisiniz çok merak ediyorum gold rengini

Eski ilk gold cihazımın
     ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

Konum açıkken stil kapağı bir kez açıp kapatırsanız stil kapak ekranında hava durumunu görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acaliyptica

Konum açıkken stil kapağı bir kez açıp kapatırsanız stil kapak ekranında hava durumunu görebilirsiniz.

Yaptım teşekkürler başla ipuçları varsa sevinirim

waaay çok güzel krom gibi parmak izi fazla bırakmıyordur değil mi

• quote:

waaay çok güzel krom gibi parmak izi fazla bırakmıyordur değil mi

Sıfır parmak izi ekranada kutudan çıkan mat jelatini takarsan ekranda da yüzde 90 A yakın parmak izi kalmaz

• hayırlı günler z5 premıum kullanıcıları.
    aranıza katılmayı iple çekerken z5 premıum için ayrıca araştırmada yapmak istedim ve telefonun normalde FHD olduğunu öğrendim yani telefon kendi uygulamalarında 4k iken normalde FHD olarak çalışıyor hatta youtube'tan açabileceğiniz bir video bile 4 k olsa bile 1080 FHD olarak açılıcak . benim merak ettiğim androıd 6 gelirse bu sorun ortadan kalkacak mı yanı androıd 6 ile beraber normal ekrande gezinme de 4 k olacak mı teşekkürler
  • ben alana kadar 1-2 ay daha geçecek sanırım, sony z6 tanıtsada mwc de bari onu alsam

V10 u satmissin hocam hayirli olsun

• http://mobil.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z5-premium-nano-glass-premium-on-arka-cam-ekran-koruyucu-59687 şu kırılmaz ı tavsiye eden varmı.veya ön arka kırılmaz başka tavsiyesi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Hocam siz de çok şanssızsiniz ama yaw

Sonunda şansım yaver gitti sorunsuz bir z5p gold aldım. Scr 46 aldım süper uyumlu oldular ekranada ku tı dan çıkan jelatini çektim cam çekecektim ama kılıfta sıkıntı olacaktı

Resimler

Merhaba hocam.. Konudaki bütün yazıları sabırla okudum.. Afyon'da öğrenciyim ve Nisan ayında elime para geçecek.. Şubat sonu diğer telefonların da tanıtılmasıyla fiyatının düşeceğini düşünüyorum Z5 Premium'un.. Aldığım zaman ben de SCR46 kılıf almayı ve "Dafoni Sony Xperia Z5 Premium Nano Glass Premium Ön + Arka Cam Ekran Koruyucu" alıp birlikte kullanmayı düşünüyordum.. Ama siz kılıfla sıkıntı olacaktı dediniz nasıl bir sıkıntı oluyor bu konuda bizi bilgilendirebilir misiniz?
    http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z5-premium-nano-glass-premium-on-arka-cam-ekran-koruyucu-59687

• Beyler telefonu dün aldım ama kutudan %56 şarjla çıktı. O şarjı bitirdim telefonu şarja taktım sabaha kadar şarjda kaldı fakat şarjım su gibi akıyor aklım durdu resmen. Sebebi nedir geçici bi durum mu bu? Bilen arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysrylmz

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Hocam siz de çok şanssızsiniz ama yaw

Sonunda şansım yaver gitti sorunsuz bir z5p gold aldım. Scr 46 aldım süper uyumlu oldular ekranada ku tı dan çıkan jelatini çektim cam çekecektim ama kılıfta sıkıntı olacaktı

Resimler

Merhaba hocam.. Konudaki bütün yazıları sabırla okudum.. Afyon'da öğrenciyim ve Nisan ayında elime para geçecek.. Şubat sonu diğer telefonların da tanıtılmasıyla fiyatının düşeceğini düşünüyorum Z5 Premium'un.. Aldığım zaman ben de SCR46 kılıf almayı ve "Dafoni Sony Xperia Z5 Premium Nano Glass Premium Ön + Arka Cam Ekran Koruyucu" alıp birlikte kullanmayı düşünüyordum.. Ama siz kılıfla sıkıntı olacaktı dediniz nasıl bir sıkıntı oluyor bu konuda bizi bilgilendirebilir misiniz?
    http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z5-premium-nano-glass-premium-on-arka-cam-ekran-koruyucu-59687

arka kısma cam çekemiyorsun kılıfa takılmıyor telefon,

ön kısma cam çekincede flip cover tam kapanmıyor ve flip coverdaki pencereli kısımda dokunmatik olduğundan dokunmatik kısmı zor çalışmaya başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

V10 u satmissin hocam hayirli olsun

sağol kardeşim
    Hocam peki SCR46 size güven veriyor mu dayanıklılık konusunda?
    Hakan bey bu kılıfın fiyatı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrylmz

Hocam peki SCR46 size güven veriyor mu dayanıklılık konusunda?

çok güzel sağlam estetik bir kılıf faakt ben pek kılıf sevmiyorum her an satışa çıkarabilir,m
  • quote:

Orijinalden alıntı: benicio

Hakan bey bu kılıfın fiyatı nedir

flip cover sevenler için süper bir kılıf mat siyah renkte,,
    ama ben pek kılıf seven biri değilim aldım ama her an satabilirim

170 e aldım fiyat olarak 100 e vericem :)
    Telefonu almış olsam şuan Afyon Adliyesine geliyor olurdum :) Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.