Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerada fotoğraf çekmek için bastığımda fotoğraf çekmiyor, bir de deklanşör kesinlikle bir daha kullanılmıyor. Whatsapp vb uygulamalarda arka arkaya fotoğraf çekerken maslesef kamera menüsünden hiç bir şekilde foto alamıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DHAktaş D kullanıcısına yanıt
    Sahte uyarı verdikleri için onların kendi bi tür virüs gibi zaten itibar etmeyin, ben mac kullanıyorum onda da aynı uyarıyı veriyor cihaz temiz olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 22 Ocak 2017; 10:54:52 >
  • Arkadaşlar s6 edgeden z5 premiuma geçilir mi fikirlerinizi merak ediyorum
  • Finit F kullanıcısına yanıt
    üzerinde şimşek logosu bulunan şarj cihazları hızlı şarjdır. Premiumların şarj cihazlarının hepsi hızlı.
    Kameranın nesine takıyolar bu kadar bilmiyorum. Hiçbir fotoda memnuniyetsizlik yapacak bi done yakalamadım. DSLR gibi olmaz tabi hiçbi telefon.
  • MooHyul kullanıcısına yanıt
    Yani geçmeniz için bir sebep yoksa iki telefon arasında göze çarpan bir deneyim farkı olmaz, değmez yani

• goksuyar G kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan sistem uygulamalarını göstere basın. Kamera ve camera cammon uygulamalarının verilerini ve ön belleklerini silin düzelir

• Hocam dediğinizi yaptım fakat durum aynı. Yine de teşekkür ederim.

• bs1963 B kullanıcısına yanıt
    X İşaretinden Kapat Böylesi Durumda Her Hangı Bır Program Indırme..!! Onlar Reklam Film Sitelerinin Gelir Elde Etmesini Sağlayan Reklam Saglayıcıları.
    Z5 Premium Dual Cat4 Bu Modelde 4.5G'Yi Türkiye'de Tam Verimli Kullanamassın. Kamera Özellikleri Aynı Olması Lazım Ama Ayarlarını Varsayılan Yap Dene Bir.
  • G4 ve one m8 e göre gerçekten fotoğraf kalitesi kötü. Bulanık çekiyor resmen. Hele bide ışık azsa fecaat. İlk sony tecrübem oldu. Yılların fotoğraf makinesi ve kamera üreticisine bunu yakıştıramadım

G4 neyse de m8 kadar da değil abartmayın. Siz kullanamıyor olabilirsiniz otomatik modu iyi değil manuel e alıp 8 mpde ISOyla oynarsanız daha iyi çekiyor. 7.0da 23 mpde de ISO değişiyor ve daha temiz çekiyor otomatik modda da daha iyi. M8den kötü çekmediği ama baya açık elimde m8 olsa kanıtlardım m8in kamerası bildiğimiz çöp G4 çok iyi bir kameraya sahip o Z5pden daha iyi. Biraz uğraşın daha iyi çekersiniz bir de bazen lens kirliyse çok kötü çekebiliyor ona da dikkat edin
  • arkadaşlar xperia z5 premium cihazımın şarj aletinin usb kablosu bozuldu, yeni bir usb kablosu için ne önerirsiniz, hangi siteden alınabilir ? (şarj adaptörü sağlam, sadece usb kablosu lazım)
  • plaka01 P kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu, şu anda playstation 4 kolunun usb kablosu ile şarj ediyorum bir fark göremedim :) 6 ay oldu daha telefonu alalı ve hiçbir yerinde bir hasar olmamasına rağmen bozuldu. Yarın kvkya yol üstünde bir uğrayacağım verirlerse verirler vermezlerse de gider bir tane alırım :)

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    ben de kvk ile uğraşmak istemedim, ama piyasada orjinal sony usb kablosu nereden bulunur pek bir fikrim yok. n11, hepsiburadaya falan güven olmuyor orjinallik konusunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksuyar

Hocam dediğinizi yaptım fakat durum aynı. Yine de teşekkür ederim.

Sizi anlıyorum. Aynı sıkıntı bende de var.( ön kamera ile yaşanıyor ve çok can sıkıcı basıyorsun basıyorsun ilk foto ok ama 2.fotoyu çekmiyor )

malesef bu bir yazılım hatası.
  • plaka01 P kullanıcısına yanıt
    Şimdi kvkdan geliyorum yenisini verdiler kablonun. Tip olarak aynı ama üzerindeki etikette ufak bir kod var o farklı ama sorun olmaz zaten klasik micro usb kablo :D

• Android 7 geldi deniyordu, hepsiburada.com dan aldim telefonu e6853, halen gelmemis guncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

Android 7 geldi deniyordu, hepsiburada.com dan aldim telefonu e6853, halen gelmemis guncelleme

Türkiyeye henüz gelmemiş. Bu da ne saçma bir olay türkiyesi almanyası niye var bu olayın bir tane işletim sistemi yok mu zaten? Apple bu şekilde yapıyor

• Arkadaslar 7 Guncellemesi Kaldırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AydiN_8520

Arkadaslar 7 Guncellemesi Kaldırıldı

Neden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.